پارک انیمه
گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: قهرمانان تنیس - شاهزاده تنیس (/forum-366.html)
+--- موضوع: گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس (/thread-15989.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس - ⓨⓔ ⓢⓞⓨⓐ - 2016/02/10 07:10 PM

این یه استراتیژی عالی واسه تشویق مردمشون به ورزشه . اونا با ساختن انیمه هایی مثل : فوتبالیست ها ، شاهزاده تنیس ، بسکتبال کوروکو ، هایکیویه و... مردمو به ورزش تشویق می کنن.
حالا کارتونای ما : رعنا دختر دهقان ، زردِ مشکی ، ماجراهای کوشا !!

RE: گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس - ملیکا ایچیزن - 2016/02/10 08:05 PM

(2016/02/10 07:10 PM)'ye80soya' نوشته شده توسط:  این یه استراتیژی عالی واسه تشویق مردمشون به ورزشه . اونا با ساختن انیمه هایی مثل : فوتبالیست ها ، شاهزاده تنیس ، بسکتبال کوروکو ، هایکیویه و... مردمو به ورزش تشویق می کنن.

آره. کارتونای ایرانی کسل کنندن . صبر کنید من که رفتم تو عرصه انمیشن سازی هنر نمایی کنم ...... اونوقت..............................................................

RE: گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس - moonnight - 2016/02/10 09:58 PM

(2016/02/10 07:10 PM)'ye80soya' نوشته شده توسط:  این یه استراتیژی عالی واسه تشویق مردمشون به ورزشه . اونا با ساختن انیمه هایی مثل : فوتبالیست ها ، شاهزاده تنیس ، بسکتبال کوروکو ، هایکیویه و... مردمو به ورزش تشویق می کنن.

آره بابا کارتون های ما واقع که آشغالن ایرانی ها به جای این چرت و پرت باید سعی کنن با تقلید از ژاپنی ها یه چند تا کارتون درست حسابی مثل شاهزاده تنیس بسازن .

RE: گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس - aika_chan - 2016/02/10 10:14 PM

ولی من از انیمیشن های ایرانی بدم نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ریرا،آریو پهلوان کوچک،پهلوانان،نقاش کوچولومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این خیلی هم جالبنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس - ملیکا ایچیزن - 2016/02/10 11:12 PM

(2016/02/10 10:14 PM)'***mikaela-hyakuya***' نوشته شده توسط:  ولی من از انیمیشن های ایرانی بدم نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ریرا،آریو پهلوان کوچک،پهلوانان،نقاش کوچولومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب بله مثل عنصر های دست نیافتنی اما مسخره هاش بیشترن . منم آریو و.......... دوس دارم

RE: گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس - ciel phantomhive - 2016/02/11 11:03 AM

خوب......
انیمه ی عالیه میتونیم از تک تک شخصیت ها درس بگیریم به عنوان مثال:
شوسوکه فوجی:فداکاری و پنهان کردن غم درونی وجودت از دیگران
ساداهارو اینویی:میتونی با اون چیزی که تو کلته هر کاری بکنی
تزوکا:هیچ وقت تسلیم نشو
ریوما:خدایی از این یکی درسی نگرفتم

RE: گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس - ⓨⓔ ⓢⓞⓨⓐ - 2016/02/11 07:18 PM

(2016/02/10 08:05 PM)'ملیکا ایچیزن' نوشته شده توسط:  

آره. کارتونای ایرانی کسل کنندن . صبر کنید من که رفتم تو عرصه انمیشن سازی هنر نمایی کنم ...... اونوقت..............................................................

پس ما منتظر اون موقع ایم ~_~
(2016/02/10 09:58 PM)'Ryona 2' نوشته شده توسط:  

آره بابا کارتون های ما واقع که آشغالن ایرانی ها به جای این چرت و پرت باید سعی کنن با تقلید از ژاپنی ها یه چند تا کارتون درست حسابی مثل شاهزاده تنیس بسازن .

البته دوست عزیز حرف شما درمورد همه ی کارتون ها و انیمیشن های ایرانی صدق نمی کنه! ولی منم موافقم که ایران باید یکم در پویانمایی پیشرفت کنه..!
(2016/02/10 10:14 PM)'***mikaela-hyakuya***' نوشته شده توسط:  ولی من از انیمیشن های ایرانی بدم نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

منم موافقم که بعضی از انیمیشن های ایرانی واقعا جذاب و آموزنده هستند!
----------------------------------
دوستان سعی کنید از بحث تاپیک خارج نشیم ~_~

RE: گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس - Lelouch.B - 2016/06/21 01:29 PM

واقعا ژاپنی ها عالی مخشون در عالیه این انیمه هم که اصلا حرف نداره

RE: گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس - tennf12 - 2016/07/19 09:38 PM

انيمه هاى ورزشى ژاپن فراطبيعى مثلا فوتباليست ها چند هفته تو هوا سپرى ميكنن تا گل بزنن اينم از شاهزاده تنيس چند وقت پيش ديدم ريوما و ريوگا داشتن تو اب تنيس بازى ميكردن (دوتا انسان با اب شش كشف شد)يه سوال بسكتبال كوروكو هم اينن شكليه؟؟اى كاش يه انيمه از واليبال بزارن

RE: گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس - aika_chan - 2016/07/22 09:57 PM


(2016/07/19 09:38 PM)tennf12 نوشته شده توسط:  انيمه هاى ورزشى ژاپن فراطبيعى مثلا فوتباليست ها چند هفته تو هوا سپرى ميكنن تا گل بزنن اينم از شاهزاده تنيس چند وقت پيش ديدم ريوما و ريوگا داشتن تو اب تنيس بازى ميكردن (دوتا انسان با اب شش كشف شد)يه سوال بسكتبال كوروكو هم اينن  شكليه؟؟اى كاش يه انيمه از واليبال بزارن
بسکتبال کوروکو در این حد نیست ولی محدوده هاش تخیلیه شدید!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
درباره والیبال ساخته شده!اسمش هم هایکیوئهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قراره پاییز هم فصل سومش بیاد