پارک انیمه
گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: کمیک و مانگا (/forum-21.html)
+--- انجمن: مباحث مانگا (/forum-24.html)
+---- انجمن: گفت و گو در مورد مانگاهای در حال انتشار (/forum-150.html)
+---- موضوع: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) (/thread-16510.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2015/01/10 01:56 PM

منم که با کمال پررویی رفتم گذشته ناگیسا رو خوندم بیچارهههههههه مامانش چقدر اذیتش می کرده !! مامانش می خواسته این دختر بشه ! خیلی سخته .. احتمالا مشکل expressing himself ش به همین برگرده آره؟؟؟؟

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/01/10 01:58 PM

ناگیسا بره؟
من فکنم باید باشه اگه بره بیمزه میشه!

ولی اگه ناگیسا بره من دلم واسش تنگ میشه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اخی !!
مامانش اذیتش میکرده!؟
بعد چطوری از دست مامانش در رفته؟

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2015/01/10 01:59 PM

(2014/12/09 08:43 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  یسنا زیاد اسپویل نکن مزه انیمه میره مریدا نمیبینه اونوقت تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifمیدونی که جذب اسپویلش بالاستصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

اینجا تاپیک گفت و گو درباره ی مانگستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مری خودش اسپویلا رو میدونه دیگه نیازی به اسپویل نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الانم میاد میگه: 
i know every thing
EEمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2015/01/10 02:02 PM

(2015/01/10 01:56 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  منم که با کمال پررویی رفتم گذشته ناگیسا رو خوندم بیچارهههههههه مامانش چقدر اذیتش می کرده !! مامانش می خواسته این دختر بشه ! خیلی سخته .. احتمالا مشکل expressing himself ش به همین برگرده آره؟؟؟؟

انتظاری جز این نبودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اره منم دلم براش سوختمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
زیر دیپلم صحبت کنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif ولی از شوخی گذشته تمام مشکلات و رفتار ناگیسا بازخورد از رفتار مادرشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2015/01/10 02:03 PM

(2015/01/10 01:58 PM)'miss elsa' نوشته شده توسط:  ناگیسا بره؟

ولی اگه ناگیسا بره من دلم واسش تنگ میشه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اخی !!
مامانش اذیتش میکرده!؟

(2015/01/10 01:59 PM)'aiso' نوشته شده توسط:  
(2014/12/09 08:43 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  یسنا زیاد اسپویل نکن مزه انیمه میره مریدا نمیبینه اونوقت تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifمیدونی که جذب اسپویلش بالاستصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

اینجا تاپیک گفت و گو درباره ی مانگستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مری خودش اسپویلا رو میدونه دیگه نیازی به اسپویل نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الانم میاد میگه: 
i know every thing

اینجا نمیزارن یه دقیقه اروم باشیم نگاه انیمه نیومده همه تو تاپیک مانگا سرازیر شدن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یسنا من میرم مانگاهای خام هم نگاه می کنم بعد ژاپنیه میرم بحث هاشونو می خونم ببینم داستان از چه قراره اصلا یه کیفی داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2015/01/10 02:05 PM

اخی !!
مامانش اذیتش میکرده!؟

اخه نمره ی کلاسیش بالا رفته و یتونه از کلاس e به کلاس a  برهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینا طرح دیکتاتوریه  a b c d e دارن که بر اساس نمره اسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

راستش من نمیدونم اگه بره خوشحال بشم یا ناراحتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
در نرفته کهههههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مامانش هست! فقط خیلی اذیتش میکنه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2015/01/10 02:07 PM

(2015/01/10 02:03 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  

اخی !!
مامانش اذیتش میکرده!؟

(2015/01/10 01:59 PM)'aiso' نوشته شده توسط:  

الانم میاد میگه: 
i know every thing

اینجا نمیزارن یه دقیقه اروم باشیم نگاه انیمه نیومده همه تو تاپیک مانگا سرازیر شدن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یسنا من میرم مانگاهای خام هم نگاه می کنم بعد ژاپنیه میرم بحث هاشونو می خونم ببینم داستان از چه قراره اصلا یه کیفی داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

همش تقصیر توست!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
چی بگم والامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من اصلا نمیتونم درباره ی کارای تو نظری بدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه وقتی کیف میکنی پس پیشنهاد دادن به مانگا ی انگلیسیش رو خوندن دردیو دوا نمیکنهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/01/10 02:11 PM

ینی الا تو این انیمه که قرار بیاد مامانش هست؟

یکم اسپویل کنین!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
مررررریییییییی!!
یسسسسناااا!!

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2015/01/10 02:14 PM

ما علاقه ای نداریم داستان و اسپویل کنیم اینجا هم بحث در مورد مانگاس و کسایی که مانگا رو خوندن یا می دونن درباره ش صحبت می کنن .. شما هم خودتو کنترل کن یا برو داستان و بخون یا انیمه رو ببین ... فایده  نداره ما اسپویل کنیم برات

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2015/01/10 02:16 PM

(2015/01/10 02:11 PM)'miss elsa' نوشته شده توسط:  ینی الا تو این انیمه که قرار بیاد مامانش هست؟

یکم اسپویل کنین!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
مررررریییییییی!!
یسسسسناااا!!

انشالله به امید خداتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
نه دخترم اسپویل کار خوبی نیس! اینجا تاپیک گفت و گو درباره ی مانگاس ! فردا یا امشبم انیمش میاد دیگه!
اینجا کسایی که مانگا خوندن میتونن نظر بدن یا اینکه حداقل یه چیزی میدونن!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif