پارک انیمه
طراحی مدال برای دی گری من - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: دی گری من - D.Gray-Man (/forum-279.html)
+---- موضوع: طراحی مدال برای دی گری من (/thread-15563.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: طراحی مدال برای دی گری من - Merida - 2014/09/15 12:10 PM

(2014/09/15 12:08 PM)علی شاه کوچولو نوشته شده توسط:  اخه یکی درست حسابی بگه مشکلام چیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من براتون میسازم
اون AP رو حذف کن که جدا گذاشتی

و فکر کنم منظورش اینکه کل شخصیت لازم نیس تو عکس باشه . البته در این صورت گل حذف میشه و باید یه فکر دیگه برای تنوع مدال داشته باشی

مدال و تو سایز اصلی بزار

RE: طراحی مدال برای دی گری من - Phantom Phoenix - 2014/09/15 12:12 PM

(2014/09/15 12:10 PM)'parmida' نوشته شده توسط:  
(2014/09/15 12:08 PM)'علی شاه کوچولو' نوشته شده توسط:  اخه یکی درست حسابی بگه مشکلام چیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من براتون میسازم

برات پیام دادم
اولا
نقل قول: آرم AP رو جدا نزارید شبیه بنر تبلیغاتی میشه.

دوما سایز مدالت بزرگه و حجمش بالاس
اون ap سمت راستشم حذف کن

ایناکه اب خوردنه
مشکلات من فراتر از این هاست
مدال زیاد و قشنگک پر حجم دیگه عزیز جانتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif

RE: طراحی مدال برای دی گری من - Phantom Phoenix - 2014/09/15 12:13 PM

(2014/09/15 12:10 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  
(2014/09/15 12:08 PM)'علی شاه کوچولو' نوشته شده توسط:  اخه یکی درست حسابی بگه مشکلام چیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من براتون میسازم

اون AP رو حذف کن که جدا گذاشتی

و فکر کنم منظورش اینکه کل شخصیت لازم نیس تو عکس باشه . البته در این صورت گل حذف میشه و باید یه فکر دیگه برای تنوع مدال داشته باشی

مدال و تو سایز اصلی بزار

وقتی کاراکتر به یک طرف دیگه نیگا میکنه خوب باید یه چیزی باشه دیگه
حالا واسه این مرده من ap نذارم چی بذارم؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif

RE: طراحی مدال برای دی گری من - !Web princess - 2014/09/15 12:14 PM

(2014/09/15 12:12 PM)علی شاه کوچولو نوشته شده توسط:  
(2014/09/15 12:10 PM)'parmida' نوشته شده توسط:  
من براتون میسازم
برات پیام دادم
اولا
نقل قول: آرم AP رو جدا نزارید شبیه بنر تبلیغاتی میشه.
دوما سایز مدالت بزرگه و حجمش بالاس
اون ap سمت راستشم حذف کن

ایناکه اب خوردنه
مشکلات من فراتر از این هاست
مدال زیاد و قشنگک پر حجم دیگه عزیز جانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مشکل اصلی سایزشه
و اگه زیاد اینور و اونور بشه حجمشو بالا میبره
و همینطور خیلی نباید مدال رو شلوغ کنی
روی حجمش تائثیر داره

RE: طراحی مدال برای دی گری من - !Melody - 2014/09/15 12:21 PM

مجبور نیست به چیزی نگاه کنه.لاوی معمولا به دخترا نگاه میکنه.مثلا لینالی.همینطوری هم خوبه.

RE: طراحی مدال برای دی گری من - Phantom Phoenix - 2014/09/15 12:22 PM

شما ها اینارو مقایسه کنید:

مدال معمولی:
نور اندازی
چشمک

مدال پیشرفته:
تکان دادن زبان
چشمک
نگاه کردن به جای دیگر
پروانه حرکت کننده
ستاره
نور اندازی

خوب معلومه مدال بهتر حجم بیشتر:
اینم سایز کوچکتر:
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این مدال 48 صحنه داره
ولی معمولی 10 صحنه

RE: طراحی مدال برای دی گری من - abaneh - 2014/09/15 12:28 PM

(2014/09/15 12:07 PM)parmida نوشته شده توسط:  مشکلاتشو گرفتم
حالا بنظرین لفتنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ببین تو کارکتر رو برجسته کردی ولی روبانش ساده گذاشتی اینجوری یکم غیر طبیعی میشه !

(2014/09/15 12:08 PM)علی شاه کوچولو نوشته شده توسط:  اخه یکی درست حسابی بگه مشکلام چیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من براتون میسازم
1-سایز مدال رو توی سایز اصلیش سیو کن که اگه مشکلی داشت بهت بگیم.
2-تمام کارکتر رو لازم نیست توی مدال بیاری (ببین زبونم مو در اوردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
3-ببین هر شخصیت برای خودش یه سری نماد داره که اگگه توجه کنی میتونی از اونا استفاده کنی ،مثلا همین شخصیت لاوی یه کتابداره و یه چکش داره میتونی از کتاب یا چکش توی مدال استفاده کنی !

RE: طراحی مدال برای دی گری من - !Web princess - 2014/09/15 12:29 PM

(2014/09/15 12:22 PM)علی شاه کوچولو نوشته شده توسط:  شما ها اینارو مقایسه کنید:

مدال معمولی:
نور اندازی
چشمک

مدال پیشرفته:
تکان دادن زبان
چشمک
نگاه کردن به جای دیگر
پروانه حرکت کننده
ستاره
نور اندازی

خوب معلومه مدال بهتر حجم بیشتر:
اینم سایز کوچکتر:
این مدال 48 صحنه داره
ولی معمولی 10 صحنه
درسته
ولی بعضی وقتا مدال های معمولی هم جذابیت بالایی دارن
مثل:

RE: طراحی مدال برای دی گری من - !Melody - 2014/09/15 12:31 PM

(2014/09/15 12:28 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
(2014/09/15 12:07 PM)parmida نوشته شده توسط:  مشکلاتشو گرفتم
ببین تو کارکتر رو برجسته کردی ولی روبانش ساده گذاشتی اینجوری یکم غیر طبیعی میشه !

من براتون میسازم
2-تمام کارکتر رو لازم نیست توی مدال بیاری (ببین زبونم مو در اوردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
3-ببین هر شخصیت برای خودش یه سری نماد داره که اگگه توجه کنی میتونی از اونا استفاده کنی ،مثلا همین شخصیت لاوی یه کتابداره و یه چکش داره میتونی از کتاب یا چکش توی مدال استفاده کنی !

اینجا لباس رسمی پوشیده نمیشه که چکش داشته باشه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: طراحی مدال برای دی گری من - Phantom Phoenix - 2014/09/15 12:32 PM

(2014/09/15 12:28 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  
(2014/09/15 12:07 PM)'parmida' نوشته شده توسط:  مشکلاتشو گرفتم

من براتون میسازم

باشه الان بازم میسازم
شما بگو بازم پروانه و به یجا نگاه کردن و اینجور چیزا توش باشه؟