پارک انیمه
کدوم برنده است؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: فاینال فانتزی (/forum-329.html)
+---- انجمن: طرفداران (/forum-344.html)
+---- موضوع: کدوم برنده است؟ (/thread-15988.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: کدوم برنده است؟ - niloo...far - 2014/10/29 08:43 PM

برای اینکه بتونن راحت تر همدیگه رو بکشن.....تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: کدوم برنده است؟ - Rayan - 2014/10/30 01:43 PM

اما اينطوري كه عادلانه نيستتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif...5 نفر ب 4 نفر؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif

RE: کدوم برنده است؟ - an Uchiha - 2014/10/30 05:03 PM

چون گروه ۲ افراد قویتری داره ...یونا و فانگ کنار هم مث لایتی ان ..البته این نظر منه . میبینید که با ۴ نفر عضو رای اش از همه بیشتر شده :-)

RE: کدوم برنده است؟ - Rayan - 2014/11/01 11:14 PM

خوب بيا از روش حذف حالت هاي نامطلوب و خظ زني رياضي استفاده كنيم...
1زك با كلود خط مي خوره(ك البته من موافق نيستم چون زك خيلي قوي تر از كلوده....)
2يونا و فانگ هم با لايتنينگ طبق تئوري اي ك Genesis داد...
3كايوس با داداشش ياگ
4سفيروث با نجلمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خدايي گزينه ي 4 مورد داره...از نظر قدرت نمي شه اين دو رو در يك سطح قرار داد...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifسفيروث خيلي قوي تر از انجله...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif

RE: کدوم برنده است؟ - niloo...far - 2014/11/02 07:12 PM

(2014/11/01 11:14 PM)'donteh' نوشته شده توسط:  خوب بيا از روش حذف حالت هاي نامطلوب و خظ زني رياضي استفاده كنيم...
1زك با كلود خط مي خوره(ك البته من موافق نيستم چون زك خيلي قوي تر از كلوده....)
2يونا و فانگ هم با لايتنينگ طبق تئوري اي ك Genesis داد...
3كايوس با داداشش ياگ
4سفيروث با نجلمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خدايي گزينه ي 4 مورد داره...از نظر قدرت نمي شه اين دو رو در يك سطح قرار داد...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifسفيروث خيلي قوي تر از انجله...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif

خب من می گم همشون می میرن حالا شما باور نکنین.....تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
زک وکلود که اصلا با هم نمی جنگن چون با هم دوستن ...... می رن کنار......
انجیل هم که نمیزاره سفی دعوا کنهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
کایوس هم که میره لایتی رو می کشه ......
بقیه شون هم خودشون می میرن......تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
حالادیدین....همشون می میرن.....تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gif

RE: کدوم برنده است؟ - an Uchiha - 2014/11/04 07:01 PM

من که گفتم اینجا بحث سر رابطه دوستی یا دشمنی بین اونا نیست. فقط قراره با هم رو در رو شن...
منم یه جورایی با دانته موافقم...

RE: کدوم برنده است؟ - suisen - 2014/11/04 08:19 PM

اگه طبق حذف کردن افراد پیش بریم گروه یک برنده میشه چون
لایتینگ با یونا و فاگ مبارزه میکنه و اگه در نظر بگیریم اون دوتا رو از بین ببره. بالاخره باید مجروح شده باشه درنتیجه از شدت خون ریزی میمیره
در مورد کایوس و برادرش هم اتفاق بالا تکرار میشه
زک با کلود مبارزه میکنه و کلود رو شکست میده چون او در حد یه سرباز درجه صفر مهارت اره .
سفروث هم از آنجیل قدرتمند تره پس اونم حذف میشه
در آخر مبارزه زک و سفیروث رو داریم که برندش سفیروثه

RE: کدوم برنده است؟ - mary20 - 2014/11/04 09:32 PM

ولي به نظر من كايوس بعد از مبارزه با برادرش نميميره فقط كمي زخمي ميشه
پس در اخر كايوس با زك در برابر سفيروث قرار مي گيرند
كه در اين صورت يا همشون ميميرند يا حداقل يكي از گروه 2 باقي ميمونه
پس گروه 2 برنده ميشه

RE: کدوم برنده است؟ - niloo...far - 2014/11/05 12:23 AM

(2014/11/04 07:01 PM)'Genesis' نوشته شده توسط:   من که گفتم اینجا بحث سر رابطه دوستی یا دشمنی بین اونا نیست. فقط قراره با هم رو در رو شن...
منم یه جورایی با دانته موافقم...

من منظورم از این که همشون میمیرن این بود که هردو گروه مساوین .......تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
حتی اگه سفی انجیل رو بکشه خب خودشم بالاخره که زخمی شده .......ودر اخر میمیره

RE: کدوم برنده است؟ - Aisan - 2014/11/05 05:18 PM

خب این انتخاب خیلی مشکله!
گروه یک که شامل سفیروث، یاگ،فانگ،یونا،کلود، هست باید در مقابل تیم انجل،کایوس،لایتنینگ،زک،مبارزه داشته باشه...
خب اولین مشکل قدرتهای برابر توی تیم هاست:
1یونا و فانگ-لایتینگ
2کلود-زک
3یاگ-کایوس
این گروه بندی ها که حذف بشن میمونن سفیروث و انجل که اونم مشخصه کی پیروزه!
از نظر من این گروه بندی درست نیست و جواب دقیقی نداره و بستگی به تخیل شخص شما داره که چطور بخواین مبارزه رو بهش نگاه کنید!
من که میگم نمیشه یک گروه رو انتخاب کرد و به شخصه میگم برابر هستن ولی اگه قرار به انتخاب فقط یک گروه باشه به انتخاب شخصیم گروه دوم رو انتخاب میکنم...