پارک انیمه
کدوم برنده است؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: فاینال فانتزی (/forum-329.html)
+---- انجمن: طرفداران (/forum-344.html)
+---- موضوع: کدوم برنده است؟ (/thread-15988.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

کدوم برنده است؟ - an Uchiha - 2014/10/26 06:36 AM

اگر قرار باشه دو تیم در برابر هم قرار بگیرند و این دوتیم اینها باشند:

۱_ سفیروث، یاگ،فانگ،یونا،کلود،

۲_ انجل،کایوس،لایتنینگ،زک،

به نظرتون کدوم تیم برنده می شود، چرا ؟!

RE: کدوم برنده است؟ - Rayan - 2014/10/26 07:43 PM

اِههههه...چ سوال عجيب و سختي؟؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif
خب تيم اول سفيروثو داره كه با اومدن اون كاملا همه چي حله...اما خب كلود رو داريم ك يكم دستو پا چلفتيه...ياگ رو نميشناسم اما يونا و فانگ رو چرا...ميدونم مبارزشون مخصوصا فانگ خيلي خوبه...
حالا تيم دومم...انجل..كه خب از نظر رزم خوبه...آدم عاقلي هم هست پس مقامش بالا تره..كايوسو ك خب همه ميدونيم جنگيدنش عاليه و لايتنينگ هم ك قوي ترين دختره اف افه...زك رو هم داريم...پر انرژي،فداكار،شوخ،قوي و ... .در اين صورت من فكر ميكنم گروه دوم...اماااااااا...
توي گروه اول سفيروث و كلود با هم مشكل دارند و اتحاد گروهو ب هم ميزنند ك اين خودش خيلي مهمه...تو گروه دومم هم كايوس و لايتنينگ با هم مشكل دارند و در آخر بالاخره يكيشون ميزنه اون يكي رو مي كشه...
پس...
اممممممم...بايد فكر كنم...
يه سوال ياگ كيه؟؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifاگر دوستان راهنمايي كنند خيلي خوب ميشه...

RE: کدوم برنده است؟ - niloo...far - 2014/10/27 08:18 PM

هیچ کدوم برنده نمی شن چون میزنن هم دیگه رو می کشن درنتیجه کسی نمی مونه که بخواییم بگیم کدوم برنده می شن......تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: کدوم برنده است؟ - سهیل 21 - 2014/10/27 08:21 PM

(2014/10/27 08:18 PM)niloo...far نوشته شده توسط:  هیچ کدوم برنده نمی شن چون میزنن هم دیگه رو می کشن درنتیجه کسی نمی مونه که بخواییم بگیم کدوم برنده می شن......مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم موافقممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم برنده است؟ - suisen - 2014/10/27 09:32 PM

گروه یک چون سفیروث و کلود جون سخت اند وبه این زودیا نمیمیرن

RE: کدوم برنده است؟ - an Uchiha - 2014/10/27 10:28 PM

ما تو این مبارزه کار به این نداریم که در گذشته چه رابطه هایی با هم داشتن. فقط می خواییم قدرت رو بسنجیم...

یاگ برادر کایوسه، قدرت قابل توجهی هم داره...

ببخشید عکسش رو ندارم پیوست کنم. به انگلیسی Yaag

RE: کدوم برنده است؟ - mary20 - 2014/10/28 12:10 AM

به نظر من گروه 2 اگه سفيروث و انجل رو معادل هم بگيريم زك و كايوس رو هم به ترتيب معادل كلود و ياگ . از گروه اول فانگ و يونا مي مونه از گروه دوم هم لايتينگ كه من فكر ميكنم قدرت فانگ و يونا به اندازه قدرت لايتينگ نيست پس گروه دوم قوي تره البته به نظرم كايوس خيلي قوي تر از ياگه

RE: کدوم برنده است؟ - an Uchiha - 2014/10/28 06:33 AM

یونا رو دست کم نگیرین که با سحر و جادو کار میکنه....
به نظر منم مساوی میشن،،،،
چون تقریبا قدرتها برابره ،

RE: کدوم برنده است؟ - niloo...far - 2014/10/28 03:34 PM

(2014/10/28 06:33 AM)'Genesis' نوشته شده توسط:  به نظر منم مساوی میشن،،،،
چون تقریبا قدرتها برابره ،

درنتیجه همه شون میمیرن دیگه......تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: کدوم برنده است؟ - Rayan - 2014/10/29 02:57 PM

ممنون حالا فهميدم ياگ كيه...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif
ب نظر من گروه2
درسته ك لايتنينگ و كايوس با هم مشكل دارند اما انجيل چون عاقله مشكلات رو هم حل ميكنه....
و در ضمن ي سوال ديگه...
ببخشيد من خيلي سوال ميپرسم اما چرا گروه1 پنچ تا عضو داره اما گروه 2 چهار تا؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif