پارک انیمه
گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: کمیک و مانگا (/forum-21.html)
+--- انجمن: مباحث مانگا (/forum-24.html)
+---- انجمن: گفت و گو در مورد مانگاهای در حال انتشار (/forum-150.html)
+---- موضوع: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) (/thread-16510.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - ciel - 2016/02/19 07:51 AM

خیلی غم انگیز بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ناگیسا رفت که کوروسنسی رو بکشه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - ciel - 2016/02/19 07:51 AM

کوروسنسی چقدر بزرگ بود
تا حالا از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم
بچه ها دستاشو گرفته بودن که ترورش کنن
امیدوارم خوب تموم بشه
وگرنه من دچار افسردگی میشم

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2016/02/19 11:25 AM

(2016/02/19 07:51 AM)'ciel' نوشته شده توسط:  خیلی غم انگیز بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ناگیسا رفت که کوروسنسی رو بکشه

به نظرت کوروسنسی و می کشه ؟ یا اصلا کوروسنسی می میره؟
اخه این ناگیسا همونی بود که جنگ و دعوا راه انداخت که کوروسنسی و نجات بدیم
حالا یهو قهرمان بازیش گل کرده؟ شاید یه نقشه دارن که اینطوری کوروسنسی و نجات بدن منظورم اینکه یه حرکتی  شاید کشف کردن
شایدم همینطوری یهویی بزنه شانس ناگیسا کوروسنسی برگردهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شایدم مثلا محو بشه بعدا مدل ادمیزادیش یه جایی پیدا بشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

نقطه ضعف شماره 37 جالب بود --> مانگای هایکیو  چپتر 194 که اونم تاره اومد اونایی که خوندن میدونن منظورم چیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - ciel - 2016/02/26 12:13 PM

یعنی من فقط انتظار میکشم کورو سنسی آدم بشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif
امیدوارم مانگاکاش از پایانای غم انگیز خوشش نیادتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2016/02/26 12:47 PM

اسپویل های چپتر جدید اومده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه میزارم تگ اسپویلمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

در ضمن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یعنی اوضاعیه هاااااتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2016/02/26 02:19 PM

من یکی که دیگه انتظاری از این مانگاکا ندارم
واقعا فقط داره میکشه که به حوری تمومش کنه
نه تنها خیلی شخصیت هارو مثل شینیگامی دوروغین و اون شیرو رو الکی وارد مانع کرد که جو بده و فقط چندثانیه برا مرگشون کافی بود بلکه اومد کل اون تمرین های به اصطلاح خاص و اون همه بزرگ نشون دادن فاجعه رو با یه کار گروهی بی منطق که فقط نشستن رو شاخه های کوروسنسی اون فاجعه به اصطلاح عظیم رو پایان داد
و اوج فاجعه اینه که یه شخصیتی مثل ناگیسا یهویی رشد کرد که خیلی بی اساس بود (حتی از لول اپ شدن سیرین هم بی اساس تر بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)و حالا تیریپ قهرمانی برش داشته.یه جو هم که با زخمی کردن کایانو داد
اصلا چرا رفتن فضا پس؟ مگه راهی پیدا نکردن کورو سنسی رو نجات بدن؟! چرا جشن گرفتن پس!!(با من اینکارو نکنید خب-_-)
لابد اخرشم کاپل کاپل شخصیت ها رو نشون میدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصلا ارزش نداشت به خاطر کش دادن مانگا گند بزنه به هرچیزی قبلش رخ داده
من که امیدی به پایان مناسبی ندارم
این مانگا برای من که مانگای به یاد موندنی ای نمیشه:\

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Soul - 2016/02/26 04:14 PM

(2016/02/26 02:19 PM)aiso نوشته شده توسط:   من یکی که دیگه انتظاری از این مانگاکا ندارم
نه تنها خیلی شخصیت هارو مثل شینیگامی دوروغین و اون شیرو رو الکی وارد مانع کرد که جو بده و فقط چندثانیه برا مرگشون کافی بود بلکه اومد کل اون تمرین های به اصطلاح خاص و اون همه بزرگ نشون دادن فاجعه رو با یه کار گروهی بی منطق که فقط نشستن رو شاخه های کوروسنسی اون فاجعه به اصطلاح عظیم رو پایان داد
و اوج فاجعه اینه که یه شخصیتی مثل ناگیسا یهویی رشد کرد که خیلی بی اساس بود (حتی از لول اپ شدن سیرین هم بی اساس تر بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)و حالا تیریپ قهرمانی برش داشته.یه جو هم که با زخمی کردن کایانو داد
اصلا چرا رفتن فضا پس؟ مگه راهی پیدا نکردن کورو سنسی رو نجات بدن؟! چرا جشن گرفتن پس!!(با من اینکارو نکنید خب-_-)
لابد اخرشم کاپل کاپل شخصیت ها رو نشون میدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

درسته از بحث اصلی خارج شدن خعلی هم دارن کشش میدن اصنم پیشرفت نمیکنم مبارزه هاشونم خیلی لوسه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی با این حال هنوزم سر گرم کنندس وقتی داری نگاه میکنی حوصلتو سر نمیبره تازه کلی هم میخندونتت !!

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2016/02/26 04:37 PM

(2016/02/26 04:14 PM)arrow نوشته شده توسط:  
(2016/02/26 02:19 PM)aiso نوشته شده توسط:   من یکی که دیگه انتظاری از این مانگاکا ندارم

درسته از بحث اصلی خارج شدن خعلی هم دارن کشش میدن اصنم پیشرفت نمیکنم مبارزه هاشونم خیلی لوسه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی با این حال هنوزم سر گرم کنندس وقتی داری نگاه میکنی حوصلتو سر نمیبره تازه کلی هم میخندونتت !!

خب خندوندن یا سرگرم کردن تنها کافی نیست.مانگا باید بتونه خوب تموم شه و تمام اتفاقات گذشته رو با معنی کنه.خیلی وجود یکی مثل فیک شینیگامی تو بریر مسخره بود که سنسی یهو اونطوری ضعیف شه که اینا بخوان به ساده ترین روش بکشنش درحالی که خطر های بدتر از آون هم در برابرش قبلا بودن
من خودم کوروسنسی و ارتباطش و درس هایی که به بچه ها میداد رو دوست داشتم ولی به نظرم اتفاقی که قبل این مردنش افتاد (همون فضا رفتن و پیدا کردن راه حل برای نجاتش ) باعث شد این درسی که با مرگش هم به بقیه داد برام یکم مسخره شه. مری کامنت های مانگافاکس رو نشونم داد یکیشون میگفت درسش اینه که همه چیز یه پایانی داره و تو نمیتونی همه چیز رو عوض کنی و باید باهاش خودت رو وقف بدی
و اینکه بهترین چیز براشون این بود که اونا با کوروسنسی خداحافظی کنن نه اینکه بزارن به مدل دیه بمیره
خب درست ولی اون دو دستگی که بینشون پیش اومد تا کوروسنسی رو بکشن یا زنده بزارن چی؟ آخر چی؟ کلا فقط قصد این بود این درس رو یه جا جا بده؟ بقیه کشک؟

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - shining dream - 2016/02/28 10:01 PM

[attachment=90810] [attachment=90802] [attachment=90810]

Get your tissues ready
[attachment=90803]دستمالتون رو اماده کنید[attachment=90803]

حالا..... [attachment=90804]

[attachment=90810] کورو سنسی .... کورو سنسی ....کورو سنسی .... [attachment=90810]
[attachment=90810] کورو سنسی ....کورو سنسی ....کورو سنسی .... [attachment=90810]

[attachment=90805]

این چپتر اخر بود ؟؟!؟!؟!

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Giga Byte - 2016/02/28 10:18 PM

(2016/02/28 10:01 PM)shining dream نوشته شده توسط:  

Get your tissues ready
دستمالتون رو اماده کنید

حالا.....

کورو سنسی .... کورو سنسی ....کورو سنسی ....
کورو سنسی ....کورو سنسی ....کورو سنسی ....

این چپتر اخر بود ؟؟!؟!؟!

ممنون بابت چپتر آخر. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اونی که خنجر دستشه همون ناگیساست؟
منظورم اینه که کوروسنسه خیلی سرعتش نسبت به ناگیسا بالاتره.