پارک انیمه
تایپک طرفدارن شستر و کالتز(مهاجمان تیم آلمان:D) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+---- انجمن: هواداران (/forum-15.html)
+---- موضوع: تایپک طرفدارن شستر و کالتز(مهاجمان تیم آلمان:D) (/thread-11915.html)

صفحه‌ها: 1 2

تایپک طرفدارن شستر و کالتز(مهاجمان تیم آلمان:D) - RYOMA ECHIZEN - 2014/03/19 08:10 AM

خب اینجا هر کسی که طرفدار شستر و کالتزه خودشو معرفی کنه تا دیسگیرش کنیم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شوخی کردم باور نکنین
حالا کیا طرفدارشونن؟
من که فقط طرفدار شسترم همینو بس.....................

RE: تایپک طرفدارن شستر و کالتز(مهاجمان تیم آلمان:D) - Merida - 2014/03/19 11:30 AM

من طرفدار هیچ کدوم نیستم ولی تو ویکی نوشته سه تا بازیکن بیشتر ین طرفدار و بین دخترا دارن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه))

میزوگی پییر شستر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تایپک طرفدارن شستر و کالتز(مهاجمان تیم آلمان:D) - hibiki - 2014/03/19 12:36 PM

شستر بهتره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: تایپک طرفدارن شستر و کالتز(مهاجمان تیم آلمان:D) - RYOMA ECHIZEN - 2014/03/20 05:45 PM

(2014/03/19 11:30 AM)Scott_b92 نوشته شده توسط:  من طرفدار هیچ کدوم نیستم ولی تو ویکی نوشته سه تا بازیکن بیشتر ین طرفدار و بین دخترا دارن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه))

دخترا بیشتر سوباسا،میزوگی و ماتسویاما رو دوس دارن!

RE: تایپک طرفدارن شستر و کالتز(مهاجمان تیم آلمان:D) - Merida - 2014/03/20 09:40 PM

(2014/03/20 05:45 PM)SPY 12 نوشته شده توسط:  
(2014/03/19 11:30 AM)Scott_b92 نوشته شده توسط:  من طرفدار هیچ کدوم نیستم ولی تو ویکی نوشته سه تا بازیکن بیشتر ین طرفدار و بین دخترا دارن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه))

دخترا بیشتر سوباسا،میزوگی و ماتسویاما رو دوس دارن!

والا تو ویکی پدیا می گه تو داستانش این سه نفر بیشترین طرفدار و دارن من بی تقصیرم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کی سوباسا رو دوست دارههههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Along with Jun Misugi and Elle Sid Pierre, Schester enjoys a lot of attention from the female spectators, often being cheered by girls while playing
  • Like Pierre and Schester, Misugi is quite popular with the female spectators.
.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شاید من اشتباه متوجه شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تایپک طرفدارن شستر و کالتز(مهاجمان تیم آلمان:D) - RYOMA ECHIZEN - 2014/03/20 11:11 PM

تو خودت فکر کن آخه کی پییر رو دوست داره ؟؟؟ سوباسا همه ی همکلاسی های من سوباسا رو دوس دارن

RE: تایپک طرفدارن شستر و کالتز(مهاجمان تیم آلمان:D) - Merida - 2014/03/21 04:44 PM

خوب تو خود داستان ( و نه ببینده ها و خواننده ها ) پییرو شستر و میزوگی خیلی طرفدار دارن همه دخترا دارن چیغ می زنن دنبالشون می کنن هر سه تا رو هم نشون می ده میزوگی تو بازی های موسوشی نشون می ده چقدر طرفدار داره پییر و هم که زیاد می گه و نشون میده. شستر و سری شین اپیزود دوم نشون می ده :

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهD

RE: تایپک طرفدارن شستر و کالتز(مهاجمان تیم آلمان:D) - باب اسفنجی - 2014/03/27 12:22 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخوبه راستی

RE: تایپک طرفدارن شستر و کالتز(مهاجمان تیم آلمان:D) - RYOMA ECHIZEN - 2014/03/28 04:35 PM

(2014/03/21 04:44 PM)Scott_b92 نوشته شده توسط:  خوب تو خود داستان ( و نه ببینده ها و خواننده ها ) پییرو شستر و میزوگی خیلی طرفدار دارن همه دخترا دارن چیغ می زنن دنبالشون می کنن هر سه تا رو هم نشون می ده میزوگی تو بازی های موسوشی نشون می ده چقدر طرفدار داره پییر و هم که زیاد می گه و نشون میده. شستر و سری شین اپیزود دوم نشون می ده :

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهD
به این موضوع دقت نکردم

RE: تایپک طرفدارن شستر و کالتز(مهاجمان تیم آلمان:D) - Merida - 2014/03/28 05:43 PM

شســــــتر
عکساش بزرگ بودن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه محتوای مخفی و ببینید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)