پارک انیمه
گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: کمیک و مانگا (/forum-21.html)
+--- انجمن: مباحث مانگا (/forum-24.html)
+---- انجمن: گفت و گو در مورد مانگاهای در حال انتشار (/forum-150.html)
+---- موضوع: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) (/thread-16510.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - tired - 2015/07/24 12:16 AM

خب نویسنده میخواست مانگا رو کش بده دیگه چه دلیلی میتونسته داشته باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی یخیلی مسخرست!حداقل خداروشکر عقلش رسید جوری تموم کنه که هوش اکابانه نره زیر سوال!

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2015/07/24 12:16 AM

(2015/07/24 12:13 AM)Merida نوشته شده توسط:  
(2015/07/24 12:04 AM)aiso نوشته شده توسط:  خب این پایان منطقی ای برای مسابقه نبود :/ ولی خب برای کوروسنسی منطقی تر همین بود!
چون هرچی فکر کنیم اگه داستان دو گروهی بشه کلا داغون میشه!
مرسی مری^---^

منطقی؟ هوووم باید صبر کنیم فردا کل مانگا رو بخونیم بهرحال نویسنده ما رو چند چپتر علاف ( الاف؟) کرده واسه چیزی که از اول بدون جنگ هم می تونستن بهش برسن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه باید ببینیم تو مانگا فردا چه طور به این نتیچه میرسن کسی ژاپنی بلده ادرس بزارم ترجمه کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اون اواتارتو عوض کن یسنااااااااااااااا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

والا منم میگم بدون جنگ بهش میرسیدن:/ این کوروسنسی هم اول میتونست همیم پیشنهاد بده! البته فکر کنم میخواسته خودشون به این نتیجه برسن
میگم بچه ها کسی الی رو ندیده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فکر کنم از دست رفتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الاف درستهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(فکر کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
بده یاسیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نمیخواممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خوبی بدی دیدید حلال کنیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/07/24 12:22 AM

جیییییییییییییییییییییییغ کارامای من داشت برنده میشد!!! یعنی این جوان مردیش منو کشته !!!!

اینجا ناگیسا نامردی میکنه!الا من از درون نابود نابود شدما!(مریم تا یک هفته ای محو میشودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

ممنون مری... یسنا دو هفته کاگامی-ـــــــ-
من الا تو شکم.....برم یکم تنها باشم بدروود

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2015/07/24 12:29 AM

پیشنهاد می کنم صبر کنین مانگا بیاد من ببینم می تونم این فلفل شکن و راه بندازم برم ببینم چه خبره یا همطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2015/07/24 12:32 AM

(2015/07/24 12:29 AM)Merida نوشته شده توسط:  پیشنهاد می کنم صبر کنین مانگا بیاد من ببینم می تونم این فلفل شکن و راه بندازم برم ببینم چه خبره یا همطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اره مری برومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من دارم زجر میکشم تو عکسای باکاگامی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه||

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2015/07/25 12:54 PM

چپتر جدید اومد:
ابن چپتر ناگیسا چاقوشو میندازه کنار تا یه کاری کنه کارما باهاش حرف بزنه و گوش بده بعد کارما چاقوی خودشو پیدا میکنه و میخواد کار ناگیسا رو تموم کنه ولی میگه اگه من الان اینکارو کنم دیگه هیچکی قبولم نداره و نامردیه پس چاقو رو میندازه کنار و میگه من باختم!
ناگیسا باورش نمیشه و تیم الی هم میبره
کوروسنسی میگه من همون اول میخواستم اینا نزدیک تر شن و اینا
ناگیسا و کارما هم دیگه به هم نمیگم کارما کون یا ناگیسا کون میگن ناگیسا و کارما که نشون میده نزدیک تر شدن!
کاراسوما هم میگه سعی کنید تا ژانویه نجاتش بدین اگه نتونستین سعی کنین بکشینش! اونا هم قبول میکن

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/07/25 01:05 PM

اکابانه میتونست بازیرو تموم نکن...
ولی خودش خواست که تموم شه
خوب خوبه که این دو ، دوست باهم نزدیک تر شدن
این باخت ، برد برد بود
اگه کاراما چاقورو میزد، بنظر میومد از پشت خنجر زده!....
خوشحالم اینکارو نکرد...
ولی این چیزیرو تغییر نمیده! من اون نویسنده رو ترور میکنم-ـــ-

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2015/07/31 02:51 AM

اسپویلر های چپتر 150 ! قراره یه گروه تحقیق تشکیل بدن تا کورو سنسی و نجان بدن

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/08/03 09:42 AM

میشه یکی خلاصه نویسی فارسی کنه این چیتر جدیدو؟
درک کنین،  من انگیلیسیم عالی عالی نیست(البته فعلا).

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2015/08/03 05:39 PM

بچه ها این چپتر دقیقا مدلی بود که مری گفت اینا تصمیم گرفتن برن یه شرکت فضا هوا تا یه محموله ای که توسط کسایی که کوروسنسی رو ساخته بودن پیدا کنن !
از طرفی بازم دست از ترور برنمیداری
این دیگه خلاصه بود چون همش سر همین بحث کردن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه