پارک انیمه
محبوب ترین دیجی ریتر - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیجیمون (/forum-323.html)
+---- انجمن: دیجیمون شناسی (/forum-325.html)
+---- موضوع: محبوب ترین دیجی ریتر (/thread-17710.html)

صفحه‌ها: 1 2

محبوب ترین دیجی ریتر - raha-midorima - 2015/03/08 07:42 PM

بچه ها به نظرتون محبوب ترین دیجی لیتر ها کی ها هستندتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif
الان به نظرم محبوب ترین ها تی کی و تای هستندتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif
ولی من که خودم از دیویس یا همون دایسکه و کودی خوشم می ایدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif
از نظر من فصل دو قشنگ تر ازیک بود ولی اخرش بی خود تموم شد و این که هی تبدیل جوکرس انجام می دادند که جذابیتش از بین رفتتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gif
نظر شما چی هستتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gif

RE: محبوب ترین دیجی ریتر - Giga Byte - 2015/03/08 08:07 PM

آره محبوبترین ها تی کی و تایکی و تای هستند.
ولی شرمنده این توپیک تکراریه و باید ادغام بشه.

RE: محبوب ترین دیجی ریتر - raha-midorima - 2015/03/08 08:31 PM

(2015/03/08 08:07 PM)'Nina-TK' نوشته شده توسط:  آره محبوبترین ها تی کی و تایکی و تای هستند.
ولی شرمنده این توپیک تکراریه و باید ادغام بشه.

پاسخ: نه این موضوع تکرای نیست

RE: محبوب ترین دیجی ریتر - Giga Byte - 2015/03/08 08:43 PM

نه متاستفانه تکراریه.
بهترین مربی دیجیمون ها

RE: محبوب ترین دیجی ریتر - raha-midorima - 2015/03/08 08:53 PM

(2015/03/08 08:43 PM)'Nina-TK' نوشته شده توسط:  نه متاستفانه تکراریه.
بهترین مربی دیجیمون ها

پاسخ:بهترین فرق داره با محبوب ترین امکان داره یکی محبوب باشه ولی بهترین نباشه

RE: محبوب ترین دیجی ریتر - Giga Byte - 2015/03/08 09:00 PM

لطفا با لغات بازی نکنین!توی اون توپیک هرکس بهترین دیجی ریتر رو از نظر خودش میگه.یعنی درنظر خودش محبوبه.
بهرحال من این توپیک ها رو ادغام نمیکنم.
اما بهتره که این توپیک به بخش دیجیمون شناسی بره.

RE: محبوب ترین دیجی ریتر - matilda_a - 2015/03/12 10:26 PM

به نظرم تای محبوب ترینه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی برای خودم تایکیتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: محبوب ترین دیجی ریتر - ashafiee - 2015/08/06 05:37 PM

من که میگم تایچی

RE: محبوب ترین دیجی ریتر - bahar_f - 2015/08/08 11:50 PM

از همه محبوب تر تایچیه بعدم تایکی. تاکرو هم به خاطر دیجیمون و اخلاقش محبوبه.

RE: محبوب ترین دیجی ریتر - nig - 2015/08/09 01:36 AM

توی ژاپن اون موقعی که دیجیمون ادونچر پخش میشد مت از همه محبوب تر بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون موقع ها توئی انیمیشن یه عالمه نظر سنجی تو وبسایتش میذاشت و معمولا مت رای خوبی میاوردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مت سه بار به عنوان بهترین دیجی ریتر انتخاب شده، بعد آخرش یه بار دوم شده(کاری اول شده) و کلا چهار بار رای گیری کردن فکر کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

توی سوال هایی مثل "میخواهید جای کدوم دیجی ریتر باشید؟" و "کدام دیجی ریتر را به عنوان برادر میخواهید" و "خوش تیپ ترین دیجیریتر زمستان کیست" و"کدام دیجی ریتر را به عنوان دوست پسر میخواهید؟" مت نفر اول شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

توی سوالای " با کدام دیجی ریتر شخصیت نزدیک تری دارید" و "خوش تیپ ترین دیجی ریتر تابستان" و "خوش تیپ ترین دیجی ریتر پاییز" و "قوی ترین دیجی ریتر"مت دوم شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بعد ساز دهنی مت به عنوان بهترین وسیله ای که رای دهندگان میخوان داشته باشن انتخاب شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه میخواین ببینید بقیه چندم شدن میخواین کل رای گیری ها رو بذارم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

منبع، حاج ویکیپدیا!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه