پارک انیمه
گفتگو در مورد مانگا (attack on titan(shingeki no kyojin{خطر اسپویل} - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: کمیک و مانگا (/forum-21.html)
+--- انجمن: مباحث مانگا (/forum-24.html)
+---- انجمن: گفت و گو در مورد مانگاهای در حال انتشار (/forum-150.html)
+---- موضوع: گفتگو در مورد مانگا (attack on titan(shingeki no kyojin{خطر اسپویل} (/thread-12490.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

گفتگو در مورد مانگا (attack on titan(shingeki no kyojin{خطر اسپویل} - amirmohammad - 2014/04/25 07:00 PM

سلام دوستان عزیز لطف کسایی که تا الان مانگای shingeki no kyojin رو خوندن
در مورد این شاهکار نظرشون رو بگن و یک بحث مفید درمورد این مانگا داشته باشیم
نا نقاط قوت و ضعف این مانگا مشخص بشه

RE: گفتگو در مورد مانگا (attack on titan(shingeki no kyojin{خطر اسپویل} - amirmohammad - 2014/04/25 08:54 PM

خب اولین بحث رو خودم شروع میکنم.به نظرتون ماهیت دیوارها چیه؟

RE: گفتگو در مورد مانگا (attack on titan(shingeki no kyojin{خطر اسپویل} - rengo1374 - 2014/05/01 08:32 PM

ماهیت منظورت علت

RE: گفتگو در مورد مانگا (attack on titan(shingeki no kyojin{خطر اسپویل} - amirmohammad - 2014/05/01 08:35 PM

نه.مانگاش رو خوندی یا انیمه اش
رو دیدی؟

RE: گفتگو در مورد مانگا (attack on titan(shingeki no kyojin{خطر اسپویل} - rengo1374 - 2014/05/01 08:40 PM

انیمه رو کامل مانگا هنوز کامل نشده

RE: گفتگو در مورد مانگا (attack on titan(shingeki no kyojin{خطر اسپویل} - amirmohammad - 2014/05/01 08:41 PM

خب مانگاش رو تا قسمت چند خوندی تا
مطلب رو بهت بگم

RE: گفتگو در مورد مانگا (attack on titan(shingeki no kyojin{خطر اسپویل} - rengo1374 - 2014/05/01 08:42 PM

49 49 تموم نشده

RE: گفتگو در مورد مانگا (attack on titan(shingeki no kyojin{خطر اسپویل} - amirmohammad - 2014/05/01 08:44 PM

خب بنظرت چرا دیوارها رو با
تایتانها ساختن؟

RE: گفتگو در مورد مانگا (attack on titan(shingeki no kyojin{خطر اسپویل} - bomba - 2014/05/01 10:48 PM

من تا 51 خوندم و انیمشو تا آخر دیدم.
میدونی من چی فکر میکنم:
فکر میکنم تو آخرین سمت تایتان ها از دیوار میان بیرون و یه جنگ درست حسابی میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی طبق تبلیغات صحنه پایانی اینطور به نظر نمیرسهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و یا مردم دیگه ای تبدیل به تایتان میشنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
از وقتی ماهیت تایتان غول پیکر و تایتان زره پوش مشخص شد من دیگه به هیچکس اعتماد ندارم. هیچکس
حتی میکاسا ( حتی شما دوست عزیزمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

من فکر میکنم تایتان ها دستشونو بهم دادن و بعد یخ زدن و آدما اونارو با ملات پر کردن
ولی نمیدونم چرا؟؟ و یا چطوری نفس میکشنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ماهیت معلوم نیست

هااااااا
ها
ها
ها
ها
ها

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو در مورد مانگا (attack on titan(shingeki no kyojin{خطر اسپویل} - amirmohammad - 2014/05/01 11:05 PM

ولی من نظر دیگه ای دارم
به نظرم تایتانها همون انسانها
هستند و تبدیل شدند
مثل همون تایتانهایی که از چپتر
35 حمله کردند