پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/11 04:35 PM

باشه عزیزم آروم ...
فکر کنم yuna هم نمیخواد کس دیگه ای این نقشو بگیره ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شما لوز باش ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟
(راستی بقیه ام موافقن دیگه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - yuna - 2013/03/11 04:37 PM

باشه بابا حالا من یه چیزی گفتم چرا عصبانی می شین ؟؟؟
من چون یونا رو خیلی خیلی دوست داشتم می خواستم جای اون باشم ....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی خب اگه شما می شدی من اعتراض نمی کردم فقط در عمق وجودم ناراحت می شدم ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/11 04:38 PM

نمیدونم. ولی یه سئوال وقتی میخوام بیام یه نوشته ی mybb نمیزاره باید چی کار کنم؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/11 04:39 PM

رفت برای سفیروث شام بپزه یهو با تونیاد بیرون چیز خور بشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الان یونا لوزه وyunaخود یوناست دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واقعا که این پرسیدن دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی من فشارخون ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/11 04:43 PM

جواب سئوال من رو نمیدید؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/11 04:43 PM

اااای وای چی شد؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/11 04:44 PM

مال منم یه بار این طوری شد اما refreshکردم درست شد ....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب پس تصویب میشه : یونا = لوز ....... yuna = یونا ......مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - yuna - 2013/03/11 04:44 PM

آره برای منم این مشکل رو داره هی پیام MyBB میده نمی دونم چشه آخه پایین پایین سایت هم نوشته : persian translation by MyBB مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/11 04:52 PM

ولی مال من فقط یه بار بود !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
refreshکردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درست نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/11 04:55 PM

آره اینو بعضی اوقات میده
بهتره دوباره از اول وارد بشی یعنی جایی که توش آدرس می نویسی رو پاک کنی از اول بنویسیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سایه جان تصویب همونیه که شما نوشتیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه