پارک انیمه
بازی های کاپیتان سوباسا - نینتندو (میکرو) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+---- انجمن: بازی های ویدیویی (/forum-14.html)
+---- موضوع: بازی های کاپیتان سوباسا - نینتندو (میکرو) (/thread-18.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: بازی های کاپیتان سوباسا - نینتندو (میکرو) - فرید - 2011/04/21 11:53 AM

آقایون چند نفر موافق هستن که این بازی رو به فارسی ترجمه بکنیم؟ چند نفر هم آمادگی دارن که همکاری بکنن؟

RE: بازی های کاپیتان سوباسا - نینتندو (میکرو) - farshad - 2011/04/21 12:47 PM

من موافقم ... دوست دارم اسامی فارسی بشه و در ضمن رعایت اسامی درست رو هم لحاظ بشه . از روی انگلیسیش فارسی میکنید نه ؟

RE: بازی های کاپیتان سوباسا - نینتندو (میکرو) - ken shiro - 2011/04/21 01:12 PM

فکر خوبیه.فقط باید مشخص بشه که چند نفر توانایی این کار و وقتشو دارن و کلا هر قسمت چقدر طول میکشه

RE: بازی های کاپیتان سوباسا - نینتندو (میکرو) - فرید - 2011/04/21 01:33 PM

فقط کاری که ازتون میخوام این هست یه تیم ترجمه تشکیل بدین تا همه جملات انگلیسی رو در بیارن و به فارسی ترجمه بکنن. من انگلیسیم خوب هست ولی وقت ترجمه این همه دیالوگ رو ندارم فقط آخر سر میتونم یه نگاهی به صحیح و روان بودن دیالوگ ها بندازم. کار هک کردن بازی رو هم بسپارین به من. البته اگه توی این زمینه هم کسی باشه که علاقه مند به یادگیری و کمک کردن باشه بدک نی.
راستی یه نفر به اسم ناروتو یه تلاش برای ترجمه این بازی کرده ولی همون اولای کار ولش کرده :

!Anime

RE: بازی های کاپیتان سوباسا - نینتندو (میکرو) - ken shiro - 2011/04/21 02:49 PM

ما تیم ترجمه داریم ولی کلا برای مانگا و کمیکه.نمیدونم میتونن باهات همکاری کنن یا نه.
برو به Icchi بگو.

RE: بازی های کاپیتان سوباسا - نینتندو (میکرو) - فرید - 2011/04/21 03:45 PM

به هر حال هر وقت که کار ترجمه دیالوگ ها رو تموم کردین به من خبر بدین. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این وبلاگم هست
این هم یاهو آی دیم هست

RE: بازی های کاپیتان سوباسا - نینتندو (میکرو) - احمد - 2011/04/21 03:58 PM

متن انگلیسی اش هست؟
فایل ورد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بازی های کاپیتان سوباسا - نینتندو (میکرو) - farshad - 2012/02/19 03:13 PM

ورژن انگليسي ميكرو سري اول رو براتون ميزارم دانلود كنيد

You know the old very first CT translation in English right?I started from where Lestat left the project and translated some parts of the game.All players' and teams' names,match intros,special moves' names and etc. are now in English by me.Some names shortened due to small text spaces.But demos and commentary are still untranslated.I'm sure that you will have great time while playing this game with knowing to whom you are passing مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه Have fun!You can download the game from

[attachment=11262]

[attachment=11261]

RE: بازی های کاپیتان سوباسا - نینتندو (میکرو) - ♥Jun Misugi♥ - 2012/02/19 03:29 PM

مرسی مرسیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط اگه هکی ازش هست بزار

RE: بازی های کاپیتان سوباسا - نینتندو (میکرو) - amir132 - 2012/02/19 04:14 PM

ایول فرشاد.من بجای درس خوندن میرم بازی میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعید میدونم هک داشته باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
.
.
.
پ.ن:خیر سرم فردا امتحان دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه