پارک انیمه
نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: ناروتو (/forum-17.html)
+--- موضوع: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ (/thread-17616.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - ciel phantomhive - 2016/01/19 02:32 PM

ساکورا ضعیفه،باهوشه ولی ضعیفه.کلا موهاشم رو اعصابهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif

کدوم مو آخه صورتیه؟ها؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - gaara mrz - 2016/01/19 03:46 PM

کلا آدم آویزونیه و خیلی بی منطقه یه جنگ هم بین ناروتو و ساسکه راه افاد فقط نشست گریه کرد هیچ غلط اضافه ای نکرد

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - Soul - 2016/06/10 11:18 AM

توی ناروتو یک بی خاصیت بزرگ بود
ولی توی ناروتو شیپودن میشد به عنوان یک عضو قوی تیم هفت بهش نگاه کرد
توی ناروتو The last دیگه خیلی قوی شد

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - Mmpunisher - 2017/06/27 01:01 AM

شخصیت پردازی کاملا افتضاح تو سری که کلا احساسی و ضعیف بود کلا ی جورایی اضافی بود
تو سری دوم باز رفت زیر دسدست سوناده قوی شد ولی بازم رو مخ دوبار جدی جدی ساسکه داشت میکشتش ولی بازم دوستش داشت از اونور هی ناروتو نجاتش میداد و ابزار علاقه بهش میکرد ولی ساکورا میگفت اگه یه روزی ناروتو و ساسکه بجنگن کدومشو درمان کنمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
اخرای انیمه هم خودشو خیلی دست بالا گرفته بود

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - Lelouch.B - 2017/06/27 09:57 AM

میدونید مشکل انیمه اینه که واقعا ساکورا رو ضعیف نشون داده
ساکورا توجه کنید ساکورا مثل اینو فن ارثی خانوادگیش که توی ذهن و جسم دیگران میرفت رو نداشت
ساکورا مثل نجی وهیناتا (عقمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) بیاکوگان نداشت، ساکورا مثل ساسکه شارینگان نداشت، سارا مثل ناروتو کیوبی نداشت...
ساکورا هیچیییی نداشت! هیچی....
ولی تونست از ماهرترین پزشکها و نینجاها بشه
تونست وبه یه قدرت محشر برسه و قدرت مهر رو به دست آورد. ..
از هیچی شروع کرد
قبول دارم خیلی غرورش خورد و خاکشیر شد ولی واقعا عشقش دوست داشت
ولی ما هاهم گفتیم هیچ عرضه ای نداره. ..
تو سری اول که داغون بود....
ولی سری دوم واقعا گل کاشت ..
میخوام بدونم اگر اینو و هیناتا جای ساکورا بودن میتونستن با یه همچین پشتکاری به اینجا برسن؟
اگه دقت کنید سه شخصیت اصلی این انیمه ساکورا و ناروتو و ساسکه بودن و این نشون از قدرت زیاد این سه نفره و بقیه به قدرت اینا نمیرسن

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - cheryl - 2017/06/27 12:18 PM

من ازش خیلی بدم میاد خیلی لوسه
معمولا اون دخترایی که موهاشون صورتیه لوس و مزخرفن البته نه همشون
من از ساکورا خیلی بدم میاد!

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - گارا - 2017/08/09 04:09 PM

از اینکه مدام دنبال ساسکه بود حالم بهم میخورد. اصلن خود دار نبود دم به دقیقه در حال ابراز عشق کردن به ساسکه بود. اون اوایل خیلی ناروتو رو ناراحت کرد اصلن خوشم نیومد.در واقع هیچ غروری نداشت.درسته که ساسکه رو دوست داشت ولی دیگه نباید تا این حد خودشو کوچیک میکرد.ولی توی مبارزه کردن خیلی پیشرفت کرد وقوی شد ولی وقتی باز تا پای ساسکه وسط میومد خیلی ضعیف عمل میکرد. اگه علاقشوو به ساسکه در نظر نگیریم شخصیت خوبی داشت. میخواست قوی تر بشه.میخواست مراقب ناروتو باشه و واقعن نگرانش بود و هر کاری میکرد تا بلایی سرش نیاد.

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - 2rsa - 2017/08/14 08:06 AM

خیلی مزخرف عاشق ساسوکه است-____- برای چی عاشق یکی هست که بهش اهمیت نمیده؟ -___- کلا یه موجود بی عرضه   تو انیمه شده-__- شاید اولاش اینجوریه هنوز دارم نگاه میکنم @_@

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - Black_Smile - 2017/08/14 04:21 PM

در کل ساکورا شاید روی مخ بیشتریا باشه و هیترای زیادی داره ولی به شخصه ازش خوشم میاد چون قویه و اگر وجود ساکورا نبود ناروتو و ساسکه تا الان مرده بودن . 

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - Judy - 2017/12/16 12:35 AM

(2017/08/14 08:06 AM)2rsa نوشته شده توسط:  خیلی مزخرف عاشق ساسوکه است-____- برای چی عاشق یکی هست که بهش اهمیت نمیده؟ -___- کلا یه موجود بی عرضه تو انیمه شده-__- شاید اولاش اینجوریه هنوز دارم نگاه میکنم @_@

منم همین نظرو دارم .
این عاشق پیشگی رو اعصابمه .
ولی بقیه کاراش خوبن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( یک درصد باقی میماند )