پارک انیمه
خنده بازار | Kuroshitsuji - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: خادم سیاه - Black Butler (/forum-416.html)
+---- موضوع: خنده بازار | Kuroshitsuji (/thread-16452.html)

صفحه‌ها: 1 2

خنده بازار | Kuroshitsuji - Maia - 2014/12/01 11:32 PM

من خودم تو تك تك سكانساش خنديدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
كلا بيشتر انگار كمديهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خنده بازار | Kuroshitsuji - aiso - 2014/12/10 03:26 PM

اکثر صحنه هاش خنده دار بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بیشتر ازون قسمتی که سباستین سر گوزن رو گذاشته بود رو سرش تا سوما رو نجات بده خوشم اومد مخصوصا موقعی که گفت: من فقط یه گوزن خدمتکارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خنده بازار | Kuroshitsuji - Maia - 2014/12/10 03:32 PM

(2014/12/10 03:26 PM)'aiso' نوشته شده توسط:  اکثر صحنه هاش خنده دار بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بیشتر ازون قسمتی که سباستین سر گوزن رو گذاشته بود رو سرش تا سوما رو نجات بده خوشم اومد مخصوصا موقعی که گفت: من فقط یه گوزن خدمتکارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اره اون صحنه اش باحال بود مخصوصا صحنه هایی که یه جورایی مرتبط بود با اونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مثلا اونجاش که الیزابث میاد میگه یه گوزنه عجیب پیدا شده و یهو یه تیکه سباستین رو با اون کله ی گوزن نشون میدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من نمیدونم چرا تو چه علاقه خاصی به سوما داری؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خنده بازار | Kuroshitsuji - !Melody - 2014/12/10 03:43 PM

اکثرشون خنده دار بود مخصوصا جاهایی که سوما بود. جای خنده دار زیاد داره ولی خیلی کوچولو و اونقدر زیاد نهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثل جایی که سیل رو دختر کردن تا برن جاسوسیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خنده بازار | Kuroshitsuji - dokhtarak0o0 - 2014/12/12 11:08 AM

اونجایی ک الیزابت خونه شیلو تزیین میکنه......وقتی غذای داغون واس مرده میبرن تو قسمت اول و سباستین پیاز داغشو زیاد میکنه و کلی از غذا تعریف میکنه......اونجا ک فینا و بقیه خدمتکارا میمونن ک باید کیک رو بخورن یا نه......و همینطور اون تیکه ک همون جا ک اون خدمتکاره ک اسمش یادم نی از شیل میپره چرا این دست و پا چلفتیو استخدام کردی و شیل میگه یکی نیست اینو راجع ب خودت بگه.....کلا صحنه باحال زیاد داشت

RE: خنده بازار | Kuroshitsuji - !Melody - 2014/12/12 10:11 PM

یکیم جایی که سباستین کیک پخته بود اینا هی میخواستن بخورن نمیتونستن اونوقت mr tanaka اون گوشه داشت یواشکی میخورد و میگفتho ho ho
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خنده بازار | Kuroshitsuji - cheryl - 2016/07/17 01:25 PM

اونجایی که سباستین کیک پخته بود خیلی خنده دار بود

RE: خنده بازار | Kuroshitsuji - Its me sarvenazj - 2016/07/18 08:43 PM

من هم در برخی از سکانس هاش خنده م میگرفت
البته بیشترش طنز بود ولی سکانس های بی مزه ای هم داشت.

RE: خنده بازار | Kuroshitsuji - Black_Smile - 2017/08/14 03:11 PM

وقتی قرار بود سیل توی سیرک استخدام شه ... نیشم بسته نمی شد تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: خنده بازار | Kuroshitsuji - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2017/08/19 12:22 AM

همین قسمت های اول وقتی لیزی اومد عمارتشون همه رو مثل عروسک کرد سر سباستین هم یه چیزی گذاشت میرین و اینا بهش خندیدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وقتی کله گوزن گذاشت سرش و گفت گوزن خدمتکارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وقتی تو سیرک با ویلیام بحث می کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه