پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/07 02:20 PM

مادر احساس میکنم خیلی مهربون شدی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/07 09:27 PM

ای بابا چقدر همش از جنگ و خون ریزی حرف می زنید ؟
من آخرش هم جلوی این روحیه ی خشونت طبلی تو رو بگیرم جنسیس جان!!! خیلی خب شما بجنگ ببینیم چی کار می کنی عزیز !!!
محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/07 10:01 PM

تا کسی به من کاری نداشته باشه منم بهش کاری ندارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من از عمد نمیخوام با کسی بجنگم بخاطر دنیا دارم میجنگم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/07 10:13 PM

(2013/03/07 09:27 PM)lucy-beauty نوشته شده توسط:  ای بابا چقدر همش از جنگ و خون ریزی حرف می زنید ؟
من آخرش هم جلوی این روحیه ی خشونت طبلی تو رو بگیرم جنسیس جان!!! خیلی خب شما بجنگ ببینیم چی کار می کنی عزیز !!!

مادر ف.ف همش جنگه دیگه!!!.....جنگ حماسی بین خوب و بد......

البته من شخصیتم معلوم نیس که منفیه یا مثبت ، بنابراین لنگ در هوام!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

...................................

یه سوال تخصصی دارم......اونایی که بتونن جواب درست رو بدند معلوم میشه که شخصیت منو به خوبی می شناسن...

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Mohabat69 - 2013/03/07 11:58 PM

به به کاداج عزیز میبینم که سوال خفنی پرسیدی؟
دیدی که کاداج حتی نمیشناختش و گفت من اون رو اینجا حس میکنم و میدونم که مادر اون رو بیشتر از من دوست داره!!!!!!!!!!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واقعا قابل تأمل هست

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/08 11:09 AM

(2013/03/07 11:58 PM)Mohabat69 نوشته شده توسط:  دیدی که کاداج حتی نمیشناختش و گفت من اون رو اینجا حس میکنم و میدونم که مادر اون رو بیشتر از من دوست داره!!!!!!!!!!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه محبت جواب درست رو ندادی!!!

راستی ، من کی اینو گفتم؟؟!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه >>( من اون رو اینجا حس میکنم و میدونم که مادر اون رو بیشتر از من دوست داره )

دیالوگ عوض می کنی یا حرف تو دهنم میذاری محبت؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/08 11:46 AM

نه كاداج محبت درست ميگه تو فيلم اينو ميگي!

من دوبلشو نديدم شايد تو دوبله يه چيزي ديگه گفتن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آها فهميدم تو ميخواستي از سياره انتقام بگيري بعد به قدرت مادر احتياج داشتي نه؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/08 12:23 PM

زک و نوکتیس درست میگن. تو هم حرفهایی رو که محبت زد گفتی و هم گفتی که میخوای از سیاره انتقام بگیری.
من دوبله شو دیدم. کاداج دقیقا سه جا با رافوس حرف میزنه. کاداج تو منظورت کدومشونه؟
فکر کنم کاداج به خاطر من(جنوا) و سفیروث این کار ها رو می کنه . چون می خواد ما رو خوشحال کنه و من و سفیروث کاداج رو تحریک میکنیم.
الان من حرف هایی که رافوس و کاداج تو یکی از قسمت ها به هم زدن رو اینجا می نویسم خودتون بیاین بگین چی شد.( ببین کاداج مامانت رو به چه کار هایی وا میداری؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
---------------------------------------------------------------
رافوس- کاداج میشه یه سوال بپرسم؟

کاداج- یکی اشکال نداره.

رافوس- تو گفتی اگه بتونی سلول جنوا رو بدست بیاری انسان عادی میشی. معنی این حرفت چی بود؟

کاداج-اون برمیگرده.

رافوس- سفیروث؟ دوباره تکرار کابوس؟

کاداج- اینطور فکر می کنم.

رافوس- اینطور فکر میکنی؟

کاداج- من سفیروث رو نمیشناسم. فقط میتونم حسش کنم. اونه که من رو تحریک میکنه.( اینجا یک صحنه از من (جنوا) رو نشون میده)

رافوس- به نظر تو مادر دست کیه؟ من یا سفیروث؟

کاداج- دست هر کی که باشه عاقبتش یکسانه. مادر راه زیادی رو برای رسیدن به این سیاره طی کرده با این انگیزه که زمین رو از شرّ احمق ها پاکسازی کنه. فکر میکنم این رو بدونی مگه نه؟ ولی از زمان اومدن مادر هنوز تغییری اینجا رخ نداده. به خاطر همین من اومدم تا مادر رو خوشحال کنم و هر کاری که مادر دستور بده میکنم.

رافوس- هه. پس کابوس تکرار میشه.

کاداج- تا وقتی شما آدم ها اینجا هستین اوضاع از این بهتر نمیشه.

رافوس- به گایا سفر کن کاداج. مادر مدار مرگ و زندگی در جریانه و اگر این چرخه دلیلی بر زندگی باشه مطمئنا تاریخ تکرار خواهد شد. جنوا یا سفیروث ، فرقی نمیکنه. اوضاع همین طور که هست باقی می مونه و ما زندگی مقدر خودمون رو دنبال می کنیم اونوقت مطمئن باش که جلوی تو رو خواهیم گرفت.

کاداج- رئیس، این عوض عذر خواهیت به خاطر تصرّف مادره؟ مطمئنی که احساس پشیمونی نمی کنی؟

رافوس- پشیمونی؟ من خیلی هم به خودم می بالم.

کاداج- بسیار خب!پس بهتره نتیجه گیری کنیم!
(اینجا صحبت هاشون تموم میشه تا وقتی که رافوس جعبه ی مادر رو به کاداج میده)
-------------------------------------------------
اه. کاداج چه قدر حرف زدی با این یارو رافوس!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/08 04:17 PM

افرین مادر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همه حرف ها یادت بود افرین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/08 04:48 PM

(2013/03/08 12:23 PM)nig نوشته شده توسط:  زک و نوکتیس درست میگن. تو هم حرفهایی رو که محبت زد گفتی و هم گفتی که میخوای از سیاره انتقام بگیری.
من دوبله شو دیدم. کاداج دقیقا سه جا با رافوس حرف میزنه. کاداج تو منظورت کدومشونه؟
فکر کنم کاداج به خاطر من(جنوا) و سفیروث این کار ها رو می کنه . چون می خواد ما رو خوشحال کنه و من و سفیروث کاداج رو تحریک میکنیم.
الان من حرف هایی که رافوس و کاداج تو یکی از قسمت ها به هم زدن رو اینجا می نویسم خودتون بیاین بگین چی شد.( ببین کاداج مامانت رو به چه کار هایی وا میداری؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
---------------------------------------------------------------
رافوس- کاداج میشه یه سوال بپرسم؟

کاداج- یکی اشکال نداره.

رافوس- تو گفتی اگه بتونی سلول جنوا رو بدست بیاری انسان عادی میشی. معنی این حرفت چی بود؟

کاداج-اون برمیگرده.

رافوس- سفیروث؟ دوباره تکرار کابوس؟

کاداج- اینطور فکر می کنم.

رافوس- اینطور فکر میکنی؟

کاداج- من سفیروث رو نمیشناسم. فقط میتونم حسش کنم. اونه که من رو تحریک میکنه.( اینجا یک صحنه از من (جنوا) رو نشون میده)

رافوس- به نظر تو مادر دست کیه؟ من یا سفیروث؟

کاداج- دست هر کی که باشه عاقبتش یکسانه. مادر راه زیادی رو برای رسیدن به این سیاره طی کرده با این انگیزه که زمین رو از شرّ احمق ها پاکسازی کنه. فکر میکنم این رو بدونی مگه نه؟ ولی از زمان اومدن مادر هنوز تغییری اینجا رخ نداده. به خاطر همین من اومدم تا مادر رو خوشحال کنم و هر کاری که مادر دستور بده میکنم.

رافوس- هه. پس کابوس تکرار میشه.

کاداج- تا وقتی شما آدم ها اینجا هستین اوضاع از این بهتر نمیشه.

رافوس- به گایا سفر کن کاداج. مادر مدار مرگ و زندگی در جریانه و اگر این چرخه دلیلی بر زندگی باشه مطمئنا تاریخ تکرار خواهد شد. جنوا یا سفیروث ، فرقی نمیکنه. اوضاع همین طور که هست باقی می مونه و ما زندگی مقدر خودمون رو دنبال می کنیم اونوقت مطمئن باش که جلوی تو رو خواهیم گرفت.

کاداج- رئیس، این عوض عذر خواهیت به خاطر تصرّف مادره؟ مطمئنی که احساس پشیمونی نمی کنی؟

رافوس- پشیمونی؟ من خیلی هم به خودم می بالم.

کاداج- بسیار خب!پس بهتره نتیجه گیری کنیم!
(اینجا صحبت هاشون تموم میشه تا وقتی که رافوس جعبه ی مادر رو به کاداج میده)
-------------------------------------------------
اه. کاداج چه قدر حرف زدی با این یارو رافوس!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دیالوگی که زک گفت نه تو دوبله فارسی بود .نه انگلیسی و نه ژاپنی!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخوبه خودتون اینجا تمام حرفا رو نوشتین مادر!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نقل قول: فکر کنم کاداج به خاطر من(جنوا) و سفیروث این کار ها رو می کنه . چون می خواد ما رو خوشحال کنه و من و سفیروث کاداج رو تحریک میکنیم.

جواب غلطه!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

به خاطر این میخواستم یگانه سازی کنم تا دوباره انسان عادی بشم!!!!!!......من اصلا" سفیروث رو نمی شناختم که بخوام خوشحالش کنم!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من چندین بار گفتم که ما ( من و یازو و لوز ) روح هستیم............اینا هم دیالوگم بود :

_وجود ارواح و بیماری کافی نیستند ، اونا به تنهایی به درد یگانه سازی نمی خورند.

_ما می خوایم همه ی کسایی رو که از سلول مادر هستن ، تو یه جا جمع کنیم و بعدشم از دنیا انتقام بگیریم .

از جمله های بالا میفهمیم که نوکتیس درست گفتش!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه........من هدفم این بود که اهداف مادر رو اجرا کنم و از طرفی هم یک انسان عادی بشم ....شاید ندونید اما معنی اسم کاداج یعنی « کامل نشده »

یگانه سازی یعنی چی؟!!! یعنی یکی ساختن ، جمع کردن نیرو ها در وجود یک نفر .......پس من سلول های مادر رو احتیاج داشتم تا بتونم ازش قدرت بگیرم تا سیاره رو نابود کنم...............حالا برای انجام این کار به بهترین و قوی ترین فرزند مادر احتیاج داشتیم که اونم سفیروث بود.

فک کنم من یه ده دوازده تایی هدف داشتم که به هیچکدومشونم نرسیدم!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دیگه نهایت بدشانسی!!!