پارک انیمه
اگه تو انیمه ی ناروتو باشی........؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: ناروتو (/forum-17.html)
+--- موضوع: اگه تو انیمه ی ناروتو باشی........؟؟ (/thread-14075.html)

صفحه‌ها: 1 2

اگه تو انیمه ی ناروتو باشی........؟؟ - Zahra81 - 2014/07/02 03:16 AM

اگه تو انیمه ی ناروتو باشید اسمتون چیه؟؟
شخصیت منفین یا مثبت ؟؟
کلا توضیح بدید مثل اینکه بخوای بیوگرافیشو بگین

RE: اگه تو انیمه ی ناروتو باشی........؟؟ - سم سام - 2014/07/02 03:20 AM

اشکال نداره اگه یه جورایی انیمه تغییر کنه ؟ مثلا بشیم خواهر یا برادر کسی یا اینکه زندگی یکی از شخصیتارو تغییر بدیم اش باشیم ؟

RE: اگه تو انیمه ی ناروتو باشی........؟؟ - Zahra81 - 2014/07/02 02:00 PM

نه اشکال نداره هرچی که باشه

RE: اگه تو انیمه ی ناروتو باشی........؟؟ - *Ariana* - 2014/07/02 11:29 PM

میزوکو هیوچی
16 ساله
نقش خوب
قدرت ها کنترل هرچهار عنصر چوب وآهن
خواهر خونده ی ناروتو اوزوماکی و دختر خونده ی میناتو وکوشینا
165 سانتی متر

خلاصه بیگورافی:
من اینطوری گفتم یه ذره انیمه رو تغییر دادم
من یه طبیعت انسان نما یعنی درست شده از چهار عنصر آهن و چوب هستم .در زمان های بسیار قدیم یه اوچیهایی و هیوگایی با هم ازدواج میکنن و ریننگان رو به وجود میارن وموجودی به استم.کیوتی که شینچوریکی میباشد که خیلی قدرت مند بوده بچه ی اون تو بدن خود شینچوریکی رو داشته و هر صد سال یه بار بچه ای با همان توانایی ولی با شخصیت و شکلی متفاوت به دنیا میاد که میتونه طبیعت اطرافشو کنترل کنه،و هر وقت که زمان به دنیا اومدن این بچه میرسه فقط به هوکاگه یا میزوکاگه یا سوچی کاگه یا....الهام میشه و فرزند خواندش میشه حالا چرا فقط به به این افراد چون ان فرد خیلی قوی یعنی بچه رو ممکنه بدزدن و چون بی دفاعه نمیتونه از خودش مواظبت کنه ولی این افراد میتونن ازش مراقبت کنن و وقتی تونست به خوبی از پس همچی بر بیاد اون رو نیچر اعلام میکنن ولی قبل از اون هویتش مخفی نگه داشته میشه.این فرد دسترسیش به شینچوریکی خیلی راحته و فقط یه ذره تمرکز لازم داره همین تا بقیشو بسازم خخخخخخخخمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه تو انیمه ی ناروتو باشی........؟؟ - C.Toshiro - 2014/07/02 11:48 PM

نام: اوچیها ملیکا
نوع شخصیت:شخصیت خوب که بعدا منفی میشه!
قد: هم قده ساسوکه!

خلاصه بیوگرافی:

قبل از کشته شدن خاندان اوچیها، توسط اوروچیمارو دستگیر میشه و بعدا با ساسوکه در مخفیگاه اوروچیمارو ملاقات میکنه!
برای اینکه کسی از اوچیهایی بودنش خبردار نشه، طلسمی روی خودش میزاره که نتونه تحت هیچ شرایطی از شارینگانش استفاده کنه!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اما بعد از کشته شدن اوروچیمارو توسط ساسوکه به گروه آکاتسوکی میپیونده! که در اونجا با ایتاچی هم تیم میشه! اما بعد از مدتی کوتاه ایتاچی پی به اوچیهایی بودن ملیکا میبره...!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بقیشو هنوز فکر نکردم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه تو انیمه ی ناروتو باشی........؟؟ - سم سام - 2014/07/05 02:10 PM

نام : اوزوماکی تاکایاما
نوع شخصیت : هم کمی خوب هم بد، بیشتر بد
عنصر : باد ، میتونه عناصر دیگران رو بدزده براهمین عنصر آتش هم داره
قد : از ناروتو یه خورده بلندتره
برادر بزرگ ناروتو خیلی هم قویه اون به شکل یک نینجای عادی تو روستا زندگی میکنه بدون اینکه ناروتو خبر داشته باشه اون برادرشه . پدر و مادرش به خاطر استعداد بالاش اونو از بچگی همراه یه استاد
خوب به سفر مفرستند روزی که به روستا بر میگرده هون روزیه که به روستا حمله شده و پدر و مادرش جلوی چشماش میمیرن از اونروز دیگه هیچ احساسی نداره . سال بعد برای اینکه دیگه مجبور نباشه به سفرش ادامه بده و تو روستا به مدرسه نینجایی بره استادشو میکشه و وانمود میکنه یه سر ی راهزن بهشون حمله کردن .
وقتی ناروتو و ساسکه بچه بودن خیلی بهشون تو قوی شدن کمک کرده و چند بار نجاتشون داده . از اونجایی که خیلی بی احساسه فقط ماموریتایی رو که برای پاکسازی و کشتن همس بهش میدن .
خیلی خونسرده و تقریبا با همه لجه چون ووقتی حرفی میزنن خیلی ریلکس جوابشون رو میده و زایشون میکنه .
یه مدت بعد از اینکه ناروتو از سفرش با جیرایا برگشت اون از روستا میره و ..........مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه تو انیمه ی ناروتو باشی........؟؟ - سم سام - 2014/07/05 10:25 PM

قیافمم یه چیز تو این مایه هاست
[attachment=39337]
[attachment=39338]

RE: اگه تو انیمه ی ناروتو باشی........؟؟ - immortal girl - 2014/07/05 11:49 PM

من دوست داشتم مثبت بودم ! و همینطور دوست داشتم هیناتا بودم !تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
ببخشید بیشتر نمیتونم توضیح بدم !تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifنمیدنم چی بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif
حالا بزا یه زره فک کنم !تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

RE: اگه تو انیمه ی ناروتو باشی........؟؟ - p@ri...evil - 2014/07/07 12:06 AM

هارونو ساکورا...
16 ساله...
قد 167...
یکی از بهترین پزشکان کونوها که بعدها میفهمه که چرا موهاش صورتینتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
چون قدرت یکی از پادشاهان جنگل بهش رسیده که درختایی با شکوفه های صورتی دارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif
اگه تو انیمه بودم دوست داشتم اینجوری بودمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gif

RE: اگه تو انیمه ی ناروتو باشی........؟؟ - mohandes feri - 2014/07/07 01:06 AM

تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gif