پارک انیمه
عروسک های برتز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: عروسک های برتز (/thread-10751.html)

عروسک های برتز - STELLA STAR - 2013/12/20 11:17 AM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه امیدوارم خوشتون اومده باشه نظر یادتون نره !!!

RE: عروسک های برتز - zari.f - 2013/12/20 11:36 AM

خیلی خوبن ممنون!

RE: عروسک های برتز - STELLA STAR - 2013/12/20 12:17 PM

خواهش می کنم !!! ممنون که نظر  دادین !!!

RE: عروسک های برتز - شمشیر زن - 2014/09/03 01:02 PM

بعضی هاشون خیلی ناز بودن.
خیلی ممنون.

RE: عروسک های برتز - Michiru - 2014/09/03 03:07 PM

اون مو طلاییه که روی سرش کلاه بود خیلی خوشگله !
قشنگ بودن مرسی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: عروسک های برتز - Nazi MF - 2014/09/03 04:00 PM

خیلی جالب بودن.
ولی من اصلا از این انیمیشن خوشم نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: عروسک های برتز - bita_r - 2014/09/03 07:50 PM

اینم چند تا عکس از طرف من

RE: عروسک های برتز - Princess Kimia - 2014/09/03 07:59 PM

وای خدای من عالین عالی عالی عالی 
منم میخوام یکی از اینا باشم خدامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: عروسک های برتز - Mi Hi - 2018/09/09 12:51 PM

من از این عروسکا بدم میاد اما بازم ممنون

RE: عروسک های برتز - Franky - 2018/09/09 02:21 PM

جالب بود ممنون .