پارک انیمه
مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine (/thread-16250.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - Merida - 2014/11/20 03:51 PM

تو این تاپیک می خوایم سه تا کراکتر از سه تا انیمه رو باهم مقایسه کنیم و درباره شون نظر بدیم

این نفر شامل

آنه شرلی anne shirly

جودی آبوت Judy Abbott: بابا لنگ دراز

کاترین ( جو) مارچ Katharine(Jo) march : زنان کوجک

هستند
دلیل انتخاب این سه نفر اینکه اولا اکثرا این سه تا انیمه رو دیدن یا کتابشو خوندن و دوم اینکه این سه نفر یه نقطه مشترک دارن : هرسه تاشون داستان می نویسند . و خوب جودی و انه هم که یتیم هستن

خوب بیاین بگین نظرتون درباره این سه تا چیه کدومشونو بیشتر دوست دارین نقطه قوت و نقطه ضعف هر کدومشون چیه و .. هر چی دوست دارین

پ .ن لطفا اسپم ندید پست اسپم شامل گذاشتن عکس تنها از کراکترو.. این طور چیزا میشه
اینم عکس هاشون . لطفا با پست اول ادغام بشه

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - Michiru - 2014/11/21 02:22 PM

خب من شروع میکنم !!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جودی موهاش عین آنه بافته شده ولی خب سیخه !!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شباهت ها : کتی و جودی و آنه هر سه آدمای شاد و به رمان نویسی و خواندنشون علاقه دارن !!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - !Miss Elsa - 2014/11/21 03:09 PM

خوب من سومی رو خیلی نمیشناسم ولی جودی با انه خیلی شبیهن مدلو رنگ مو دوتاشون یتیم بودن و دوتاشون نویسنده میشن...
دوست انه شبیه دوست جودیه سالیه....
انه میگه یه دوست خیالیداشته...
جودیم بابا لنگ درازشو داشته^ــ^
انه اوایل ناراحته چون خانوادش اونو نمیخوان...و بعد مدتی خانوادش عاشقش میشن....
ولی جودی بعد اینکه میره مدرسه خیلی خوش حاله ولی اون خونواده ای نداره که باهاشون زندگی کنه انه طمع مادرو پدرو میکشه ولی جودی نه!
جودی یه زره که نه خیلی شوخ و بامزه تره از انه یه و یکمیم لوسه
جودی دوستاش بیشتر از انست ولی بنظرم همون که انه خانواده پیدا میکنه خودش خیلیه....

خیلی چیزایه دیگم هست...

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - anna - 2014/11/21 04:23 PM

سه تاشون دخترهای شادی هستن و به رمان خوندن و نوشتن علاقه دارن و....تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
سه تاشون موهاشون تقریبا رنگ شون مثل همه
جو یه خانواده داره
ولی جودی هیچ خانواده ای نداره به جز یه دوست مثل بابالنگ دراز
آنه روهم به فرزند خوندگی می گیرن (یه برادر و خواهری که البته پسر می خواستن ولی انه رو فرستادن)

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - anne13 - 2015/02/04 08:11 PM

اینکه من عاشق آنه هستم رو در نظر نمی گیرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آنه مثل جودی یه دختر یتیمه که کاتبرت ها اونو به فرزندی قبول میکنن آنه بر عکس جودی که تو شهره توی یه روستای کوچیک زندگی میکنه و زیبایی های گرین گیبلز خیلی روش تاثیر میذاره وبعد ها داستان های کوتاهی مینویسه آنه بیشتر اوقات به خیال پردازی میپردازه و یه دوست صمیمی(دیانا)داره که شبیه سالیه

جودی مثل آنه موهاش قرمزه اونم به فرزندی قبول شده با این تفاوت که نمیدونه کی اونو پذیرفته جودی هم داستان مینویسه و خیلی دختر شادیه و کار های عجیب و غریبی انجام میده

کتی یکم با جودی و آنه فرق داره اون دوست داره پسر باشه و رفتار پسرونه داره به نظرم کتی خیلی بیش تر دنبال داستان نویسیه (آنه و جودی بیشتر خیال پردازی میکردن)
کتی داستان ها و نمایشنامه های زیادی نوشته و مثل جودی و آنه سختی زیادی میکشه(زمان جنگ بوده و خونشون آتیش میگیره)ولی با این حال خیلی شاده
در کل جودی کتی و آنه شباهت های زیادی دارن و هرسه شون خصوصیت های خاصی دارن من هر سه تاشونو دوست دارم

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - samiko - 2015/06/10 12:11 PM

من جودی رو بیشتر از بقیشون دوست دارم تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - Kradness - 2015/06/10 12:14 PM

جودی ابوت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - "Maryam" - 2015/06/11 01:27 PM

من آنه رو بیشتر دوست دارم
ولی خب سه تاشون خوبن وباحال وشادنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - miss tezuka - 2015/06/11 02:02 PM

کتی بهتره خوشگلتره
جروشا هم بد نیس

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - Evil - 2015/12/10 04:10 PM

آنی شرلی از همشون بهتره