پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/12 12:44 AM

رافوس تنها چیزی که از من بعیده حسادته پس بهتره نقشه رو عوض کنی.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

از این لحظه به بعد تلاش من برای برگردوندن سفیروث به زندگی 10 برابر می شه. به دلیل اینکه انسان ها دارن توطئه های خطرناکی علیه مادر انجام میدن!! ( چی گفتم؟!؟! )

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/12 12:57 AM

اوه اوه فکر کنم اوضاع خرابه
میترسم این مهمونی به جنگ تبدیل بشه
برای اطمینان بیشتر شمشیرمو حتما میارم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/12 12:58 AM

(2013/03/12 12:44 AM)****کاداج**** نوشته شده توسط:  رافوس تنها چیزی که از من بعیده حسادته پس بهتره نقشه رو عوض کنی.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

از این لحظه به بعد تلاش من برای برگردوندن سفیروث به زندگی 10 برابر می شه. به دلیل اینکه انسان ها دارن توطئه های خطرناکی علیه مادر انجام میدن!! ( چی گفتم؟!؟! )

رافوس:
فکر میکنی نقشه هات به اتدازه قیافت خوب باشن؟ نه فکر نکنم. گاهی اوقات اونایی که روی صندلی بی حرکت هستن و سال ها سکوت کرده اند، میتونن درست زمانی که کسی فکرشو نمیکنه طوفانی به پا کنند که با اون تمام دشمنان خودشون رو با روشی زیرکانه با هم در ستیز بیندازن و بعد در زمان غفلت فرد به ظاهر پیروز نیشی کشنده تر از نیش عقرب به او بزنن که تا چند قرن بر زبان تمام مردم بازمانده باشد و سینه به سینه نقل شود. منو دست کم نگیر. یو هو ها ها ها ها ها ...

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/12 02:52 AM

اقا بیخیال بذار ما بریم این شامو بخوریم بعد هر چقدر میخواین نقشه بکشین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نذارین این کتلت واسم کوفت بشه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/12 10:12 AM

(2013/03/12 12:58 AM)animenewsnetwork.com نوشته شده توسط:  
(2013/03/12 12:44 AM)****کاداج**** نوشته شده توسط:  رافوس تنها چیزی که از من بعیده حسادته پس بهتره نقشه رو عوض کنی.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

رافوس:
فکر میکنی نقشه هات به اتدازه قیافت خوب باشن؟ نه فکر نکنم. گاهی اوقات اونایی که روی صندلی بی حرکت هستن و سال ها سکوت کرده اند، میتونن درست زمانی که کسی فکرشو نمیکنه طوفانی به پا کنند که با اون تمام دشمنان خودشون رو با روشی زیرکانه با هم در ستیز بیندازن و بعد در زمان غفلت فرد به ظاهر پیروز نیشی کشنده تر از نیش عقرب به او بزنن که تا چند قرن بر زبان تمام مردم بازمانده باشد و سینه به سینه نقل شود. منو دست کم نگیر. یو هو ها ها ها ها ها ...

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بابامن اصلاًامشب تو مهمونی نمی مونم میرم برون هرچقد میخواین بکوبونین توسروکله هممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/12 12:32 PM

اخ جون فقط یه روز دیگه مونده
من کتلت میخوام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/12 12:34 PM

کاملا با حرف کاداج موافقم
اینقدر همدیگرو بزنین
ای نفس کش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من فقط واسه مهمونی میرم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/12 01:56 PM

بابا تمومش کنید.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از این کلود یاد بگیرید. همش مهربون . البته من تازه متوجه شدم این جنسیس خیلی شکمو شده پس اگه با وزن 34 بیاد اونجا با وزن 150 از خونه ی ما میره بیرون.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/12 01:59 PM

لوز من کتلت خیلی دوست دارم
اونقدر نمیخورم که چاق بشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/12 02:25 PM

ببینی و تعریف کنیم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی اگه زیاد بخوری من با تو چی کار کنم؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه