پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/08 11:43 PM

بسیار ممنونم زکمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..............من به این جمله دقت نکرده بود!!!!! وقتی زبون ژاپنیشو دانلود کردم دیگه اصلا" طرف انگلیسیش نرفتم...........الان فیلمو گوش دادم و از رو نوشته هات خوندم......وای چقدر دلم سوخت.........
محتوای مخفی (Click to View)
خودت اینا رو نوشتی زک ؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/08 11:47 PM

دلت برای کی سوخت کاداج ؟؟؟؟؟؟؟ برای خودت ؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/08 11:50 PM

(2013/03/08 11:29 PM)****کاداج**** نوشته شده توسط:  عجبا!!!!!! هرچی من هیچی نمی گم بیشتر بهم اهانت می شه!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تو چطور جرات می کنی به متریاهای من دست بزنی جوجه؟؟!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نگران نباش اون متریا های فاسد و تاریخ مصرف گذشته م بوده که گذاشته بودم اونجا تا جنسیس بخوره و حال کنه!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اثر اونا فقط تا 5 دقیقه می مونه و بعد 5 دقیقه تبدیل به بچه مثبت می شی!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهالبته همین الانشم هستی!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوباره منو یاد داروهات انداختی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من اول نقش منفی بودم
اون داروهات باعث شد مثبت بشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/08 11:51 PM

عالی شد دیگه کاداج عزیزم دارو هات می خرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وقتی جنسیس با چند تاش مثبت شد جنوا هم فوق با یه سبدش میشه مگه نه جنسیس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/08 11:57 PM

اهم. کاداج دیدی حق با زک بود؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخی الان دیالوگ انگلیسیشو خوندم. کاداج ناراحت نباش مامان هات(من و اریس) تو رو خیلی دوست دارن. البته سفیروث رو هم دوست داریم ولی بین بچه هامون فرق نمیذاریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ایول رفتین تو نخ فیلم هندی؟ باشه منم میام فیلم هندی:
آه فرزندم من بد ذات هستم! نمی توانم خوب شوم! مرا ببخش!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهحتی اگه ده هزار تا از داروهای کاداجم بهم بدین نمیشه دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آه . مرا ببخششششششش!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هندی رو حال کردین؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/08 11:58 PM

اره اریس جان من با 2 تا دارو به کلی عوض شدم
مادر 4 تا بخوره حله به کلی عوض میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/09 12:00 AM

آفرین عالییییییییییی بود!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بله آبجی جنوا راست میگه ما هیچ وقت بین بچه هامون فرق نمی ذاریم
محتوای مخفی (Click to View)
اصلا تو داستان زاواره برای اون عکسه رو یادته ؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/09 12:01 AM

(2013/03/08 11:58 PM)ramin 99 نوشته شده توسط:  اره اریس جان من با 2 تا دارو به کلی عوض شدم
مادر 4 تا بخوره حله به کلی عوض میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوبه خوبه عالیه فردا ابجی جنوام رو دعوت می کنم ناهارمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/09 12:04 AM

خوبه دعوتش کن
میدونی داروها رو تو چی بریزی بخوره ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/09 12:13 AM

نه سفیروث بچه ت نبود بچه ی من بود ولی یادته بهت گفتم هر کدوم از بچه های منو که میخوای مال تو؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بابا من خوب نمی شم ای بابا! جالبه تا اونجایی که من می دونم جنوا کسیه که خیلی ها رو تحریک کرد تا به راه بد برند حالا شما ها میخواین ی کاری کنین تا من مثبت بشم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه