پارک انیمه
گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: کمیک و مانگا (/forum-21.html)
+--- انجمن: مباحث مانگا (/forum-24.html)
+---- انجمن: گفت و گو در مورد مانگاهای در حال انتشار (/forum-150.html)
+---- موضوع: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) (/thread-16510.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/07/04 03:27 PM

جییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​ییییییییییغ
این چه وضهههه ناگیسا رو کردن قهرماننننن بی انصافیهه خدای مرگ؟؟؟؟!!!
دستم به نویسنده برسه......مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوب معلومه...ناگیسا میبره دیگه نوینده داره پارتی بازی میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اقا حساب نیست اکی منو بد جلوه دادن اکی ببیازه همشونو ترور میکنم از بییییییخ!

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2015/07/04 03:37 PM

کلی من بازم فکر میکنم که تموم نمیشه این مسابقهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی اگه تموم بشه احتمالا به نفع ناگیسا تموم میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینکارو کنن دیگه کلا از همه ی مانگا ها نا امید میشم:/

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/07/04 03:46 PM

منم میگم شاید درگیر شن بعد کورو سنسه بیاد جلوشونو بگیره یا یه اتفاقی رخ بده که مجبور شن بازی رو متوقف کنن
ولی اگه اکی من بباز با خشم من روبه رو میشنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی چی؟ فکر کردن ناگیسا با اون مار مزخرف:/ اکی رو شکست میدن؟؟؟ اکی اکیه هااا کم چیزی نیست
تو مایه های شیزومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یا ایزایا هممم بالاخره خیلی از ناگیسا سر تره عمرن بش ببازه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - پرنسس کارولین - 2015/07/06 01:23 AM

این ساخته ی منه برای این که همه به ناگیسا میگن دختر ومادرش اونو مجبور میکرد دختر باشه!!!
بیچاری ناگیسامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه[attachment=76147]

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2015/07/10 03:07 PM

چپتر 147 اومد
میدونید من مردم سر این چپتر:/
خب حالا دونر بیشتر نموندن همه منتظرم ببینن کارما نابغه چکار میکنه کارما میره بیرون و داد می نه هی ناگیسا بیا اسلحه تو بنداز بیرون ما آخرین نفراییم پس لازم نیست هی کلک بزنیم و اینا
ناگیسا هم فکر میکنه که اگه من اونو بزنم بچه های تیم قرمز دیگه عمرا بیان سمتم و اینا واسه همین میاد بیرون
تو این لحظه یادش میاد که همیشه کارما ازش بهتر بوده و دوست داشته با کارما دوست یشه و کارما میاد به خاطر یه مجله باهاش حرف میزنه و این خوشحال میشه و همیشه کارما تو درس و مبارزه ازش بهتر بوده
ولی به مرور زمان کارما ازش دور میشه
شاید به خاطر این بوده که متوجه این میشد که ناگیسا خطرناک و میتونه قاتل بشه
بچه های کلاس هم دارن میان که چک کنن وضعیتو که (دختر عینکیه اسمشو یادم نیست ) میگه که من نمیخوام کارما ببازه
چون خیلی تلاش کرده و زحمت کشیده برای کشتن کوروسنسی
بقیه بچه ها هم نظر خودشونو میگن و دوست ندارن مثل اینکه این مسابقه آینده رو روشن کنه
حالا کارما و ناگیسا در برابر هم واستادن دونر که قویترین های کلاسن
پایان!

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/07/10 07:47 PM

من نویسنده رو میکشم^ــــ^
میدونی تو این یک هفته چقدر مردمو زنده شدم؟؟؟؟؟
فقط داره میپیچونه! تا چند ماه دیگه میخو.اد اینکارو کنه؟؟؟
که چی؟ میگه کاراما از ناگیسا بهتر..ولی ناگیسا روان پریشه؟!
یک هو قاطی میکنه و به خون تشنه میشه!
من دارم جون میدممم!
ولی اینطور که معلومه نویسنده میخواد ناگیسارو برنده کنه!
از همون روش مار هم احتمالا استفاده میکنه!
اگه واقعا اینجوری شه......

مممنونم یسنا اسم اون دختر "اکودا مانامی" هست

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - tired - 2015/07/10 08:10 PM

من دوتا پیش بینی کردم:
۱-از اون ایی که این یارو میخواد فصل دوم این انیمه رو بده بیرون پس کرو سنسی باید زنده بمونه بنابراین ناگیسا میبره.
۲-کاراما ی نابغه تمام عیاره و مطمینن نویسنده نمیخواد هوش ذکر کاراما رو به ناگیسا ببازونع و اکابانه رو زیر سوال ببره! چچون مطمین باشید ناگیسا ببره همه میگن ناگیسا نابغس چون به کاراما برده! بنابراین کاراما برنده میشع ولی کرو سنسی رو نمیکشه!

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/07/10 09:28 PM

نویسنده رو میخوام بکشمممم باکای دیووونه اینچه کاری بود که کرد؟؟
خوب اکابانه انگیزه کشتن کورو سنسه رو داره
از اون نویسنده هرچی انتظار میره
ولی اگه بخواد جفتشونو حفظ کنه باید از طریق شخص سومی این مسابقه رو بهم بزنه
شاید ناگیسا حملاتش سری باشه....و تشنه بخون....و اون مار.....
ولی اکابانه  خیلی شر تره اگه ناگیسا مار اون اژدهاست
به هر حال  باید واستیم ببینیم هفته بعد یا دوهفته بعد.....بهتر بگم باید واستیم ببینیم که اخر سر کی میبره!
من که چشمم اب نمیخوره تو هفته بعد تموم شه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2015/07/17 11:35 AM

چپتر 148:
این چپتر جنگ ناگیسا و اکابانه
اول یه جنگ با تکنیکه
بعد هردو بی سلاح میشن
خوب میدونیم که ناگیسا به پای کارما توی مهارت فیزیکی نمیرسه
ناگیسا میخواد به کارما کمک کنه
ولی کارما میخواد اوتو بکشه
چون استعدادی داره که اون نداره
کارما تا سر حد مرگ ناگیسا رو میزنه
کوروسنسی میگه که یکی از ویژگی های کارما اینه که حتی قبل شروع مبارزه اینقدر حریف میزنه که ببره
ناگیسا رو زمین میافته و کارما میخواد که با چاقو اونو بزنه تا تموم شه ماجرا
ولی ناگیسا با یه فن باعث بریدگی زبون کارما میشه یعنی یه جورایی منتظر این بود
همه نگرانن و ناگیسا و کارما از اون خط مبارزه ی دوستانه کلا اومدن بیرون
کی میبره کی میبازه ؟
البته بگم که کارما یه چیزایی از گذشته یادش میومد حالا شاید بیخیال بشه بعد بازی تموم شه:/

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/07/17 11:48 AM

اکی رو دارن بد جلوه میدن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی تا ناگیسا جا داشت کتکش زدا!
ولی این بده ، معمولا کسی که بیشتر کتک میخوره میبره!

یعنی هفته بعد تموم میشه؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
فک نکنم

ناگیسا سعی داره کمکش کنه؟ شوخی میکنی؟
این اخر سری به خونش تشنه شد!

همه ی این اتیشا زیر سر کورو سنسهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چه خاطراتی یادش امد میشه بگی؟