پارک انیمه
چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیجیمون (/forum-323.html)
+--- موضوع: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ (/thread-12005.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - taichi - 2014/03/29 10:06 PM

(2014/03/28 08:33 PM)abaneh نوشته شده توسط:  تو شبکه 5 دیدم بدشانسی زمان پخشش خیلی بد بود ندیدمش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما دانلودش کردم 20 قسمتش رو دیدم.
احسنتم بالاخره دیدی
پس بقیه بیشتریا از تلویزیون دیدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - RYOMA ECHIZEN - 2014/04/01 01:19 PM

از طریق تلویزیون شبکه 2 فک کنم بود

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - ココル - 2014/04/01 01:19 PM

اره دیگه
چه انتظاراتی
کجا پیدا میشه بریم بخریم؟

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - dark angel - 2014/04/11 06:20 PM

داداشم خرید منم نشستم کنارش دیدمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - Sweet Aida - 2014/06/12 06:51 PM

من بچه بودم از شبکه K2 پخشش میکرد اونم زبان اصلی !! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم بچه خوب میشستم میدیدم ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - taichi - 2014/06/12 06:53 PM

'KaTaRa' pid=' نوشته شده توسط: من بچه بودم از شبکه K2 پخشش میکرد اونم زبان اصلی !! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم بچه خوب میشستم میدیدم ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

K2 مال ماهوارست نه؟كوم فصل ؟

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - Sweet Aida - 2014/06/12 06:57 PM

بله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چمیدونم زبان اصلی بود منم منگل بودم میشستم میدیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - ((SaJJaD)) - 2014/06/12 08:09 PM

اولین بار دیجیمون ادونچرز 1 رو از تلویزیون دیدم. بعد از نمایشگاه کتاب تهران سه قسمت اولش رو گرفتم و دیدم. اون زمون بچه بودم و برادرم زحمت دانلود چند تا ost های دیجیمون ها رو از اینترنت دانشگاه کشید. اون موقع اینترنت هنوز به خونه ها نیومده بود. بعدش تلویزیون دیجیمون تیمرز رو پخش کرد و رسما دیجیمون وارد زندگیه من شد. البته تو بچگی هام اینقدر دیجیمون رو دوست داشتم که موقعی که تو دفتر نقاشی اجق وجق میکشیدم هرکی میدید نسبتش میداد به دیجیمون و می گفت این دیجیمونا چیه کشیدی؟ (البته خب خیلی هم از دیجیمون پرت نبودن) من اون موقع فکر کنم هنوز مدرسه نمی رفتم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif چون استاندارد های نقاشی هام در حد لیگ فوتبال الجزایر بود تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - HOSEIN7 - 2014/06/18 01:36 AM

من سیدی هاش رو داشتم.فصل1 رو البته.سیدیاش تا قسمت 20 بود منم اون موقع فکر می کردم تموم شده بعد رفتم تحقیق کردم دیدم که اوووووف 6 تا فصل داره!!!!!!!!!!!

RE: چه طور با انیمه دیجیمون اشنا شدید؟ - Maia - 2014/07/06 07:27 PM

من پارسال اولین بار از شبکه پویا یکشو دیدمش ازش خوشم اومد ولی به نظرم کامل نبود و خیلی خیلی س**نس*ری داشت منم نشستم دانلودش کردم و فهمیدم ایران 20 یا 30 قسمت اخرشو حذف کرده بود .
(من عاشق این انیمه ام خیلی باحاله . من فقط فصله یکشو دیدم و دوشو کامل دانلود نکردم و چون ماله چن وقته پیشه دیگه ادامشو دانلود نکردم چون یادم رفت قسمت چند بودم.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gifمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif)