پارک انیمه
قویترین شخصیت در کل فاینال فانتزی کیه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: فاینال فانتزی (/forum-329.html)
+---- انجمن: طرفداران (/forum-344.html)
+---- موضوع: قویترین شخصیت در کل فاینال فانتزی کیه؟ (/thread-14752.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

قویترین شخصیت در کل فاینال فانتزی کیه؟ - *Cloud* - 2014/08/01 04:39 PM

سلام دوستان..تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
قویترین شخصیت در بین سری های فاینال فانتزی از نظر شما البته با دلیل، کیه؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

به نظر خودم : کلود. چون با اینکه نیروی خاصی نداشت ولی در اخر تونست سفیروث رو شکست بده...

RE: قویترین شخصیت در کل فاینال فانتزی کیه؟ - سفیروت - 2014/08/15 12:07 PM

آخه قدرت شخصيتاش يه طوري بود همه از جادو يا نيروي خاصي استفاده ميكردند مثلا همون كلود جان هم با جادوي شمشيرش سفيروثو شكست داد وگرنه بايد تا آخر فيلم شاهده نبرده اين دوتا مي بوديم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اما من سفيروثو انتخاب ميكنم چون تو زمان خوب بودنش همه از قدرتش حرف ميزدن حتي اونجايي كه با آنجين و جنسيس ميجنگيد سفيروث يه تنه اون دوتا رو حريف بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: قویترین شخصیت در کل فاینال فانتزی کیه؟ - Noctis_Tifa - 2014/08/15 12:26 PM

نوکتیس قویترهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
حالا هر وقت بازیش اومد میبینیدتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: قویترین شخصیت در کل فاینال فانتزی کیه؟ - Aisan - 2014/08/16 09:39 AM

از نظر من هرکدومشون قدرت خاصی دارن!
اما از نظر من لایتینگ و ناکتیس قوی ترینن

RE: قویترین شخصیت در کل فاینال فانتزی کیه؟ - vincent - 2014/08/19 12:15 PM

از نظر من لایتینگ خیلی قوی بود

ولی به قول دوستمون سفیروثم در زمان خودش خیلی قوی بوده تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

RE: قویترین شخصیت در کل فاینال فانتزی کیه؟ - BehnaM 93 - 2015/01/22 01:22 PM

(2014/08/01 04:39 PM)'*Cloud*' نوشته شده توسط:  سلام دوستان..تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
قویترین شخصیت در بین سری های فاینال فانتزی از نظر شما البته با دلیل، کیه؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

به نظر خودم : کلود. چون با اینکه نیروی خاصی نداشت ولی در اخر تونست سفیروث رو شکست بده...

یادتون هست چطوری سفیروث رو شکست داد؟ با یه فن خفن و جادویی. اون نیروی خاصی نبود یعنی شما بلدین اون کارو بکنین؟

بگذریم. از همه قویتر در کل فاینال ها "تیداس" است و در فاینال 7 هم کلود است تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif

RE: قویترین شخصیت در کل فاینال فانتزی کیه؟ - !Miss Elsa - 2015/03/11 12:09 AM

من میگم کلوده!

RE: قویترین شخصیت در کل فاینال فانتزی کیه؟ - BehnaM 93 - 2015/03/12 11:07 AM

(2015/03/11 12:09 AM)'miss elsa' نوشته شده توسط:  من میگم کلوده!

منم میگم عکس امضای منو نگاه کن و ببین کلود شما کجا ایستاده. البته نمیگم ضعیفه ها ولی اول تیداس و جنگجوی روشنایی و بعد کلود تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: قویترین شخصیت در کل فاینال فانتزی کیه؟ - Aisan - 2015/03/15 09:14 AM

چه عجب یکی رو به کلود ترجیح دادی!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: قویترین شخصیت در کل فاینال فانتزی کیه؟ - BehnaM 93 - 2015/03/17 05:13 AM

(2015/03/15 09:14 AM)'TIFA' نوشته شده توسط:  چه عجب یکی رو به کلود ترجیح دادی!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

موضوع ترجیح دادن نیست. من کلود رو بعد از تیداس از همه بیشتر دوست دارم.

ولی تاپیک داره میپرسه چه کسی قویتره. جنگجوی روشنایی و تیداس از همه قویترن.

در گروه بدها هم اینا قوی هستن : گارلند (رهبر گروهشون) و امپراطور و سفیروث تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif