پارک انیمه
طنز خنده بازار - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: هنرکده (/forum-61.html)
+---- انجمن: تماشاخانه (/forum-71.html)
+---- موضوع: طنز خنده بازار (/thread-1783.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

طنز خنده بازار - ((SaJJaD)) - 2011/08/18 10:24 AM

به درخواست دوستان این تاپیک رو میزنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطمئنا شما خنده بازار رو دیدین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اصلا کر کر خندس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نظر شما راجع به خنده بازار چیه؟ به نظر شما بهترین بخشش کدومه؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من که میمیرم واسه ((ذلت نقاشیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)) و ((سینما 3 ریالی)) و (( چهارپایه داغ)) مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

هشت هم خوبه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

میدونید کارگردان این طنز تبریزیه و قبلا تو شبکه آذربایجان هم چنین برنامه ی طنزی داشته؟اگه ترکی بلد باشید و اونو دیده باشید اینو میندازید سطل آشغال مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اون کلا همه چیش خندس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یادمه یه نظر سنجی گذاشته بود

(( به نظر شما برنامه ی ما خوبه؟

گزینه 1 : بله

گزینه 2 : بلــــه

گزینه 3 : بلـــــــــــــه

گزینه 4 : بلـــــــــــــــــــــــــــــه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ))

اسم برنامشم که موقع عید تو شبکه آذربایجان میداد ((شکر پنیر )) بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: طنز خنده بازار - M@hdi - 2011/08/18 10:39 AM

نظر احمدنجفی در رابطه با طنز خنده بازار
احمد نجفي درباره تقليد اجرايش در برنامه «خنده بازار» كه همراه با طنز است، در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: من مشكلي با اين برنامه ندارم و هيچ ايرادي ندارد كه سازندگان برنامه با اجراي من شوخي كنند. احمد نجفي كه اين روزها به عنوان يكي از سوژه‌هاي برنامه «خنده بازار» مطرح است، گفت: اين برنامه طنز است و من هم مشكلي با آن ندارم چون مردم به شادي احتياج دارند و علاقه‌مند هستند كه با ديدن برنامه‌هاي مفرح، لبخند بزنند.

به گزارش فارس؛ احمد نجفي درباره تقليد اجرايش در برنامه «خنده بازار» كه همراه با طنز است، در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: من مشكلي با اين برنامه ندارم و هيچ ايرادي ندارد كه سازندگان برنامه با اجراي من شوخي كنند.

وي ادامه داد: شهرت با خود طنز به همراه مي‌آورد و اصلا موضوع عجيب و غريبي نيست كه در اين برنامه طنز اداي من را درآورند. به هر جهت مردم به شادي احتياج دارند و علاقه‌مند هستند كه با ديدن برنامه‌هاي مفرح، لبخند بزنند.

نجفي تصريح كرد: «خنده بازار» حاصل كار گروهي جوان است و يك كار تئاتري محسوب مي‌شود، مردم هم با ديدن آن لذت مي‌برند و با ديدن آن خوشحال مي‌شوند.

وي افزود: اميدوارم اين برنامه كم كم از دايره هنرمندان خارج شده و كم كم بتواند با وكلا و مديران و مسئولان هم شوخي كند، البته سازندگان برنامه بايد مراقب باشند تا به تمسخر نزديك نشوند، آن وقت شايد در قالب طنز، بسياري از افراد نسبت به نقايص خود آگاه شوند.

اين هنرپيشه، مجري و كارگردان، گفت: شهرت براي چنين مواقعي است، هميشه كه نمي‌شود خوب ما را بگويند، شايد در اين برنامه برخي شوخي‌ها درست هم نباشد ولي در كل ايراد ندارد، طنز و حضور آن در جامعه لازم است.

RE: طنز خنده بازار - M@hdi - 2011/08/18 11:02 AM

اینم چند تا عکس از این مجموعه:مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: طنز خنده بازار - Ano - 2011/08/18 12:32 PM

خب من بگم از اون قسمت باب راس خوشم میاد . اون پلیس نامحسوس هم هی بدک نیست .
نود درصد هم بد نیست .
کلا هرشب یادم میره نگاه کنم !

RE: طنز خنده بازار - Kurama - 2011/08/18 01:24 PM

من از هشت و اونی که انشا میخومه نو کمونه خوشم میاد

RE: طنز خنده بازار - Icchi - 2011/08/18 02:14 PM

کلا برنامه خوبیه و یه روندیه شروع کرده که هیچ وقت تو تلویزیون ایران نبوده .
کمونه ، ذلت نقاشی و اون کنترل نامحسوس از بقیش جالب تره .

RE: طنز خنده بازار - احمد - 2011/08/18 02:32 PM

من از کمونه و 90 درصد خوشم میاد
کار جالبیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: طنز خنده بازار - farshad - 2011/08/18 03:03 PM

بد نيست . فردوسي پورش خوبه اما اون منتقد سينماش افتضاحه . نبايد اينو جزو برنامه ها ميزاشتند چون نميتونن درست مثل خودشون باشن .

RE: طنز خنده بازار - Ano - 2011/08/18 04:48 PM

خب . حالا نقد .
این برنامه یک روندی رو در پیش گرفته که ادای افرادمختلفی رو در میاره . حالا در آیتم های مختلف . این مورد تا جایی که کار های واقعی و اخلاقیاتی که مردم می بینن رو نشون بده اصلا بد که نیست ، خوب هم هست . ولی اگر قرار باشه برای خندوندن مردم چیز هایی به این موارد اضافه کنند واقعا میشه یک کار بد و ناپسند .
براتون نمونه میارم چون روش حساس شدم : چند تا برنامه قبل اینا در برنامه چهارپایه داغ ادای فضا سابقی ( رضا صادقی ) رو در آوردن . اول بگم که به نوبه خود این کار بد نیست . و اینو هم بگم که سامان گوران نقشش رو خوب بازی کرد و صداش هم واقعا شبیه بود . اما از یک جاهایی به آقای صادقی تهمت زدند . براتون میگم :
اول از همه ایشون رو یک خواننده پولکی و معرفی کردن . بدتر اینکه ایشون رو به خاطر جنوبی بودنش دعوایی معرفی میکنن ولی رضاصادقی نزدیک به دوسال است که به عنوان (( سفير نيكوكاري در يك موسسه انتخاب شده)) یا ممکن است دوستان حضور افتخاری رضاصادقی و بهرام رادان در عید نوروز در کهریزک و اجرای برنامه و دادن هدیه به سالمندان را به یاد داشته باشند . این از لحاظ افراد طنز (( خنده بازار)) یعنی پولکی بودن .
نکته بعد فضا سابقی میگه این آلبومم رو تو 22 روز آماده کردن ! و میخوان اینجوری به زود به زود آلبوم دادن مثلا انتقاد کنند .! اما واقعا این دوستان از بازار موسیقی خبر ندارند ؟ صادقی 4 تا آلبوم در سالهای 1383 ، 1385 ، 1388 و 1390 منتشر کرده و این از نظر دوستان یعنی زود به زود آماده کردن !
حالا بمونه که میان میگن تو رنگ مشکی پاشیدی رو آلبوم و.... . اگه مثلا از نظر فردی چیزی ، مثلا رنگ مشکی ، محترمه ، ما حق نداریم مسخره بکنیمش .
باز هم میگم ادای سامان گوران خیلی شبیه بود اما واقعا متنی که برای این آیتم نوشته شده بود ، در بیشتز زمان این آیتم ، واقعا ناراحت کننده بود .

RE: طنز خنده بازار - Kurama - 2011/08/18 06:11 PM

خودشم شکایت کرده بود تو اینترنت خوندم