پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - yuna - 2013/03/11 03:54 PM

سلام ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووه من فقط سه هفته نبودم چه خبر شده اینجا ..........مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یونا با اینکه من خودم تازه واردم ولی خوش آمد میگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
( شما که می خوای لوز باشی برا چی نام کاربریتو گذاشتی یونا ؟؟؟ قلبم ریخت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
میگم این کارا فکر نکنم سخت باشه چون توی بخش راهنمایی سایت نوشته بود باید وارد کنترل پنل بشیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/11 04:04 PM

سلام لوز عزیز تا وقتی کنترل پنلت باز نشه که نمی تونی تا اون موقع هم ما همینجوری قبولت داریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
والبته ما هممون به اعضای جدید خوشامد میگیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج هم سرش شلوغه رفته خریدهای مهمونی4شنبه رو بکنه ولی تو ناراحت نباش شبی نصفه شبی از خرید هایی که اریس بهش داده در میره میاد اینجامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یازو هم رفته گل هایی 4000شعبه ی کلیسای مامان اریس رو آب بده فک نکنم تا همون 4شب کارش تموم شهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/11 04:07 PM

برای این که هم می خوام پسر باشم هم دختر.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهو چون من بلد نبودم حساب کاربریمو فعال کنم اسم کاربری اون موقعو لوز نوشتم ودفعه ی بعدی وقتی لوز نوشتم مینوشت. نام کاربری توسط شخس دیگری انتخاب شده است.برای همین من یونا گذاشتم.چرا ترسیدی؟؟؟ راستی تو هم خوش امدی اسم ف ف چیه؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/11 04:13 PM

ای وای ندیده بودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سلام یونا جان مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من فکر کنم لوز می خواسته یونا باشه وقتی حضور شما رو دیده صرف نظر کردهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ودرضمن ما 1نقش روبه دونفر نمیدیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برای دفعات بعد هم قلبت نریزهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/11 04:18 PM

بله.ما اینجا ب همه خوش امد میگیم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/11 04:23 PM

(2013/03/11 04:07 PM)یونا نوشته شده توسط:  برای این که هم می خوام پسر باشم هم دختر.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهو چون من بلد نبودم حساب کاربریمو فعال کنم اسم کاربری اون موقعو لوز نوشتم ودفعه ی بعدی وقتی لوز نوشتم مینوشت. نام کاربری توسط شخس دیگری انتخاب شده است.برای همین من یونا گذاشتم.چرا ترسیدی؟؟؟ راستی تو هم خوش امدی اسم ف ف چیه؟
نه...........لووووووووووز..فرارکن
اگه کاداج ببینه که غلط املایی داری اونم چیشخص تورونابود می کنه جدا از برادریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آرامش آرامش آخه چرا با اعصاب من بازی می کنی؟؟؟؟
یونا جان 1چیز دیگه شما فقط می تونی 1نام کاربری داشته باشیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)
ف.ف هم اینه که ما هر دفعه کل لغت فینال فانتزی روننویسیم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/11 04:24 PM

یعنی من لوز میمونم؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/11 04:26 PM

سلام به همه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الان یونا میخواد لوز بشه
yuna نقش کی رو میگیره ؟
یکم توضیح بدین
سلام مادر جان اخه مگه میشه من برم شما نیاین اصل کاری شما هستین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شما هم بیان

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/11 04:28 PM

خواهش میکنم من لوز باشم اون یونا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهو چون من هر 85 صفحه رو خوندم میدونم ف ف یعنی چی من کلاس 5 هستم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/11 04:34 PM

خوبه پس تو لوز هستی
میشی برادر منمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مادر جنوا کجا رفت ؟