پارک انیمه
چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیجیمون (/forum-323.html)
+--- موضوع: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ (/thread-12005.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - هیکاری - 2019/12/30 09:44 PM

مشخصه از طریق شبکه پویا

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - sina.jr - 2020/07/07 04:02 AM

شبکع پویا اولین بار مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - terriermon - 2020/09/27 10:18 AM

من حدودای 10 سالم بود فکر کنم خواهرم میدید من میگفتم بده پسرانه است شبکه پویا نشون میداد اون موقع بعد منم یه قسمت دیدم و عاشقش شدم بعد زبان اصلیشو تا فصل سوم دیدم.تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - alireza2017 - 2021/05/27 11:52 PM

(2014/07/06 07:27 PM)'Maia' نوشته شده توسط:  من پارسال اولین بار از شبکه پویا یکشو دیدمش ازش خوشم اومد ولی به نظرم کامل نبود و خیلی خیلی س**نس*ری داشت منم نشستم دانلودش کردم و فهمیدم ایران 20 یا 30 قسمت اخرشو حذف کرده بود .
(من عاشق این انیمه ام خیلی باحاله . من فقط فصله یکشو دیدم و دوشو کامل دانلود نکردم و چون ماله چن وقته پیشه دیگه ادامشو دانلود نکردم چون یادم رفت قسمت چند بودم.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gifمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif)

منم
یه بار داشتم تو اینترنت ولگردی میکردم و در به در دنبال انیمه میگشتم یهو یاد دوستم افتادم که با هم نگاه میکردیم بعد رفتم دوباره از اول دیدم و سینمایی و الانم دیجیمون 2020

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - ♡Otaku♡ - 2022/07/28 01:27 AM

صدا و سیما😂 دیگه نصف و نیمه شد ندیدم

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - mahdi.741 - 2022/08/27 05:25 AM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - mehdi1364 - 2022/09/13 04:45 AM

بصورت خیلی اتفاقی یه روز طرفای ساعت 2 بعد از ظهر شبکه 5 تلویزیون رو بهتر بگم اون موقع هنوز شبکه تهران بود نه  5 رو روشن کردم با قسمت اول دیجیمون روبرو شدم پخش اول . برام یه انقلاب توی پخش کارتون بود هر روز میدیدم
(هنوز با وازه انیمه آشنا نبودم اینترنت هم هنوز دیال آپ بود و کلا از زمان اومدن اینترنت عمومی فک کنم 5 یا 6 سال گذشته بود ) اگه حافظم یاری کنه تا قسمتی که دیجیمون تی کی تبدیل به انجمون شد رو پخش کرد بعد اون گذاشتمون
توی خماری و بعدها دیگه پخش های ناقص تکراری چند سال بعد که اینترنت پر سرعت سر کار اومد دانلودش کردم البته از اونجایی زیرنویسی نبود همون زبان اصلی نگاش کردم

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - 24422543ali - 2023/04/20 03:16 AM

من توي شبكه  پويا ديدمش  و بهش علاقه مند شدم بزرگ تر كه شدم رفتم قسمت هايي كه س**نس*ر شده بود رو با دوبله انگليسي ديدم بعدش از يه جا زيرنويس فارسيشوپيدا كردم و فصل 1 و بقيه فصلاشو با زبان ژاپني ديدم