پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/08 04:51 PM

تو روحی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من باهات کاری ندارم من رفتم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/08 05:06 PM

نه پس فکر کردی انسانم؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/08 05:14 PM

اره دربارت فکر زیاد کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب وقتی روح باشی با چی میمیری مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
با طلسم ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/08 05:52 PM

با هیچی!!!!!! جن که نیستم با طلسم و جادو بمیرذم!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

انسان وقتی میمیره تبدیل به روح میشه.....وقتی یک روح بخواد بمیره نابود میشه............مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/08 05:58 PM

خوبه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خودت دوست داری بمیری یا نه ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/08 06:06 PM

چی خوبه؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من افزرده شدم اونوقت تو میگی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

الحق که دشمنمی!!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/08 06:17 PM

جنسيس به ارواح احترام بزار يكم!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/08 06:18 PM

این بحثه راجع به چیه؟ شما ها به هم چی میگین؟ رمزی حرف میزنین؟ فکر کنم دارین چرت و پرت میگین.(عذر میخوام ولی متوجه حرفاتون نمیشم)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/08 06:20 PM

پست اول رو بخون لطفا"

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/08 07:14 PM

خجالت نمی کشی کاداج؟ اون همه رو نقل قول کردی تا مادرتو ضایع کنی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب منکه گفتم نوکتیس درست میگه. فکر کنم خط اول رو اصلا نخوندی چون گفتم که میخوای از سیاره انتقام بگیری.
در ضمن حرف هایی که زک زد هم لا به لای دیالوگ ها معلوم بود. باید یه کم دقت می کردی.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
---------------
خب جنسیس و نوکتیس بیاین برای شادی روح کاداج کامل نشده ی ما، عضو آدم بد ها بشین!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه