پارک انیمه
گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: کمیک و مانگا (/forum-21.html)
+--- انجمن: مباحث مانگا (/forum-24.html)
+---- انجمن: گفت و گو در مورد مانگاهای در حال انتشار (/forum-150.html)
+---- موضوع: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) (/thread-16510.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2015/07/17 01:31 PM

(2015/07/17 11:48 AM)!Miss Elsa نوشته شده توسط:  اکی رو دارن بد جلوه میدن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی تا ناگیسا جا داشت کتکش زدا!
ولی این بده ، معمولا کسی که بیشتر کتک میخوره میبره!

یعنی هفته بعد تموم میشه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فک نکنم

ناگیسا سعی داره کمکش کنه؟ شوخی میکنی؟
این اخر سری به خونش تشنه شد!

همه ی این اتیشا زیر سر کورو سنسهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چه خاطراتی یادش امد میشه بگی؟
اره :/
والا من که موندم چی میشه
خب یادش اومد که میتونه هرکاری بکنه و بهش خوش میگذشته و اینا
و میخواد حتما کوروسنسی رو بکشه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - bita_r - 2015/07/17 01:33 PM

(2015/07/17 11:48 AM)!Miss Elsa نوشته شده توسط:  اکی رو دارن بد جلوه میدن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی تا ناگیسا جا داشت کتکش زدا!
ولی این بده ، معمولا کسی که بیشتر کتک میخوره میبره!

یعنی هفته بعد تموم میشه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فک نکنم

ناگیسا سعی داره کمکش کنه؟ شوخی میکنی؟
این اخر سری به خونش تشنه شد!

همه ی این اتیشا زیر سر کورو سنسهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چه خاطراتی یادش امد میشه بگی؟
راستش چپتر 147 رو که خوندم
کاراما یاد خاطره ی گذشتش با ناگیسا افتاده بود.

ناگیسا با انگشتش زد پشت سر کاراما کاراما هم ترسید فکر کرد از پشت بهش خنجر زدن!
بعد که دید ناگیسا بوده ازش یه خورده ترسید و تصویر همون مار تو ذهنش اومد از ناگیسا!

حالا شاید منظور یسنا چیز دیگه ای باشه!

ولی میخوام بهت بگم مریم این یه مانگاست واقعی که نیست!
خودتو هلاک نکن واسش!
بذار ادامش بیاد ببینیم چی میشه!

فوقش سه تا اتفاق ممکنه بیفته

ناگیسا اکی رو بکشه

اکی ناگیسا رو بکشه

این جنگ بینشون تموم شه.

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/07/17 01:36 PM

نقل قول: ولی میخوام بهت بگم مریم این یه مانگاست واقعی که نیست!
خودتو هلاک نکن واسش!
این برای تو یه مانگای معمولیه
ولی قضیه راجب من فرق میکنه!
من خیلی برام نتیجه مهم خیلیییییی!
الا هم از درون داغونم واقعا!

.............................
از جفتتون ممنون^ــ^

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2015/07/17 01:39 PM

کسی یادش هست 9 ماه گذشته یا 10 ماه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 9 ماه از شروع داستان گذشته یا 10 ماه؟

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2015/07/17 01:41 PM

(2015/07/17 01:39 PM)Merida نوشته شده توسط:  کسی یادش هست 9 ماه گذشته یا 10 ماه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 9 ماه از شروع داستان گذشته یا 10 ماه؟
وای مری راست میگیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمثلا یهو کوروسنسی منفجر شه وسط مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فکر کنم 10 ماه باشه که اینا میخوان کمک کنن به کوروسنسی

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2015/07/17 01:59 PM

خب من نظرات و و اکنش های دو تا سایت و براتون میزارم

اینا طرفدارای ناگیسان که از اکابانه شاکین و می گه اکابانه به ناگیسا حسودیش میشه

نقل قول: I want Nagisa to win, and also I liked this chapter. but I do not want Nagisa and Karma fight. You know, they are friends for 2 years and never fought before, but in the third year they fight to want to kill his best friend. especially, Karma

این یکی خودش به کارما حسودی می کنه ظاهرا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( البته وضعیت الان کارما مثه اکاشیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اکاشی هم تو همه چی برنده است ( اسپویل مانگای بسکت کوروکو
محتوای مخفی (Click to View)
نقل قول: [quoteNagisa needs to win to show Karma that he can't excel at everything, the guy wants to be a perfect at everything, studying, fights, good looks, rich, and now he's yearning for the only thing Nagisa has and without it, Nagisa is a nobody.

Someone needs to teach this spoiled brat that there are things he will never achieve.][/quote
]

نقل قول: [quote

AssClass really needs to stop shoving Nagisa in 1v1 fights, it's blatantly unfair and not what I like about this series. Just let him do what he does best. I enjoyed the rest of this little war game much more than this 1v1 fight. At least we got some more awesome Nagisa snake art at the end.

]

و یکی دیگه
نقل قول: He ain't fighting for anyone but himself. He's still trying to show that he's the best and better than everyone.

It makes me sick watching him toy, abuse and physically assault Nagisa for his own enjoyment. I mean, this isn't a fight for teams or themselves, but a beat down were Karma, for stupid moral reasons, is trying to prove that he is superior. He reminds me of Takaoka, as the leader who beats up the weak in order to show there superiority.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

GO NAGISA, ...... KARMA UP!!!!

نقل قول:
Boy Nagisa sure has a rough life, first his mom doesn't acknowledge his gender, and his favorite teacher wants to blow earth up, and his "girlfriend" nearly killed herself and now his former best friend is beating him half dead.

و این یکی می گه کارما حسوده

نقل قول: This line proves that Karma is jealous of Nagisa and is a power hungry .....who Nagisa must destroy.

یه نظر منطقی تر که به نظر بالایی که گفته کارما حسوده جواب داده

نقل قول: The thing is that Karma has never been really a nice guy and never pretented to be one. He always had a taste for violence and mischief. That's also why I like him.
,Karma is not playing with Nagisa here. He is just doing his best to crush him. He can't afford to underestimate Nagisa and he doesn't go easy on him. Nagisa is doing the same.

: با توجه به اینکه یه بار قبلا ناگیسا اکابانه رو ترسونده شاید اکابانه دلیل این مسابقه رو فراموش کرده و
می خواد ناگیسا رو باخاک یکسان کنه و استعدادشو بکشه اینکه نمی خواد ناگیسا دوباره اون و بترسونه

من و نزنین به من چه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نظراتشون و نقد کنین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2015/07/17 02:00 PM

(2015/07/17 01:41 PM)aiso نوشته شده توسط:  
(2015/07/17 01:39 PM)Merida نوشته شده توسط:  کسی یادش هست 9 ماه گذشته یا 10 ماه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 9 ماه از شروع داستان گذشته یا 10 ماه؟
وای مری راست میگیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمثلا یهو کوروسنسی منفجر شه وسط مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فکر کنم 10 ماه باشه که اینا میخوان کمک کنن به کوروسنسی

اگه 10 ماه باشه چرا روی ترجمه زده 9 ماه ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2015/07/17 02:39 PM

ترجمه : می گه می خوام ناگیسا برنده بشه و من این چپتر دوست داشم ولی نمی خوام باهم دعوا کنن اونا 2 سال دوست بودند و حالا می خوان بهترین دوستشون و بکشن مخصوصا کارما

نقل قول: I want Nagisa to win, and also I liked this chapter. but I do not want Nagisa and Karma fight. You know, they are friends for 2 years and never fought before, but in the third year they fight to want to kill his best friend. especially, Karma

این یکی خودش به کارما حسودی می کنه ظاهرا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( البته وضعیت الان کارما مثه اکاشیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اکاشی هم تو همه چی برنده است ( اسپویل مانگای بسکت کوروکو
این می گه : ناگیسا باید برنده بشه تا به کارما نشون بده نمی تونه هرچی می خواد بدست بیاره و توه همه چی پرفکت باشه درس جنگ قیافه خوب ثروتمند بود و .. و حالا می خواد تنها چیزی که ناگیسا داره ازش بگیره و نابود کنه وو بدون اون ناگیسا هیج کی نیس
نقل قول: [quoteNagisa needs to win to show Karma that he can't excel at everything, the guy wants to be a perfect at everything, studying, fights, good looks, rich, and now he's yearning for the only thing Nagisa has and without it, Nagisa is a nobody.

Someone needs to teach this spoiled brat that there are things he will never achieve.][/quote
]
این می گه این مانگا باید بی خیال مبارزه تک به تک ناگیسا باشه .. عادلانه نیس و خوشم نمیاد بزارین هرکاری که بهنظرش عالیه و بهترینه اانجام بده من از قسمتای دیگه این جنگ و مبارزه بیشتر خوشم اومد تا این مبارزه تک به تک و اون مار ناگیسا هم اخرش معرکه بود

AssClass really needs to stop shoving Nagisa in 1v1 fights, it's blatantly unfair and not what I like about this series. Just let him do what he does best. I enjoyed the rest of this little war game much more than this 1v1 fight. At least we got some more awesome Nagisa snake art at the end.

]

و یکی دیگه این یکی می گه اون می خواد نشون بده بهترینه بهتر از هرکسی و خسته شدم که کارما با ناگیسا بازی می کنه اون به خاطر سرگرم شدن خودش این چنک به خاطر خودشون یا تیمشون نیس .. ولی کارما به خاطر یه سری دلایل احمقانه می خواد ثابت کنه بالاتر از همه است من و یاد تاکائوکا میندازه هی ناگیسا برو ..... ( بقیه سان....سور داره حرف بد میزنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) می گه بزن کارما رو له کن ( مودبانه ش بود)
نقل قول: He ain't fighting for anyone but himself. He's still trying to show that he's the best and better than everyone.

It makes me sick watching him toy, abuse and physically assault Nagisa for his own enjoyment. I mean, this isn't a fight for teams or themselves, but a beat down were Karma, for stupid moral reasons, is trying to prove that he is superior. He reminds me of Takaoka, as the leader who beats up the weak in order to show there superiority.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

این می گه ناگیسا زندگیش سخت بود اول از همه مامانش که اون به خاطر پسر بودن قبول نداشته و و معلوم مورد علاقه اش می خواد زمین و نابود کنه و دوست ش می خخواسته خودشه بکشه و حالا بهترین دوست سابقش تقریبا دخلش و دراورده
نقل قول:
Boy Nagisa sure has a rough life, first his mom doesn't acknowledge his gender, and his favorite teacher wants to blow earth up, and his "girlfriend" nearly killed herself and now his former best friend is beating him half dead.

و این یکی می گه کارما حسوده و به قدرت ناگیسا حسود می کنه و ناگیسا باید اون و نابود کنه

نقل قول: This line proves that Karma is jealous of Nagisa and is a power hungry .....who Nagisa must destroy.

و این می گه کارما هیچ وقت نخواسته بگه ادم خوبیه و حتی وانمود نکرده و تشنه خشونته و برای همین دوستش دارم . کارما با ناگیسا بازی نمی کنه فقط می خواد اون و سرجاش بشونه و شکستش بده و نباید ناگیسا رو دستکم بگیره و بهش اسون بگیره و برای ناگیسا هم همینطوریه
نقل قول: The thing is that Karma has never been really a nice guy and never pretented to be one. He always had a taste for violence and mischief. That's also why I like him.
,Karma is not playing with Nagisa here. He is just doing his best to crush him. He can't afford to underestimate Nagisa and he doesn't go easy on him. Nagisa is doing the same.

:

ترجمه ها خلاصه بود تقریبا مفهومش همینه ^^

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - bita_r - 2015/07/17 02:46 PM

نقل قول:
(2015/07/17 02:39 PM)Merida نوشته شده توسط:  ترجمه : می گه می خوام ناگیسا برنده بشه و من این چپتر دوست داشم ولی نمی خوام باهم دعوا کنن اونا 2 سال دوست بودند و حالا می خوان بهترین دوستشون و بکشن مخصوصا کارما

این می گه : ناگیسا باید برنده بشه تا به کارما نشون بده نمی تونه هرچی می خواد بدست بیاره و توه همه چی پرفکت باشه درس جنگ قیافه خوب ثروتمند بود و .. و حالا می خواد تنها چیزی که ناگیسا داره ازش بگیره و نابود کنه وو بدون اون ناگیسا هیج کی نیس

]
این می گه این مانگا باید بی خیال مبارزه تک به تک ناگیسا باشه .. عادلانه نیس و خوشم نمیاد بزارین هرکاری که بهنظرش عالیه و بهترینه اانجام بده من از قسمتای دیگه این جنگ و مبارزه بیشتر خوشم اومد تا این مبارزه تک به تک و اون مار ناگیسا هم اخرش معرکه بود

]

و یکی دیگه این یکی می گه اون می خواد نشون بده بهترینه بهتر از هرکسی و خسته شدم که کارما با ناگیسا بازی می کنه اون به خاطر سرگرم شدن خودش این چنک به خاطر خودشون یا تیمشون نیس .. ولی کارما به خاطر یه سری دلایل احمقانه می خواد ثابت کنه بالاتر از همه است من و یاد تاکائوکا میندازه هی ناگیسا برو ..... ( بقیه سان....سور داره حرف بد میزنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) می گه بزن کارما رو له کن ( مودبانه ش بود)

این می گه ناگیسا زندگیش سخت بود اول از همه مامانش که اون به خاطر پسر بودن قبول نداشته و و معلوم مورد علاقه اش می خواد زمین و نابود کنه و دوست ش می خخواسته خودشه بکشه و حالا بهترین دوست سابقش تقریبا دخلش و دراورده
نقل قول:

و این یکی می گه کارما حسوده و به قدرت ناگیسا حسود می کنه و ناگیسا باید اون و نابود کنه

و این می گه کارما هیچ وقت نخواسته بگه ادم خوبیه و حتی وانمود نکرده و تشنه خشونته و برای همین دوستش دارم . کارما با ناگیسا بازی نمی کنه فقط می خواد اون و سرجاش بشونه و شکستش بده و نباید ناگیسا رو دستکم بگیره و بهش اسون بگیره و برای ناگیسا هم همینطوریه

:

ترجمه ها خلاصه بود تقریبا مفهومش همینه ^^

عجب جدی جدی کاراما رو کردن شخصیت منفی!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من از ناگیسا کینه ای بدل ندارم از کسی کینه به دل دارم که اینشکلی داستان رو پیچ در پیچ کرده!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اصلا چرا اکی باید به ناگیسا حسودی کنه؟! خودش که قدرتش بیشتره! چرا گفته شده که ناگیسا قدرت بیشتری داره؟!!!!!!!

البته از همون اول داستان حدس زدم ناگیسا شخصیت اصلی داستان باشه!

داستانش خیلی عجیب شده!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

باورش سخته که کاراما شخصیت منفی باشه:/

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/07/17 02:53 PM

قربونت برم مری مرسیییمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: ناگیسا باید برنده بشه تا به کارما نشون بده نمی تونه هرچی می خواد بدست بیاره و توه همه چی پرفکت باشه درس جنگ قیافه خوب ثروتمند بود و .. و حالا می خواد تنها چیزی که ناگیسا داره ازش بگیره و نابود کنه وو بدون اون ناگیسا هیج کی نیس
به قول خود مری این یکی داره به اکی من حسادت میکنه!
به هر حال بنظر خودم ناگیسا هیچ چیزش از اکی برتر نیست!
اون خشونت خونیشم برای روان پریش بودنشه!
نقل قول: این می گه این مانگا باید بی خیال مبارزه تک به تک ناگیسا باشه .. عادلانه نیس و خوشم نمیاد بزارین هرکاری که بهنظرش عالیه و بهترینه اانجام بده من از قسمتای دیگه این جنگ و مبارزه بیشتر خوشم اومد تا این مبارزه تک به تک و اون مار ناگیسا هم اخرش معرکه بود
من از اینکی  چیزی نگرفتم! اخر میخواد اینا مبارزه کنن یا نه!؟
نقل قول: و یکی دیگه این یکی می گه اون می خواد نشون بده بهترینه بهتر از هرکسی و خسته شدم که کارما با ناگیسا بازی می کنه اون به خاطر سرگرم شدن خودش این چنک به خاطر خودشون یا تیمشون نیس .. ولی کارما به خاطر یه سری دلایل احمقانه می خواد ثابت کنه بالاتر از همه است من و یاد تاکائوکا میندازه هی ناگیسا برو ..... ( بقیه سان....سور داره حرف بد میزنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) می گه بزن کارما رو له کن ( مودبانه ش بود)
حرفای اینو نشنیده میگیرم وگرنه اینم به لیست ترورم اضافه میشه!
هعی واستا اکابانه که نمیخواد چیزیرو ثابت کنه!
یادتون رفته؟ ناگیسا یهو متحول شد و بر خلاف جهت چرخید وگفت میخوام نجاتش بدم!
نقل قول: این می گه ناگیسا زندگیش سخت بود اول از همه مامانش که اون به خاطر پسر بودن قبول نداشته و و معلوم مورد علاقه اش می خواد زمین و نابود کنه و دوست ش می خخواسته خودشه بکشه و حالا بهترین دوست سابقش تقریبا دخلش و دراورده
نظری برای حرف این ندارم، حرفش منطقیه من از ناگیسا بدم نمیاد!
ولی شما که چیز خاصی در مورد گذشته اکی نمیدونین پس فکر نکنین اون گذشته عالی داشته!
نقل قول: و این یکی می گه کارما حسوده و به قدرت ناگیسا حسود می کنه و ناگیسا باید اون و نابود کنه
این یکی خیلی حرف الکی میگه!
این اصلا صحیح نیست، اکی من حسود نیست!
نقل قول: و این می گه کارما هیچ وقت نخواسته بگه ادم خوبیه و حتی وانمود نکرده و تشنه خشونته و برای همین دوستش دارم . کارما با ناگیسا بازی نمی کنه فقط می خواد اون و سرجاش بشونه و شکستش بده و نباید ناگیسا رو دستکم بگیره و بهش اسون بگیره و برای ناگیسا هم همینطوریه
ایول به این خوب این نظر دلگرم کننده بود!

هعی مری اینطور که معلومه خیلیا پشت ناگیسا هستن!