پارک انیمه
گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: کمیک و مانگا (/forum-21.html)
+--- انجمن: مباحث مانگا (/forum-24.html)
+---- انجمن: گفت و گو در مورد مانگاهای در حال انتشار (/forum-150.html)
+---- موضوع: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) (/thread-16510.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - bita_r - 2015/07/17 02:57 PM

ظاهرا که فعلا دور دور ناگیساست!
بیشتر طرف ناگیسا هستن!
البته حقم دارن چون نویسنده اکی رو بد جلوه داده!
مریم ناراحت نشیا ولی بعضی از حرفای اون درسته!
بهتره از رو احساسات صحبت نکنیم ببینیم داستان چی میشه!

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2015/07/17 02:58 PM

اره ظاهرا نويسنده كاري كرده طرفداري ناگيسا زياد بشن اميدوارم صلح كنن

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/07/17 03:05 PM

خودم اون نویسنده رو میکشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه قرار بود شخصیت اکابانه رو اینجوری خرد کنه برای بالا کشیدن یک شخصیت دیگه.....بهتر بود اصلا خلقش نکنه!

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - bita_r - 2015/07/17 03:53 PM

(2015/07/17 03:05 PM)!Miss Elsa نوشته شده توسط:  خودم اون نویسنده رو میکشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه قرار بود شخصیت اکابانه رو اینجوری خرد کنه برای بالا کشیدن یک شخصیت دیگه.....بهتر بود اصلا خلقش نکنه!
یعنی میگی با نبودن اکی مشکلی نداشتی اگه خلقش نمیکرد؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/07/17 04:00 PM

(2015/07/17 03:53 PM)bita_r نوشته شده توسط:  
(2015/07/17 03:05 PM)!Miss Elsa نوشته شده توسط:  خودم اون نویسنده رو میکشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یعنی میگی با نبودن اکی مشکلی نداشتی اگه خلقش نمیکرد؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ببین مسئله این نیست

ولی اگه نبود، بهتر از این بود که جلوی چشمام خوردش کنه!

اگه نبود احتمالا منم حس تورو نسبت به مانگا داشتم
ولی الا دارم زجر کش میشم!

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - bita_r - 2015/07/17 04:08 PM

خب البته اگه پشت سر اویی من نقشه میکشیدن منم زجر کش میشدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ولی هنوز معلوم نیست اخر داستان چی میشه بهتره صبر کنیم.

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2015/07/17 04:12 PM

مانگای خام و دیدم 10 ماه گذشته ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/07/17 04:15 PM

یعنی هر لحظه ممکنه بترکه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2015/07/17 04:15 PM

(2015/07/17 04:12 PM)Merida نوشته شده توسط:  مانگای خام و دیدم 10 ماه گذشته ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعله -___- منو زیر سوال میبری؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب من اصلا دوست ندارم این مبارزه آخری داشته باشه البته اگه نداشته باشه هم میشه یه چیزی تو مایه های ساسکه و ناروتو که بازم میخواستن خودشونو به هم ثابت کنن

البته شکست اکابانه خیلی منطقی تر هست چون به هرحال ناگیسا که ببازه شخصیت اوله خب کلا نابود میشه! کارما هم البته شخصیت محبوبه!
این نویسنده مغز مانگایی منو به چالش کشیدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2015/07/17 04:19 PM

(2015/07/17 04:15 PM)aiso نوشته شده توسط:  
(2015/07/17 04:12 PM)Merida نوشته شده توسط:  مانگای خام و دیدم 10 ماه گذشته ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعله -___- منو زیر سوال میبری؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب من اصلا دوست ندارم این مبارزه آخری داشته باشه البته اگه نداشته باشه هم میشه یه چیزی تو مایه های ساسکه و ناروتو که بازم میخواستن خودشونو به هم ثابت کنن

البته شکست اکابانه خیلی منطقی تر هست چون به هرحال ناگیسا که ببازه شخصیت اوله خب کلا نابود میشه! کارما هم البته شخصیت محبوبه!
این نویسنده مغز مانگایی منو به چالش کشیدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تو چرا؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه منظورم با گروه ترجمه اس که ترجمه کرده 9 ماه در جریانی که ... حالا ولش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب من که می گم بهترین حالت اینکه صلح کنن یا هردو بکشن کنار یا کورو سنسی جلوشون و بگیره ... در واقع نویسنده از برنده شدن هر کدوم نمی تونه نتیجه عاقلانه بگیره پس بهتره تموم نشه با برد یکی

مغز مانگایی دیگه از کجا اومد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه