پارک انیمه
نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: سرگرمی و تست انیمه‌ای (/forum-403.html)
+---- موضوع: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ (/thread-5213.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - ramin 99 - 2012/11/15 01:08 AM

من 2-3 قسمت toradora نگاه کردم پسره خیلی باهوشه ریوجی تاسوکو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - p@ri...evil - 2012/11/15 01:20 AM

یه جورایی فکر کنم سبک خنده دار هم داره بعضی جاهاش که باعث شیرین شدنه انیمه شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - ramin 99 - 2012/11/15 01:29 AM

(2012/11/15 01:20 AM)p@ri...evil نوشته شده توسط:  یه جورایی فکر کنم سبک خنده دار هم داره بعضی جاهاش که باعث شیرین شدنه انیمه شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره خنده داره خیلی تلاش میکنه تا به شخصه مورد علاقه ش برسه

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - farshad - 2012/11/15 01:33 AM

خب انيمه نميدونم از نظر شما بايد چطوري باشه كه جذبتون كنه ولي براي من سبكهاي كمدي ،‌رمنس ،‌اكشن زامبي ، رزمي ، بخشي از زندگي ، ماورايي ، زندگي مدرسه اي و موزيكال و ورزشي سبكهاي مورد علاقم هستن . ژانرهايي مثل فضايي ، اكشن ، پليسي ، ماجرايي ، راز آلود ، خوناشامي ، رباتيك ، ترسناك و فانتزي ... كمتر مورد علاقم واقع ميشن .

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - ramin 99 - 2012/11/15 01:46 AM

انیمه کم و پیش نگاه کردم اما سبک ترسناک تاحالا ندیدم خون اشامی دیدم ولی زیاد ترسناک نبود انیمه ای باشه واقعا بترسونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - p@ri...evil - 2012/11/15 01:46 AM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهانیمه های موزیکال هم خوب هستن سبکشون جالبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - farshad - 2012/11/15 01:52 AM

خب موزيكال سبك مورد علاقمه ولي نه هر موزيكالي . اصلا تو ژانر موزيكال خيلي انيمه نداريم . چند تا محدود هستن برعكس ژانرهاي ديگه خيلي داريم . در ژانرهاي ديگه سبك موزيكال كم و بيش لحاظ شده و اين ميتونه نمونه ي خيلي بهتري باشه . خب تو اين مثال angel beats توش يكم موزيكال هست . k-on يا انيمه ديگه اي كه يادم رفت اسمشو تو ذهنم نيست اين دوتا منحصرا در مورد موسيقي هستن . ميتونم پسران فراتر از گل رو هم اسم ببرم كه در مورد رقص باله ساخته شده . خب باز تو سبك مخلوط همراه با موزيكال ميتونم گانباره كيكرز و moero top striker هم اسم ببرم كه ورزشي فوتبال همراه با رقص باله هست .

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - p@ri...evil - 2012/11/15 02:01 AM

انیمه هایی هم هست که هم سبک موزیکال و هم ترسناک باشن؟به نظرم خیلی سبک باحالی میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - King Hsn-GH - 2012/11/15 11:26 AM

فقط سبک racing رو خیلی دوست دارم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کی با من موافقه؟؟

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - aleria - 2012/11/15 02:24 PM

خون آشام ها همیشه بهترینن
من که عاشق این جور سبک ها هستم
البته فانتزی هم خوبه ولی خوب خون آشامی یک چیز دیگس...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قبول ندارید؟