پارک انیمه
بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+---- انجمن: بازی های ویدیویی (/forum-14.html)
+---- موضوع: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 (/thread-1357.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - farshad - 2011/05/09 10:02 PM

بچه ها اين همون بازي فيلمي كاپتان سوباساست كه بر اساس Road to 2002 ساختند . قبلا معرفيش كردم ولي فكنم لينكشو نزاشته بودم .

اين پست در تاريخ 15 / 1 / 2012 ميلادي و 25 / 10 / 1390 ويرايش شد . لينك دانلود دوباره آپلود شد و ميتونين فعلا ازش دانلود كنين ...
اينجا رو كليك كنيد

ويرايش جديد : تاريخ 12/7/1391 :
لينك دانلود از مديافاير

كپي از لينكها فقط با ذكر منبع

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - farshad - 2011/05/09 10:03 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

عكس كاكرو هم هست .

نكته : بازي وان پيس هم شبيه به بازي rpg سوباساست .

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - Kurama - 2011/05/09 10:52 PM

قشنگه ؟......................................

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - ken shiro - 2011/05/10 11:08 AM

فرشاد یه راهنمایی میکنی؟!من رفتم تو شهر ولی نمیدونم باید چیکار کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - farshad - 2011/05/10 03:29 PM

شما بايد بري ملاقات جان ميزوگي ... هي تو شهر بتاب با قايق برو به جنگل ... حريفا رو بپكون بعدش امتيازاتت رو هي زياد كن ...
فروشگاه قدرتي ميفروشه برو بخر ...
تو جنگل بايد كاكرو رو پيدا كني باهاش مبارزه كني ... جاش دوره چون بايد از اكينابا بگذري كه اونموقع هم هوا برفيه ... بعد كاكرو ميشي يه مدتي و بعدش با كاكرو بايد بري چنگال ببر كنار ساحل بزني تا بازي تموم بشه ...
يه جا هم ورزشگاه هست كه بري توش ميتوني با به تيم مسابقه بدي اما بايد خيلي قوي بازي كني تا برنده بشي . تو اونجا هم ميتوني بتركونيشون بعد بري گل بزني .
عملياتشم خودتون يادبگيريد كه اينجوري بهتره .

آقا من گشتم 2 و 3 اونو گير بيارم نشد ... مينويسه تو گوگل هست اما ميري ميبيني چنين چيزي نيست . بازي هم ناقص تموم ميشه ... چون ادامش تو بازي 2 و 3 است .

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - ken shiro - 2011/05/10 03:48 PM

حالا میزوگی رو از کجا باید پیدا کنم؟!!من با همه صحبت کردم ولی اتفاق خاصی نیفتاد!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - farshad - 2011/05/10 04:16 PM

مگه نميكدوني ميزوگي تو بيمارستانه ؟ برو تو ته صفحه زير سمت چپ ...
بعد كه باهاش حرف زدي راتو بكش برو سوار قايق شو هي مراحل رو به ترتيب برو جلو ... اونجا غار هم داره خفاش هم هست ...
بالاخره راهشو پيدا ميكني ... تو شهر هم كار زيادي نداري . راستي شهرش 2 قسمته ... يعني 2 تا راه داره يكي با قايق ميره يكي هم فكنم از سمت چپ باشه ميره خارج شهر ...
وقتي يه جنگل عجيب و غريب با كلبه پيدا كردي برو در بزن و بعدش مامي كاكرو مياد ميگه كنار بركه داره تمرين ميكنه ... كه اين مال آخر كاره كه بهش ميرسي .
هر چي قدرتت بالاتر بره تعداد افرادي كه ميتوني با خودت حمل كني تا 5 تا هم ميرسه ...
مثلا جيتو و ايشيزاكي و ماتسوياما و هاياتا هم باهات ميان .
بازيش يه جوريه كه هي بايد بتابي تا راهو پيدا كني ...

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - Kurama - 2011/05/10 07:29 PM

به داستان انیمش مربوط میشه اصلا؟

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - farshad - 2011/05/10 08:03 PM

ب............................................................ل..................​................ه . تو پست اول نوشتم road to 2002 . دوباره ببين !
دموهاي بازيشم فيلم خود road to 2002 بود .

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - ken shiro - 2011/05/10 08:07 PM

علی ببین اگه آدم صبوری هستی،برات بازی خوبیه!!!