پارک انیمه
ریلکس ترین در ناروتو - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: ناروتو (/forum-17.html)
+--- موضوع: ریلکس ترین در ناروتو (/thread-17772.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: ریلکس ترین در ناروتو - ali#_# - 2015/03/14 05:52 PM

(2015/03/14 05:12 PM)'سیما' نوشته شده توسط:  
(2015/03/13 09:08 PM)'reza#_#' نوشته شده توسط:  
(2015/03/13 09:05 PM)'سیما' نوشته شده توسط:  نجی خیلی ریلکسه و توی موقعیت های حساس با فکر وصبر تصمیم میگیره وتازه نابقه هم هست ولی.........
شیکامارو=تنبل.
شینو =زیادی خجالتی.
ساسکه=زیادی عصبی.
پس نجی بهتر وکامل ترین فرماندس.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وقتی بحث خاندان میکنی باهاش ی میشه یک بمب میترکهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بهترین فرمانده است خرابه

بهترین فرمانده بود

تورو خدا این چیزارو یادم ننداز درسته ایشون فوت شدن اما دیگه اینطوری داغ مارو تازه نکن.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ببخشد داغ تون تازه شد خب برین یکی دیگه الگ کنین انگار رو داغتون یخ ریختینتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

RE: ریلکس ترین در ناروتو - Arararagi - 2015/03/15 08:13 PM

نقل قول: نجی خیلی ریلکسه و توی موقعیت های حساس با فکر وصبر تصمیم میگیره وتازه نابقه هم هست ولی.........
شیکامارو=تنبل.
شینو =زیادی خجالتی.
ساسکه=زیادی عصبی.
پس نجی بهتر وکامل ترین فرماندس.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه جان من بگین باهوشترین فرد تو ناروتو کیه؟؟؟/خب معلومه شیکامارو پس از روی هوش و قیافه هاشون میشه تصمیم گرفت پس...
شیکامارو از همه ریلکس ترهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ریلکس ترین در ناروتو - Shikamaru - 2015/03/18 04:46 PM

با اینکه به ساسکه رای دادم ولی شینو ریلکس تره
شینو مثل تن تنه از اون افراد که بخاطر گروه بندی و حفظ تعادل وجود داره

RE: ریلکس ترین در ناروتو - سیما - 2015/03/19 02:28 AM

بچه هابه حرف من دقت کنیدا.
ریلکس ترین وکامل ترین فرمانده.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ریلکس ترین در ناروتو - saeid51 - 2015/03/24 10:00 PM

---------------------edited----------------------
plz reomve my account

RE: ریلکس ترین در ناروتو - youi - 2015/03/24 11:48 PM

منم با گارا مولفقمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: ریلکس ترین در ناروتو - سیما - 2015/03/25 01:09 PM

بخواطر این گارارو نزاشتم که کازکاگس.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ریلکس ترین در ناروتو - (Sasuke Uchiha(v2 - 2015/06/07 12:15 PM

1.شیکاماروتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/33.gif
2.شینوتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gif

RE: ریلکس ترین در ناروتو - زاواره - 2015/06/08 09:21 PM

اگه بحث سر ریلکس بودنه بایدبگم گارا و ایتاچی هم تو گزینه ها میبودنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
درضمن کجای ساسکه ریلکسه؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
ساسکه همیشه مثل دینامیت درحال انفجار میمونهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
خونسردی نجیو قبول دارم ولی نجی عصبی هم بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
شینو هم زیادی بی احساس بود اصولا ریلکس به کسی گفته میشه که آرامش روانش از همه بیشتر باشه به نظر من شیکامارو از همشون تو این مورد ریلکس تر بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gif

RE: ریلکس ترین در ناروتو - ساکورا اوچیها - 2015/06/14 03:07 PM

به نظر من شینو چون در روز زورش میاد 1 جمله هم حرف بزنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه