پارک انیمه
حقایقی درباره‌ی کارهای کمپانی دیزنی که شاید نمی‌دانستید! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: حقایقی درباره‌ی کارهای کمپانی دیزنی که شاید نمی‌دانستید! (/thread-16357.html)

حقایقی درباره‌ی کارهای کمپانی دیزنی که شاید نمی‌دانستید! - پرنسس کارولین - 2014/11/26 07:25 PM

اومدم بایه تایپیک جدید خیلی جالبه سطح علمی تون بالا میرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فرانک مجیدی: ۱- آیا می‌دانید اگر از هر زاویه‌ای به میکی ماوس نگاه کنید، گوش‌هایش کاملاً گرد هستند؟! خب، شما همیشه او را به شکل سمت چپ دیده‌اید و کسی او را با گوش‌هایی به شکل سمت راست به یاد ندارد!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
۲- در یک فیلم از «دانلد داک» در سال ۱۹۴۳ به نام «چهره پیشوا» او جلیقه‌ی نازی‌ها را بر تن کرده‌بود! جالب این است که این فیلم را خود کمپانی دیزنی تهیه کرده و جایزه اسکار بهترین فیلم انیمیشن کوتاه را هم دریافت داشته‌است.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه۳- در محصولات دهه‌ی ۵۰ از گوفی، او صاحب همسر و فرزند بوده! هرچند، چهره‌ی همسرش هرگز نمایش داده‌نشده و تازه، آن‌چه هم که از آثار بودنش دیده می‌شود، بئنی مانند انسان‌ها دارد و نه سگ. مثلاً وقتی دست او دیده می‌شود، ۵ انگشتی است، بر خلاف گوفی که ۴ انگشت دارد. در یکی از محصولات کارتونی گوفی در سال ۱۹۹۵، همسر گوفی می‌میرد.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
۴- در برخی کارهای این کمپان کاراکترهای معروف کارهای دیگر دیزنی، دیده می‌شوند. مثلاً در انیمیشن «یخ‌زده»، «راپونزل» و «فلین» در Tangled دیده شدند. میکی ماوس در سکانسی دیگر دیده‌شد. این ارجاعات در بسیاری از کارهای دیزنی دیده شده‌است.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

۵- طراحان پارکهای دیزنی با حقه‌های پرسپکتیو است که قلعه‌هایی باشکوه را ایجاد کرده‌اند.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
۶- در حقیقت کمپانی دیزنی دو پارک دیگر هم دارد. یکی با نام Discovery Island که در سال ۱۹۹۹ و دیگری River Country که در سال ۲۰۰۱ افتتاح شد اما متروک و تعطیل شدند.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه۷- در ابتدای تولید گوفی، او را Dippy Dawg و کمی بعد George Geef می‌نامیدند. میکی ماوس قرار بود با نام «مورتیمر ماوس» عرضه گردد و «دانلد داک»، یک نام میانی اشرافی دارد: فانتِلروی!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: حقایقی درباره‌ی کارهای کمپانی دیزنی که شاید نمی‌دانستید! - Evil - 2016/05/23 07:57 PM

خب بعد ایشون (فرانک مجیدی) اینا را از کجا میدونن؟

RE: حقایقی درباره‌ی کارهای کمپانی دیزنی که شاید نمی‌دانستید! - ⓨⓔ ⓢⓞⓨⓐ - 2016/07/30 04:42 PM

من همیشه دلم میخواست بدونم راپنزل و فیلین تو انیمیشن Frozen چیکار میکنن!!

RE: حقایقی درباره‌ی کارهای کمپانی دیزنی که شاید نمی‌دانستید! - shizuko yagami - 2016/07/30 04:49 PM

جالب بود^^
ممنون!

RE: حقایقی درباره‌ی کارهای کمپانی دیزنی که شاید نمی‌دانستید! - cheryl - 2018/09/21 08:44 PM

جالب بودن من بهشون توجه نکرده بودم تاحالا!
خیلی ممنون.

RE: حقایقی درباره‌ی کارهای کمپانی دیزنی که شاید نمی‌دانستید! - Franky - 2018/09/22 12:21 AM

خیلی جالب بودن ممنون .

RE: حقایقی درباره‌ی کارهای کمپانی دیزنی که شاید نمی‌دانستید! - آتیش پاره - 2021/03/15 12:33 AM

خیلی جالببب بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه