پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/10 09:40 PM

بچه ها متوجه شدم کاداج هست
در غیب هستش
ما 2 ساعته دنبالش میگردیم
البته من از قبل میدونستم تو افلاینه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/10 09:42 PM

مادر جان شما نیان که نمیشه
بدون شما مزه نداره حتما بیان مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/10 09:54 PM

آخ جون مهموني به به مادر ايرس قرمه سبزي هم درست ميكني؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاگه درست ميكني منم ميام!

اهم مادر جان جني شما چرا در ميري ميتريسيد همه هيبتتتون رو (منظورم كلتونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)رو ببينن فرار كنن؟!!خب لباس مبدل بپوشينمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/10 10:12 PM

سر مادر ماسک میذاریم با خودمون میبریمش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اریس جان میشه کتلت درست کنی
خیلی دوست دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/10 10:58 PM

آیریس عزیز ممنون از دعوتت.حما میایم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Mohabat69 - 2013/03/10 11:13 PM

(2013/03/10 09:05 PM)lucy-beauty نوشته شده توسط:  
محتوای مخفی (Click to View)
خب من از افراد ذیل به منظور صرف شام دعوت کرده تا چهارشنبه شب (ببخشید یکم دیر !) در خدمت باشیم :
جنوا خانم و پسرش سفیروث
کلود جان مقتدر و همسرش آبجی تیفای گلم
جنسیس جان بزرگ
زک محترم و عزیز
پرنس ناکتیس لویس دوست داشتنی
و آبجی سارای مهربون و خواهرش لایتینگ جون (اگه تونستین پیداش کنینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
و یونا جان عزیز و خوبم
همگی تشریف بیارین من و بقیه بچه ها منتظریم !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)
یاد فیلم مهمان مامان افتادم چه شامی شود این شام
امیدوارم که شام آخر نباشه!!!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مامان که همیشه شام میدند ولی من شاید دیگه نتونم بیام و از این میترسممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/11 01:30 AM

زک چرا نمیتونی بیای ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مشکلات زندگی زیاد شده ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Mohabat69 - 2013/03/11 08:29 AM

میگم شاید...
سعی میکنم خودم رو برسونم اگه این سربازای شینرا و ترکس من رو نکشندمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/11 10:53 AM

ممنون آیریس عزیز ...
منم سعی میکنم بیام ...البته اگه کلود دوباره نره سفر کاری .... !!!!!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم لازانیا میخوام !!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/11 10:59 AM

ای بابا
چه خبر شده
من که میام
راستی من کمتر از چلو کباب تو نایب نمی خورم