پارک انیمه
بهترین بازیکن تیم Yamabuki Junior High انیمه شاهزاده تنیس prince of tennis - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: قهرمانان تنیس - شاهزاده تنیس (/forum-366.html)
+--- موضوع: بهترین بازیکن تیم Yamabuki Junior High انیمه شاهزاده تنیس prince of tennis (/thread-15485.html)

صفحه‌ها: 1 2

بهترین بازیکن تیم Yamabuki Junior High انیمه شاهزاده تنیس prince of tennis - Merida - 2014/09/13 08:31 AM

بهترین بازیکن تیم Yamabuki Junior High انیمه شاهزاده تنیس رو انتخاب کنید

RE: بهترین بازیکن تیم Yamabuki Junior High انیمه شاهزاده تنیس prince of tennis - Akaito - 2014/12/13 10:18 AM

جین آکتوسو کارش حرف نداره!

RE: بهترین بازیکن تیم Yamabuki Junior High انیمه شاهزاده تنیس prince of tennis - Yu_chan - 2015/07/22 01:28 PM

اول اکتوسو بعد سینگوکه
البته چون یه حق انتخاب دارم میگم.....
آکتوسو

RE: بهترین بازیکن تیم Yamabuki Junior High انیمه شاهزاده تنیس prince of tennis - Dr.lolo - 2015/07/22 01:30 PM

من میخواستم بزنم سینگوکه ولی اشتباهی یکی دیگه رو زدم همون سینگوکهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بهترین بازیکن تیم Yamabuki Junior High انیمه شاهزاده تنیس prince of tennis - Arararagi - 2015/08/31 08:51 AM

بهترین بازیکن این تیم سینگوکه هستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بهترین بازیکن تیم Yamabuki Junior High انیمه شاهزاده تنیس prince of tennis - ***zahra*** - 2015/08/31 09:03 AM

منم میگم سینگوکهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بهترین بازیکن تیم Yamabuki Junior High انیمه شاهزاده تنیس prince of tennis - ryomaechizen12 - 2015/12/09 05:04 PM

به نظر من اکتوسوتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: بهترین بازیکن تیم Yamabuki Junior High انیمه شاهزاده تنیس prince of tennis - digimon81 - 2015/12/09 05:11 PM

سینگوکه
ولی اگه تایچی یه کم تمرین کنه بهترین می شه

RE: بهترین بازیکن تیم Yamabuki Junior High انیمه شاهزاده تنیس prince of tennis - ciel phantomhive - 2016/01/12 02:34 PM

به نظر من اکوتسوحرف نداره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: بهترین بازیکن تیم Yamabuki Junior High انیمه شاهزاده تنیس prince of tennis - vampire.girl.zero - 2016/05/24 10:18 AM

جین اکتوسو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه