پارک انیمه
نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: ناروتو (/forum-17.html)
+--- موضوع: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ (/thread-17616.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - an Uchiha - 2015/03/02 07:44 PM

می خواهیم بدون درنظر گرفتن علاقه و تنفر و احساسات ، از روی منطق تصمیم بگبریم و در مورد این کاراکتر بحث کنیم، گاهی اوقات قدرتمند بود و گاهی بی دلیل غش و ضعف می کرد.
به نظر شما چه نوع کاراکتریه؟ خوب طراحی شده؟
با مدرک و دلیل از روی مانگا و انیمه تبادل نظر کنید و احترام همدیگه رو نگه دارید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - tired - 2015/03/04 01:47 AM

من زیاد لزش خوشم نمیاد.
تا این قسمت از ناروتو که دیدم فقط بلد بوده بزنه تو سر ناروتو و گریه کنه.
اما تازه گی ها که چاکرای پزشکی یاد گرفته یکم بیشتر ازش خوشم اومده

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - an Uchiha - 2015/03/04 05:41 PM

ساکورا خیلی در برابر ساسکه ضعیف میشه ، کلا از همون اول باهاش مشکل داشتم ولی تو شیپودن خیلی بهتر شد.
ولی باز هم ازش خوشم نمیاد فک کنم طرفدارهای چندانی هم داشته باشه

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - negar9 - 2015/04/10 03:10 PM

ساکورا بخاطر علاقه ی مزخرفی که ساسکه داره کل هدفهاشو بر اساس اون چیده!میخواد قوی شه که اون ازش خوشش بیاد و همه ی فکر و ذهنش ساسکه س! و این حالمو بد میکنه
توانایی هاشو دست کم میگیره
و اعتماد بنفس نداره

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - سیما - 2015/04/11 01:05 PM

(2015/03/04 01:47 AM)'avatar korra' نوشته شده توسط:  من زیاد ازش خوشم نمیاد.
تا این قسمت از ناروتو که دیدم فقط بلد بوده بزنه تو سر ناروتو و گریه کنه.
اما تازه گی ها که چاکرای پزشکی یاد گرفته یکم بیشتر ازش خوشم اومده

منم نظرم همینه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - Phantom Phoenix - 2015/04/11 01:53 PM

(2015/04/10 03:10 PM)negar9 نوشته شده توسط:  ساکورا بخاطر علاقه ی مزخرفی که ساسکه داره کل هدفهاشو بر اساس اون چیده!میخواد قوی شه که اون ازش خوشش بیاد و همه ی فکر و ذهنش ساسکه س! و این حالمو بد میکنه
توانایی هاشو دست کم میگیره
و اعتماد بنفس نداره
اخ اخ زدی تو هدف
دقیقا نظرم همینه

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - زاواره - 2015/04/11 02:28 PM

من از ساکورا  خوشم میاد
ماساشی کیشی موتو استاد نابود کردن شخصتای داستاناشه.به نظر من دلیل اینکه ساکورا طرفدارا یا مخالفای ضد ونقیضی داره به خاطر اینکه ساکورا شدیدا پتانسیل اینو داره که یکی از باحال ترین کاراکترهای انیمه بشه ولی متاسفانه  ماساشی میزنه پودرش میکنه.
به نظرمن کمبود ساکورا اینه که توجاهای نامناسب که میتونه خیلی باحال باشه یه دفعه همرو ناامید میکنه.برای مثال توچپتر 693 عوض اینکه وایسه درست وحسابی با ساسکه حرف بزنه وبهش بگه راهی که انتخاب کرده اشتباهه بر میگرده یهو میگه من عاشقتم وازاین جور خزعبلات واشک وناله میکنه.خو باید قبول کنیم همین چیزاش میره رو مخ آدم.
بهتربگم ساکورا زیادی دربرابر ساسکه نرمه و به قول دوستمون نقطه ضعفش چشم وگوش بسته بودنشه .بابا دخترم یه مقدار باید غرورو ووقار داشته باشه نه اینکه به کسی که ده بار میخواسته بکشدش بگه که من بهت علاقه دارم وچه وچه.بشر با این مغز وهوش واستعداد چرا اینقدر دراین مورد جفنگ تشریف داره خدا میدونه.
اگه ساکورا ابهت بیشتری داشت انقدر مخالف براش تراشیده نمیشد تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - (Sasuke Uchiha(v2 - 2015/06/06 07:28 PM

خشن ، ترسناک،قوی و همین طور جذاب!تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - an Uchiha - 2015/06/06 11:45 PM

(2015/04/11 02:28 PM)زاواره نوشته شده توسط:  من از ساکورا خوشم میاد
ماساشی کیشی موتو استاد نابود کردن شخصتای داستاناشه.به نظر من دلیل اینکه ساکورا طرفدارا یا مخالفای ضد ونقیضی داره به خاطر اینکه ساکورا شدیدا پتانسیل اینو داره که یکی از باحال ترین کاراکترهای انیمه بشه ولی متاسفانه ماساشی میزنه پودرش میکنه.
به نظرمن کمبود ساکورا اینه که توجاهای نامناسب که میتونه خیلی باحال باشه یه دفعه همرو ناامید میکنه.برای مثال توچپتر 693 عوض اینکه وایسه درست وحسابی با ساسکه حرف بزنه وبهش بگه راهی که انتخاب کرده اشتباهه بر میگرده یهو میگه من عاشقتم وازاین جور خزعبلات واشک وناله میکنه.خو باید قبول کنیم همین چیزاش میره رو مخ آدم.
بهتربگم ساکورا زیادی دربرابر ساسکه نرمه و به قول دوستمون نقطه ضعفش چشم وگوش بسته بودنشه .بابا دخترم یه مقدار باید غرورو ووقار داشته باشه نه اینکه به کسی که ده بار میخواسته بکشدش بگه که من بهت علاقه دارم وچه وچه.بشر با این مغز وهوش واستعداد چرا اینقدر دراین مورد جفنگ تشریف داره خدا میدونه.
اگه ساکورا ابهت بیشتری داشت انقدر مخالف براش تراشیده نمیشد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من كاملا با ايظون موافقم ، ساكورا در مواقعي كه همه فك ميكنن ميخواد محشر به پا كنه ، گند ميزنه و اشكشم دم مشكشه!
اوايل ، تو شيپودن شخصيت جالبي داشت و وقتي كه با يك ضربه سنكگ ورودي مخفيگاه اكاتسوكي رو خورد و كمنهمنهخاكشير كرد گفتم دست مريزاد!
بعد از اومدن ساي و اولين ملاقاتشون با ساسكه ي جديد باز هم قدرتش رو به افول رفت و شد همون ساكوراي قديم
ساكورا خيلي جاها نقش خاصي نداشت و كاملا براي ناروتو در صحنه ي مبارزه يك مزاحم دست و پاگير حساب ميشد و خيلي خوشم اومد وقتي ناروتو بهش گفت "ساكورا چان تو دخالت نكن"

RE: نظر شما راجع به هارونو ساکورا ؟ - Sakura - sama - 2015/06/28 01:09 PM

(2015/03/04 05:41 PM)'an Uchiha' نوشته شده توسط:   ساکورا خیلی در برابر ساسکه ضعیف میشه ، کلا از همون اول باهاش مشکل داشتم ولی تو شیپودن خیلی بهتر شد.
ولی باز هم ازش خوشم نمیاد فک کنم طرفدارهای چندانی هم داشته باشه

دست شما درد نکنهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif