پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/08 07:33 PM

خدانکنه مادر واسه چی شما رو ضایع کنم؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لب کلام تو دیالوگایی بود که شما گذاشته بودین!!!!!
چرا خونده بودم!!!!
محبت نه اشاره به انتقام کرد و نه به ارزوی من!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من زندم ایهالناس!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/08 07:39 PM

خوندم و متوجه شدم که داستان چیه و من از بیشتر شخصیت های این انیمیشن خوشم میاد و نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم و انیمیشن رو بارها دیده ام و سری بازی های Final fantasy رو از پی اس 2 به بعد بازی کرده ام و داستان های مربوط به شخصیت های قدیمیش رو نمیدونم. میتونم یکی از شهروندان متجعب اون شهری باشم که شاهد اون مبارزه هاست؟
اولین جمله ها:
خدایا ما رو از دست این کاداج دیوونه نجات بده. کلود عزیز دعا می کنم شکستش بدی. تیفا و بقیه دوستان مراقب مارلین باشین. آخ آخ این جونورا دیگه چین اینا توی شهر پخش کردن. یه لحظه آرامش نداریم. آهای هیتمن و کله نارنجی برین اون Loz و Yazzo میمون رو بکشین.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/08 07:46 PM

دوست عزيز ميتوني يه اسم انتخاب كني واسه خودت تا بدونيم چي صدات كنيم؟
به كاداج كارنداشته باش اون يه مامان نه دوتا مامان داره ميان خفت ميكنن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من از اينجا اعلام ميكنم جزو گروه Xممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/08 08:13 PM

توکتیس راست میگه میان خفت میکنن
چرا گفتی چرت و پرت ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه میتونستی از کلمه دیگه استفاده کنی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج گفته بودی من روحم الان میگی زنده ام بلاخره چی شد ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به مادر سلام میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همیشه رفتارت با من خوب بوده درسته من نتونستم کار های شیطانی بکنم
ولی هیچوقت با من رفتار بدی نداشتی
مادر مهربونی هستی خیلی ازت ممنونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
امیدوارم به راه راست برگردی من خیلی خوشحال میشم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/08 08:27 PM

شهروند ترسیده شاهد اون حوادث:
ای واااای اللللان میان مننننو میکشن. بابا این کلود بی عرضه هم نیومد این کاداج بیخود رو بکشه یا لااقل سر عقل بیارتش. اون هیتمن و کله نارنجی هم که نمیتونن افراد کاداج رو بکشن. اوه اوه یه صبر کنین اون یارو اژدها دیگه چی میگه اومده توی شهر و داره همه رو میترسونه. الان به سمتش سنگ پرت میکنم و بعدش میرم پشت کلود قایم میشه تا فکر کنه که کلود زده اونو نه من. چه نقشه زیرکانه ای. اون پسر یتیمه که هم طلسم شده و از جاش تکون نمیخوره الان یه لیوان آب میریزم سرش تا تیفا رو توی دردسر ننداخته.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/08 09:10 PM

نقل قول: محبت نه اشاره به انتقام کرد و نه به ارزوی من!!!!!
باشه هر چی تو بگیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: من از اينجا اعلام ميكنم جزو گروه Xممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
گروه x نداریم. تو یاباید گروه + باشی یا گروه _ باشی. گروه X چیه دیگه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: به مادر سلام میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همیشه رفتارت با من خوب بوده درسته من نتونستم کار های شیطانی بکنم .ولی هیچوقت با من رفتار بدی نداشتی .مادر مهربونی هستی خیلی ازت ممنونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهامیدوارم به راه راست برگردی من خیلی خوشحال میشم
من هم به پسر سلام میکنم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تو مثل اینکه متوجه نیستی. من آدم نیستم که به راه راست برگردم. اصلا هیچوقت توی راه راست نبودم که بخوام برگردم. من(جنوا) یه موجودی هستم که برای نابودی به وجود اومده.
نقل قول: شهروند ترسیده شاهد اون حوادث
اولا که سلام دوست عزیز. خوش اومدی. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دوما که ما این همه کاراکتر خوب داریم تو فاینال فانتزی. تو چرا رفتی سراغ شهروند ترسیده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: خدایا ما رو از دست این کاداج دیوونه نجات بده. آهای هیتمن و کله نارنجی برین اون Loz و Yazzo میمون رو بکشین.بابا این کلود بی عرضه هم نیومد این کاداج بیخود رو بکشه یا لااقل سر عقل بیارتش.
اه! تو در بدو ورودت به چهار تا از پسر های من توهین کردیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از همین الان تو دشمن من هستی!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/08 09:17 PM

اقای شهروند ترسیده هیتمن و کله نارنجی کی هستن ؟
خب مادر تو ساخته شدی برای نابودی درست
پس حتما راهی وجود داره تو اینکارو نکنی
با تعویض ژن میشه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/08 09:24 PM

يا شستوشوي مغزي؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/08 09:37 PM

همون دو تایی که بمب کار میزارن تا
Loz و Yazzo رو بکشن دیگه. همون هایی که در خدمت اون یارو ویلچریه هستن.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/08 09:44 PM

(2013/03/08 09:24 PM)abaneh نوشته شده توسط:  يا شستوشوي مغزي؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره فکر خوبیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
با شستشوی مغزی درست میشه