پارک انیمه
اگه نویسنده و کارگردان این انیمه بودین چیکار میکردین؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: سونیک - Sonic (/forum-345.html)
+--- موضوع: اگه نویسنده و کارگردان این انیمه بودین چیکار میکردین؟ (/thread-15605.html)

صفحه‌ها: 1 2

اگه نویسنده و کارگردان این انیمه بودین چیکار میکردین؟ - ♥animpark princess♥ - 2014/09/15 06:00 PM

اگه شما نویسنده و یا کارگردان این انیمه بودین چیکار میکردیم؟
من که کلا سالی رو از جهان هستی بر میداشتم!
شخصیتم رو هم میاوردم
ماریا رو هم دوباره زنده میکردم(هر چند!شخصیت خیالیم با شدو بود و ماریا و شدو مثل خواهر برادر بودن)
امی رو هم اینقدر سیریش نمیکردم
شما چطور؟

RE: اگه نویسنده و کارگردان این انیمه بودین چیکار میکردین؟ - sanagh - 2014/09/17 03:46 PM

من کلا انیمه رو میزاشتم زمین فیلمشو میساختم 

RE: اگه نویسنده و کارگردان این انیمه بودین چیکار میکردین؟ - !Miss Elsa - 2014/11/02 09:12 PM

منم امی رو انقد سیریش نمیکردم....خیلی دیگه لوسش کردن...
 ناکلزو بیشتر نشون میدادم
.
.
اگه شخصیت خودمو میوردم تو انیمه امی رو عاشق یکی دیگه میکردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگه نویسنده و کارگردان این انیمه بودین چیکار میکردین؟ - اسونا - 2014/11/03 02:58 PM

ناکلز رو قهرمان داستان میکردم
نه اون سونیک احمق مغروره دیوونه

RE: اگه نویسنده و کارگردان این انیمه بودین چیکار میکردین؟ - زهرا12 - 2014/11/03 03:26 PM

اهوی به سونیک نگو احمق بعدشم من اگه کارگردان یا نویسنده اون بودم شخصیت خیالیمو میاوردم امیو اینقدر لوس نمیکردم و بیلزو به جای امی می نشوندم ماریا رو زنده میکردم سالی رو هم دوست ندارم

RE: اگه نویسنده و کارگردان این انیمه بودین چیکار میکردین؟ - sha.j.t - 2014/12/18 09:37 PM

من بودم امیو عاشق شدو میکردم
نقش شدو رو پرنگ تر میکردم
شخصیت خودمو میاوردم تو داستان(چون ماجرایی تر میشد!)
یکم ماجرایی تر و در بعضی تیکه هاش خنده دار ترش میکردم
ماجرای سونیکو و هات داگ فلفلیو بیشتر میکردم که طنز بشه
سونیکو یکم شخصیتشو جوری میکردم که دم به تله با دخترا بودن نده
وقتی کامل شدامیو ساختم ماجراشونو طنز میکردم چون شدو جدیو مغروره وامی خیلی شوخه
جوری میکردم که بیلز با سونیک زیاد میونه خوبی نداشته باشه
نمیذاشتم سونیک ایکسو(sonic X)درست کنن و فقط نسخه های سه بعدی مثل سونیک بوم(sonic boom)درست میکردم
سالیو آدم بده ای که عاشق سونیکه میکردم
نقش اسکورچو پرنگ تر میکردم
اسکورچو با شدو رقیب میکردم
رقابت سونیکو شدو رو خیلی بیشتر میکردم
داستان زندگی شدو رو خیلی باحالتر میکردم
.
.
چیه؟جزوه "اگرشما کارگردان داستان بودید چه میکردید؟" کامل تر از این؟؟؟؟؟؟

RE: اگه نویسنده و کارگردان این انیمه بودین چیکار میکردین؟ - زهرا12 - 2014/12/18 09:44 PM

(2014/12/18 09:37 PM)'sha.j.t' نوشته شده توسط:  من بودم امیو عاشق شدو میکردم
نقش شدو رو پرنگ تر میکردم
شخصیت خودمو میاوردم تو داستان(چون ماجرایی تر میشد!)
یکم ماجرایی تر و در بعضی تیکه هاش خنده دار ترش میکردم
ماجرای سونیکو و هات داگ فلفلیو بیشتر میکردم که طنز بشه
سونیکو یکم شخصیتشو جوری میکردم که دم به تله با دخترا بودن نده
وقتی کامل شدامیو ساختم ماجراشونو طنز میکردم چون شدو جدیو مغروره وامی خیلی شوخه
جوری میکردم که بیلز با سونیک زیاد میونه خوبی نداشته باشه
نمیذاشتم سونیک ایکسو(sonic X)درست کنن و فقط نسخه های سه بعدی مثل سونیک بوم(sonic boom)درست میکردم
سالیو آدم بده ای که عاشق سونیکه میکردم
نقش اسکورچو پرنگ تر میکردم
اسکورچو با شدو رقیب میکردم
رقابت سونیکو شدو رو خیلی بیشتر میکردم
داستان زندگی شدو رو خیلی باحالتر میکردم
.
.
چیه؟جزوه "اگرشما کارگردان داستان بودید چه میکردید؟" کامل تر از این؟؟؟؟؟؟

نه آقا شما تمام چیزی که من میخوساتم بگمو گفتید پس
کارمو راحت کردیدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگه نویسنده و کارگردان این انیمه بودین چیکار میکردین؟ - Sweet Aida - 2015/01/09 03:35 PM

من والا کاری میکردم این امی اینقدر عاشق سونیک نباشه و یه خورده این سونیک منت بکشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد ... اگمن همیشه می برد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همین ...

RE: اگه نویسنده و کارگردان این انیمه بودین چیکار میکردین؟ - farzam.singel - 2015/01/09 05:32 PM

توی داستان من امی نقش اوله اون یه دختر بیست  ساله دانشجوی IT هستش! و عاشق  سونیکه و دوستاشونم که ناکلز و رژ اینا با هم تو یه دانشگاه درس میخونن! قسمت اول بیوگرافیاشونو میگه.
اما ادامه داستان!......
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif
اولین کاری که میکردم این بود تو قسمت دوم سونیک توسط اگمن کشته بشه!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif
بعد امی برای این که انتقام سونیک رو بگیره شدو رو استخدام میکنه(تو فیلمنامه من شدو 25 سالشه و یک قاتل حرفیه!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif) تا اگمن رو بکشه بعد توی این ماجرا ها وقتی دوستاش (سیلور و ناکلز و رژ و.....) ازش میپرسن این کیه مجبور بشه الکی اونو نامزد خودش معرفی کنه که شک نکنن(یه قاتل!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifبعد کم کم این دو تا عاشق هم میشن و امی بیشتر راجب گزشته شدو میفهمهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
و ماجراهاش ادامه پیدا کنه!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگه نویسنده و کارگردان این انیمه بودین چیکار میکردین؟ - darknessa - 2015/01/28 05:09 PM

اگه من بودم شخصیت خیالی خودمو میاوردم با شدو و سونیکو عاشق نشون میدادمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif