پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/12 02:34 PM

زیاد نمیخورم
فعلا تو بهترین شرایط بدنی هستم عکسو نگاه کن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/12 02:48 PM

خوبه خوبه. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه توی پر فایلم بگو چه جوری عکس بزارم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/12 02:58 PM

پس با یه شام خوب چاق نمیشم
باز این سفیروث نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
عکسو فرستادم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/12 03:04 PM

ممنون .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه توی پر فایلت کارت دارم . ای بابا نه یازو هست و نه کاداج و کلودو........... من و تو نگهبانیم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Mohabat69 - 2013/03/12 03:22 PM

دوستان عزیز ، خیلی شما باید قدر مادرتون رو بدونید !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرا؟
ایشون از برپایی این جشن سه هدف داشتند و به قول معروف یه تیر سه نشون زدند و فک اونهایی رو که دوتا میزنند رو آورده پایین

1- جمع کردن تمام فامیل و دوستان جهت به هم نزدیک شدن دلها و صلح و صفا و صمیمیت و یکرنگی و ... مجلس آشتی کنون
2- مادر خیلی نگران شماست میترسه که شما برید بیرون و توی چهارشنبه سوری درب و داغون بشید و دیگه شما رو نبینیم
3- ایجاد امنیت کامل در اطراف خونه چرا که وقتی همه بچه ها جمع باشند دیگه کسی توی محلشون ترقه نمیندازه و همین سفیروث کافیه تا به یه نعره همه ی گروه مترقبه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهرو بفرسته خونشون

مادر ... فراتر از یک دنیا ... در وصف نگنجد ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
-----------------------------------------------------------------------------
من اگه وسط راه مردم کلود جای من هست . کلود میراث من هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/12 03:25 PM

رافوس:
فکر می کنین غذایی که قراره بخورین یه غذای سالمه؟ گفته بودم که در این مهمونی نقشه نمی کشم و به مغزم استراحتی میدم اما نمیشه که زیادم بهتون خوش بگذره. البته نگران نباشین قصد کشتن شما رو ندارم. فقط میخوام یه کمی مسموم بشین. یه دو هفته ای توی تخت از درد به خودتون می پیچین و اون وقت تازه می فهمین منی که این همه مدته روی صندلی هستم و نمیتونم زیاد تکون بخورم، چه حسی دارم. باید بهم حق بدین. اصلا بعد از مهمونی ثابت کنین که با من احساس همدردی می کنین و همتون بیایین پیشم تا نفری یه خنجر بهتون فرو کنم. راستی من چقدر دل رحم شده ام. باورتون میشه؟
یادتون نره بیایین پیشم دست بوسی و منم وقتی که خم میشین یه خنجر میزنم توی کمرتون. نگران نباشین بعد یه مدت خوب میشین. عوضش کار خیر کرده اید.
یادتون نره که این نقشه نیس یه درخواسته که بعدا میتونه از محکومیت شما کم کنه و کاری کنه که در شکنجه دادن شما کمی تخفیف قائل بشم. بهش فکر کنین.
یو هو ها ها ها ها ها ...

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/12 03:34 PM

معلومه که سالمه.مامان من تا به حال به کسی غذای بد نمیده که این بار دومش باشه. لطفا دیگه تکرار نشه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/12 03:46 PM

من،میراث تو ام؟؟؟؟
بله.ایریس خانم همیشه حواسشون ب بقیه هست.هدفشون از این مهمونی رو هم زک گفت ک همه متوجه بشن.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/12 03:51 PM

(2013/03/12 03:34 PM)یونا نوشته شده توسط:  معلومه که سالمه.مامان من تا به حال به کسی غذای بد نمیده که این بار دومش باشه. لطفا دیگه تکرار نشه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

رافوس:
سلامت غذا رو من تعیین می کنم چون قراره غذا رو در یه فرصت مناسبی آلوده کنم. فکر نکنم کسی بفمه. چون قرار نیس خودم این کارو بکنم. میدونین که آدم این کارو دارم و برام خیلی راحته که چند تا رو اجیر کنم و هیچ کس هم بهم شک نکنه.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/12 03:52 PM

اریس هیچوقت غذای بد درست نمیکنه رافوسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شما میخواین کاری کنین این مهمونی بهم بخوره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه