پارک انیمه
صد و یک سگ خالدار –One Hundred and One Dalmatians - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: صد و یک سگ خالدار –One Hundred and One Dalmatians (/thread-13283.html)

صفحه‌ها: 1 2

صد و یک سگ خالدار –One Hundred and One Dalmatians - mahya ozora - 2014/05/17 06:55 PM

صد و یک سگ خالدار (به انگلیسی: One Hundred and One Dalmatians) نام هفدهمین پویانمایی از سری انیمیشن های کلاسیک، محصول کمپانی والت دیزنی می‌باشد. داستان درباره دو سگ خالدار از نژاد دالماسین به نام‌های پانگو و پردیتا است که صاحب ۱۵ توله می‌شوند. زن شیطان صفتی به نام کرولا که به شدت به پوست پالتو علاقه دارد درصدد برمی‌آید تا توله‌ها را برباید و از پوستشان پالتو درست کند، اما پانگو و پردیتا با کمک سگ‌های دیگر…

RE: صد و یک سگ خالدار –One Hundred and One Dalmatians - fatemeh88 - 2014/05/17 07:51 PM

یادمه کوچیک که بودم کلاس سوم و چهارم این کارتونو خیلی دوست داشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حیف سی دیش شکستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: صد و یک سگ خالدار –One Hundred and One Dalmatians - ÅℝÅ$✻ - 2014/05/17 07:54 PM

عزیزم .. من عاشق این کارتون بودم .. وای چقدر خاطره برام زنده شد .. ممنونتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif

RE: صد و یک سگ خالدار –One Hundred and One Dalmatians - bomba - 2014/05/18 09:03 PM

واااااای
من خیلی دوست داشتم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
دستت درد نکنه دیگه داشت یادم میرفت

RE: صد و یک سگ خالدار –One Hundred and One Dalmatians - baran 15 - 2015/05/05 09:54 PM

منم ازش عكس دارم

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: صد و یک سگ خالدار –One Hundred and One Dalmatians - Princess Kimia - 2015/05/05 09:55 PM

وای....یادش بخیر....خیلی دوسش داشتم.....

RE: صد و یک سگ خالدار –One Hundred and One Dalmatians - baran 15 - 2015/05/05 09:55 PM

....................

محتوای مخفی (Click to View)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: صد و یک سگ خالدار –One Hundred and One Dalmatians - baran 15 - 2015/05/05 10:00 PM

....................

RE: صد و یک سگ خالدار –One Hundred and One Dalmatians - baran 15 - 2015/05/07 12:46 PM

پايين بعضي از عكسا ادرس داشت ك مجبور شدم اونارو پاك كنم ك گندزدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: صد و یک سگ خالدار –One Hundred and One Dalmatians - baran 15 - 2015/05/07 12:50 PM

...........