پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/08 09:45 PM

سلام به شهروند ترسیده جدید ما و بقیه ی دوستان خوبم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)
...
میگم به قول پرنس ناکتیس عزیز بی زحمت یه نامی از خودت بگو که ما بتونیم صدات کنیم عزیز ...

اینقدر نگین که جنوا شیطانیه نمی شه که به راه راست هدایت بشه
حق باجنسیسه ....جنوا که از اول شیطان نبوده آدما باعث شدن خبیث بشه ...( توی صفحه ی اول تایپیک طرفداران خوندم ها... از خودم در نیاوردم )
جنوا هم دلش پاکه فقط نیاز به همدرد داره نه کسی که هی بگه " تو شیطانی ...." این حرف رو به فرشته ی درجه یک هم میزدن بعد یه مدتی تبدیل به شیطان می شد .

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/08 09:54 PM

شهروند ترسیده:
ممنونم اما الان در محاصره چهار تا موجود گرگ مانندم و نمیدونم باید چکارکنم و فقط 3 تا گلوله برام باقی مونده و حتی اگه همه رو به هدف بزنم بازم جون سالم بدر نمیبرم. تیفا تیففففففففا بدادم برس.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/08 09:56 PM

خب خب خب...............
میبینم که تو دوساعت نبود من چه اتفاقات وحشتناکی که رخ نداده!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

این عضو جدید خوشتیپمون کیه؟؟!؟! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخیلی شجاعه که درمورد گروه ما و هیولاهامون اینطوری حرف میزنه!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اهان الان یادم اومد...............همونیه که داشت به یازو و لوز اعتراض میکرد و یازو هم یه هیولا زیر پاش سبز کرد!!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چرا فحش می دی؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من که بالا پشت بوم پیش رافوس بودم ، تو خیابون نبودم که!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تا اونجایی که من یادمه یکی از هیولاها پای شما رو تو دهنش گرفته بود و می برد اینور اونور خیابون!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پس شما که مردی عزیز؟!؟!؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهشاید روحتون داره این ماجرا رو تعریف می کنه!!!؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اهم اهم ..........مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شوخی کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه............خیلی خوش اومدین تاپیک خودتون را نورباران کردید!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه موافق باشید اسم شما رو میزاریم آخرین شاهد باز مانده از «کن فیکونی» که تو شهر شد!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یکم طولانی اما اختصارش می کنیم و میگیم ( اشبماکتش )!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اما تو نجات کودکان که کاراکترهای زیادی بودن!!!! چرا شما نقش تماشاچی رو انتخاب کردین؟؟!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/08 10:05 PM

نقل قول: کداج جان !!!! می بینم داری از دوره ی تقاهت بیرون می آی فقط مواظب باش روزانه از هر شکلکی بیشتر از 5 بار استفاده نکنی که یه وقت خدایی نکرده .......مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اره مادر دوباره شنگول شدم!!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/08 10:12 PM

شهروند ترسیده (استاد فرار و جا خالی دادن):
دارم عقب عقب میرم و اون 4 تا موجودم دارن میان و متاسفانه تیفا هم این دور و بر نیس اما یه لحظه صبر کنین ... این دیگه چیه اوه خدای من مچکرم. مثل معجزس. یه اسلحه مگنوم روی زمین افتاده که 5 تا توش گلوله داره. خب میخوام شروع کنم ... تق تق تیش تیش گیش گیش گیش ... خب اون 4 تا موجود رو کشتم و نزاشتم به این راحتی ها کاداج بدجنس به خواسته های شوم و مرگبارش (حداقل در مورد من) برسه. شاید بعدها نوه من تیداس از آب در بیاد(Tidus). اگه من اون توانایی های کلود رو داشتم تا حالا کاداج رو سر جاش نشونده بودم اما حیف که همیشه نیروهای فوق بشری گیر آدمای درپیت میاد. فعلا برم ببینم میتونم یه سرپناه امن گیر بیارم یا نه.
{حال نمیکنم شخصیت اصلی باشم}

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/08 10:13 PM

اره بلاخره راهی پیدا میشه مادر رو به راه راست هدایت کنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج شنگول شدی ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/08 10:13 PM

خدا رو شکر ایشالله همیشه شنگول باشی پسرم !!! کسی خواست کوفتت کنه با من طرفه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ام........... کاداج ای
نقل قول: اشبماکتش

رو میشه بگی چجوری باید تلفظش کنیم؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خیلی خب اشبماکتش جان الان که فعلا اتفاقی نیافتاده واسه چی ایقدر شلوغش می کنی عزیزم ؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آبجی تیفام بمیرم براش فعلا مریض شده ... کلود هم رفته جایی کار داره فعلا تحمل کن تو هم یکم استراحت کنی درست میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/08 10:31 PM

اره حسابی سر کیفم!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خودمم نمی دونم!!!..مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.......اما بالاخره یه کاریش می کنیم دیگه!!!!!..مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...ما اینجا بیشتر سرو کارمون با نوشتنه به خوندن کاری نداریم!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آخی بمیرم...زن داداشم چش شده؟؟؟؟!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهحتماً اثر ضربات حمله ی لوز روش اثر کرده!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اخه شما در جرایان نیستید که چند روز پیش داشت به بزرگترش بی احترامی می کرد من لوز رو فرستادم سراغش!!!!! یوهاهاهاهاهامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

راستی شهرونده ترسیده ، ترشی نخوره یه چیزی می شی ها؟!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شایذ تو شهر میدگار به عنوان تاریخ نویسان برتر ثبت نامت کنن تا حوادث تاریخ رو ثبت کنی!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/08 10:40 PM

کاداج قرار نبود 5 تا شکلک بذاری ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
متوجه شدم کلود نیست مسافرت رفته ؟
امیدوارم تیفا زودتر خوب بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شهروند ترسیده زودتر از این شهر فرار کن تا کشته نشدی

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/08 10:45 PM

بله کاملا حق با اریسه. هر کی به بچه های ما توهین کنه ما جفت پا می ریم تو کلیه ش! (چون دو نفریم میشه چهار تا پا! )مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

میگم اشبماکتش تو چرا با ما صحبت نمیکنی؟ یه جوریه انگار داری خاطراتتو می نویسی!

نقل قول: اشیماکتش این آشی ی که خودت پختی!!!!!!

وای کاداج فکر کردم داری تلفظ اشبماکتش رو به اریس میگی! یه لحظه فکر کردم این چه طرز تلفظه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بچه ها شما مطمئنین که جنوا آدم میشه؟ آخه جنوا اینطوری نیست. تا اونجایی که من می دونم جنوا یه موجودیه که از قبل از به وجود اومدن دنیا هم وجود داشته و همیشه به دنبال سیاره های جدید میگشته تا نابودشون کنه.