پارک انیمه
نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: سرگرمی و تست انیمه‌ای (/forum-403.html)
+---- موضوع: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ (/thread-5213.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - daidara - 2012/11/15 07:45 PM

من قبول دارم، عاشق ترسناکشم با خون اشام

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - ramin 99 - 2012/11/15 11:32 PM

انیمه ای هست تو سبک اکشن -زامبی باشه ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - vegeku - 2012/11/16 06:03 PM

فقط اکشن و ماجراجویی و ترسناک و خون آشامی
من بیشتر از این سبک ها میبینم
اما اسرارآمیزهم بد نیستش

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - Claire Farron - 2013/02/20 12:19 PM

اسرار آمیز اکشن ترسناک و .... کلا اینجور چیزا دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - taha65 - 2013/02/20 07:21 PM

من رای دادم
ولی جای انیمه های سبک کارآگاهی یا همون detective تو نظرسنجیتون خالی بود.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - X Phoenix X - 2013/08/25 06:55 PM

ماجرايي اكشن فضايي اسراراميز ترسناك ورزشي
يني اصن خيلي حال ميدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - losi love - 2013/08/26 10:08 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمن به رومانتیک و اکشن و به ترسناک و خون اشام رای می دم....

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - Uchiha shady - 2013/08/28 04:41 PM

من از ترسناک و خون اشامی و اکشن
مدرسه ای و یکمم هم از کمدی خوشم میاد ولی اگه همه ی اینا باهم ترکیب بشن عالی میشه
از انیمه هایی که تو سبک نجات کودکانم باشه خوشم میاد

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - Uchiha shady - 2013/08/28 04:44 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - naruto-kyuubi - 2013/08/28 04:57 PM

اکشن، طنز، باحال، ورزشی و ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه