پارک انیمه
مهربون ترین شخصیت دی گری من - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: دی گری من - D.Gray-Man (/forum-279.html)
+---- موضوع: مهربون ترین شخصیت دی گری من (/thread-15575.html)

صفحه‌ها: 1 2

مهربون ترین شخصیت دی گری من - !Melody - 2014/09/14 06:47 PM

به نظرتون مهربون ترین شخصیت این انیمه کیه? و چرا?
اگه تونستین مثال بزنین و عکس بزارین.

RE: مهربون ترین شخصیت دی گری من - abaneh - 2014/09/14 06:54 PM

مهربون زیاد داره، همه شخصیت ها به نوعی مهربونن حتی اون تیکی که با محبت با دوستاش مخصوصا اون پسر بچه رفتار میکنه !
ولی فکنم کروری خیلی مهربونه .

RE: مهربون ترین شخصیت دی گری من - !Melody - 2014/09/14 08:25 PM

(2014/09/14 06:54 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  مهربون زیاد داره، همه شخصیت ها به نوعی مهربونن حتی اون تیکی که با محبت با دوستاش مخصوصا اون پسر بچه رفتار میکنه !

کروری که بعععله.
همشون؟آره خوب همشون یه جورایی مهربونن مخصوصا کاندا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی جدا منم میگم همشون یه جورایی مهربونن.
کروری و لینالی مهربون ترن.

RE: مهربون ترین شخصیت دی گری من - Merida - 2014/09/14 08:30 PM

(2014/09/14 08:25 PM)Mkamelot نوشته شده توسط:  
(2014/09/14 06:54 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  مهربون زیاد داره، همه شخصیت ها به نوعی مهربونن حتی اون تیکی که با محبت با دوستاش مخصوصا اون پسر بچه رفتار میکنه !

کروری که بعععله.
همشون؟آره خوب همشون یه جورایی مهربونن مخصوصا کاندا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کاندا کجا مهربونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

همش داره غر میزنه و ایراد می گیره .

RE: مهربون ترین شخصیت دی گری من - !Melody - 2014/09/14 08:33 PM

(2014/09/14 08:30 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  
(2014/09/14 08:25 PM)'Mkamelot' نوشته شده توسط:  

کروری که بعععله.

کاندا کجا مهربونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شما که هنوز اپیزود هشتی.و اینکه مونده معیارهات واسه مهربونی چی باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مهربون ترین شخصیت دی گری من - abaneh - 2014/09/14 08:39 PM

کاندا هم مهربونه ولی نمیخواد بروز بده.
فکنم تا مریدا بخواد انیمه رو تموم کنه ما پیر شدیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مهربون ترین شخصیت دی گری من - Merida - 2014/09/14 08:44 PM

(2014/09/14 08:33 PM)Mkamelot نوشته شده توسط:  
(2014/09/14 08:30 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  
(2014/09/14 08:25 PM)'Mkamelot' نوشته شده توسط:  

کروری که بعععله.

شما که هنوز اپیزود هشتی.و اینکه مونده معیارهات واسه مهربونی چی باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اول از همه اسپم نده به جاش دلیل بیار،دلایلتو بگو تا ما هم بدونیم

اگه می گفتی فداکار یه چیزیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مثلا اگه کاندا مهربونه لینالی یا تیموکپی چین؟ فرشتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)
پ.ن کاربران گرامی دقت کنین ما ( من و میتی) دعوا نداریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهسو تفاهم نشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مهربون ترین شخصیت دی گری من - !Melody - 2014/09/14 08:48 PM

میتونم بگم ولی فعلا حوصلشو ندارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعدا این پستو اصلاح میکنم معیارهامو میگم.
من کاگامیا و اونیکی رو نمیشناسم که مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واسه جواب شما که میگی مهربون نیست بله مهربونی تو انیمه نیست(هست ها کمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)من کم نمیارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی تو مانگا خیلی زیاده با اجازه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
 فداکارترینم باید اینجا بنویسی :ذی
http://animpark.net/thread-15545.html

RE: مهربون ترین شخصیت دی گری من - Noctis_Tifa - 2014/09/14 10:43 PM

من به کروری رای دادم
از همه مهربون تره.صحنه هارو یادم نمیاد که بخوام دلیل بیارم اما چیزای محوی از مهربونی کروری یادمه
ولی جوری نیست که بخوام بنویسم.

RE: مهربون ترین شخصیت دی گری من - abaneh - 2014/09/15 07:04 PM

آلن هم خیلی مهربونه که حتی برای آکوماها هم دلش میسوزه.