پارک انیمه
اگه انیمه مورد علاقتون تموم شه چی کار میکنین - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: اگه انیمه مورد علاقتون تموم شه چی کار میکنین (/thread-17570.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - MAXENS - 2014/01/10 07:34 PM

بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟!

چون اکثر انیمه های توی سایت سریال گونه است یعنی هرروز دنبال می کردین

حالا به قسمت پایانی اش رسیدین و تمامش کردین . چه احساسی داری ؟!
(با ذکر موضوع)

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - C.Toshiro - 2014/01/10 07:37 PM

بستگی به انیمه داره اگه چرت باشه احساس خوش حالی ولی اگه قشنگ باشه احساس غم و ناراحتیتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
الان که ناروتو قسمتایی که  کلا انلاین میشه دیدشون تموم شده خیلی ناراحتمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif و تنها امیدواریم اینه که کاملا تموم نشده و بازم قسمتاش میادتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - an Uchiha - 2014/01/10 07:38 PM

اگه من ناروتو رو تموم کنم قطعا حس و حال یه مرده میگیرتم...اگه انیمه های دیگه که کوتاهتر باشن و بهشون وابسته نشم...حس خوبی پیدا میکنم....

اگه هم انیمهه مزخرف بود که دراپش میکنم...

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - MAXENS - 2014/01/10 07:44 PM

من خودم اگه به انیمه ای وابسته بشم خیلی احساس ناراحتی وغم میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فرقی ندره کدوم موضوع باشه

اگه هم وابسته نشدم . که حس معمولی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - Uchiha shady - 2014/01/10 08:19 PM

من اگه عاشق یه انیمه بشم و اون تموم شه انگار دنیا رو سرم خراب میشه خیلی ناراحت میشم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
ولی اگه از انیمه ای بدم بیاد به شدت خوشحال میشمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - ★Uzumaki Stella Hime★ - 2014/01/10 10:10 PM

منم مثل شادی!
منم عاشق انیمم و انیمه ای هم که انتخاب میکنم خوشم میاد و دوست ندارم ازش دست بکشم به خاطر همین اول گریه میکنم در بین نگاه کردنش بعد یه کم افسردگی بعد میگم انیمه های دیگه هم برم ببینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - senpai - 2014/01/10 11:36 PM

خودکشی رو هم اضافه کن رای میاره (-_^)

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - Monkey.D Luffy - 2014/01/10 11:39 PM

من سر سونیک گریه کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی اگه بدونم دیگه ادامه نداره کلا حالم گرفته میشه 

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - MAXENS - 2014/01/10 11:41 PM

من فکر میکردم فقط من اینطوری احساسی دارم !

دیدم همه مثل منن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - senpai - 2014/01/10 11:41 PM

(2014/01/10 11:39 PM)Kuro chan نوشته شده توسط:  من سر سونیک گریه کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی اگه بدونم دیگه ادامه نداره کلا حالم گرفته میشه
پس شما هم با خود کشی موافقی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(゚ー゚)(。_。)