پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/11 09:08 PM

(2013/03/11 08:33 PM)abaneh نوشته شده توسط:  رافوس بعد مرگ باباش شركت شينرا رو به ارث ميبره و ميشه رئيس و همه كاره شينرامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.........كلا ايشون معلوم نيس طرف كيه بعضي وقتا كاراي شيطاني ميكنه و بعضي وقتا كاراي خوب خوب كه نميشه گفت همون كمك كلود كرد تا تونست كاداجو شكست بده.....كلا شخصيت دو گانه داره.......

اگه كسي ديگه ميدونه بگه

رافوس:
لطفا بهم زیاد میدون ندین که بیام جلو و حساب همتون رو برسم. ظاهرا حزب بادم و بسته به شرایط و موقعیت های مختلف نظرم عوض میشه. (البته اینجوری تو گوشم خوندن) تا من اختیار همه امور رو در دست نگرفته ام یکی بیاد راهنماییم کنه که از پس کی بر می آم و از کی باید دوری کنم. سریعا ارشادم کنین وگرنه با همین پای مریض احوالم هم میتونم نشون میدم که هیچ چیزی از کاداج و کلود کم ندارم. دیگه خود دانید. من اخطارمو دادم.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/11 09:09 PM

اممممممممم بله خوش اومدی رافوس جان !!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من درباره ی رافوس خیلی نمی دونم ... در همین حد که خیییییییییلی مرموزه ! همین !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/11 09:16 PM

توجه توجه!مادرم تدارک دیده اگه نیاین با چنگکم جیزتون میکنم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/11 09:22 PM

یکم مسالمت آمیزتر از این که پسرم گفت بله دیگه باید بیاین نیاین جدا نارحت میشم ها ..........مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/11 09:24 PM

مهمونی امشبه یا فردا شب من هنوز اماده نیستم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/11 09:26 PM

امممممممممممممم...
راستی رافوس جان شمام دعوت شدی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمن وینسنت جان رو هم فراموش جردم الان جفتتون رو هم دعوت می کنم ...
رافوس شینرا
وینسنت ولنتاین
تشریف بیارین!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/11 09:27 PM

(2013/03/11 09:24 PM)ramin 99 نوشته شده توسط:  مهمونی امشبه یا فردا شب من هنوز اماده نیستم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نگران نباشید چهاشنبه شبه !!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/11 09:35 PM

(2013/03/11 09:09 PM)lucy-beauty نوشته شده توسط:  اممممممممم بله خوش اومدی رافوس جان !!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من درباره ی رافوس خیلی نمی دونم ... در همین حد که خیییییییییلی مرموزه ! همین !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)

رافوس(نقشه زیرکانه برای تصاحب دنیا با استفاده از غفلت خواص!):
یواش یواش دارم بر دنیا مسلط میشم و هیچ کسی نیس که بیاد جلومو بگیره (تعیین کنه که سر پیازم یا تهش یا وسطاش) و به همین خاطر میتونم بگم که بزودی با همین وضعیت بدنیم میام و بر دنیا چیره میشم و این بار دیگه کسی نیس که بتونه بهم حرفی بزنه. من داستان اون شهروند شجاعی رو شنیدم که در راه مبارزه با نیروهای کاداج از خودش دلاوری نشون داده بود و آخرش هم معلوم نشد که چجوری سر به نیس شد. اما من یکی از کاراکترهای مهم هستم و این بار به همین سادگی حذف نمیشم. بعضی ها دائو توی گوشم زمزمه می کنن که من مرموزم و بی طرفم و ... اما هیچ کسی نمیدونه که من با سیاست کارام رو جلو میبرم. اول با کلود متحد میشم که بتونیم کاداج رو شکست بدیم و بعدش از پشت به کلود در حالی که اون بعد از مبارزه کاملا خسته شده یه خنجر فرو میکنم تا این جوری حسن نیتم رو بهش ثابت کنم. خدا کنه بعد از اون کارم بازم ازم خوشش بیاد و دم مرگش ازم به نیکی یاد کنه.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/11 09:44 PM

خوش اومدی رافوس.
از الان بهت میگم ک علاقه ای ب بازسازی شینرا ندارم.نقشه ت هم خیلی ساده ست.روش بیشتر فکر کن.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در ضمن،هیچوقت نقشه تو لو نده.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/11 09:47 PM

نقل قول: میگم آبجی جنوا مهمونی میای دیگه من تدارک دیدم منتظرم ها !!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نمیاممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بیشتر کسایی که توی مهمونی دعوتند آدمای خطرناکی هستن واسه ی من. من حتی به پسرای خودم جنسیس و کلود هم اطمینان ندارم چه برسه به رافوس و نوکتیس و بقیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه