پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/12 03:57 PM

میدونین چیه .....
اصلا غذا رو از بیرون میگیریم که هیچ کس نتونه کاری بکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/12 04:03 PM

نه نشد دیگه. دستپخت مامان اریس یه چیز دیگست.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/12 04:06 PM

ولی اگه چیزی تو غذا بریزن همون دستپخت عالی تبدیل میشه به زهر مار مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصلا هر چی خود آبجی آیریس بگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/12 04:10 PM

اصلا سر غذا هم جنگکم رو روی دستم وصل میکنم و مراقب اون دسته از ادم ها هستم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مامانیم ساعت 5 میاد.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/12 05:02 PM

وای چه خبرتونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخر1کاری می کنین ماازچلوکباب خوردن بیفیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته من که غذای رستوران سفارش دادم ولی خبمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رافوس عزیز شماهم خوش اومدید والبته ما میدونیم شما رافوسید ولازم نیس تو هر پست بنویسیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوستان عزیز با عرض شرمندگی من ولایتینگ نمیام اگه می خواین مهمونای دیگه ای دعوت کنینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کسی ناراحت نشه وبه دل نگیره

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/12 05:16 PM

ای بابا!!!
همه ناز می کنن واس ما!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بیشین بینیم باو همه باید بیان من به اندازه کلیسای مادر خرید کردم از کت و کول اوفتادم همش از این فروشگاه به اون فروشگاه که چهارشنبه مهمونیه!! ( حکایت این ضرب المثله : از این ستون به اون ستون که فردا عید قربونه!! )

همه باید بیاین اوکی؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - **sahel** - 2013/03/12 05:27 PM

خب البته من که مهمونی دعوت نیستم
اصلا یه تازه وارد رو چه به مهمونی؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یکی نیست بگه توکه نیستی چرا داری پست میدی
ولی خب گفتم که یه چیزی گفته باشم
به نظر من دست پخت مامان آیریس رو از دست ندیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/12 05:28 PM

بيا انقدر نميام نميام كردين كاداج قاطي كردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه....حالا خوبه شب مهموني با ساطور بيفته دنبالمونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/12 05:30 PM

(2013/03/12 05:02 PM)*sarah* نوشته شده توسط:  وای چه خبرتونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخر1کاری می کنین ماازچلوکباب خوردن بیفیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته من که غذای رستوران سفارش دادم ولی خبمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رافوس عزیز شماهم خوش اومدید والبته ما میدونیم شما رافوسید ولازم نیس تو هر پست بنویسیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوستان عزیز با عرض شرمندگی من ولایتینگ نمیام اگه می خواین مهمونای دیگه ای دعوت کنینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کسی ناراحت نشه وبه دل نگیره

رافوس:
چی شد؟ حتی از شنیدن نام من هم وحشت دارین؟ پس اگه منو در مهمونی با 20 تا از اون آدمای گردن کلفتم ببینین چکار می کنین؟
من شنیده بودم که وقتی از جایی رد میشم اهالی اون محل تا شعاع 1 مایلی می فهمن که دارم از اون نواحی رد میشم و لرزه بر اندامشون می افته اما دیگه نمی دونستم که تنها اسم من کافیه تا نصف حریفام میدون رو خالی کنن و بشینن خونشون و اخبار ستمگری های منو از طزیق تی وی دنبال کنن.
میدونستین وقتی که من هر بار توی حیاطمون سرم رو میارم بالا و به آسمون نگاه میکنم، یه پرنده بیچاره وسط بال زدنش در هوا در دم سکته میکنه و میفته زمین؟
I can't be defeated not in this world

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/12 05:37 PM

میگم این کاداج راست میگه.اصلا هر کسی نیاد خودم غذاشو میخورم . این جوری حداقل یه کمکی به مامانم کردم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه