پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/07 01:19 PM

آره کاداج یگانه سازی کن تا هر چه زود تر دنیا رو نابود کنیم .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/07 01:36 PM

اره کاداج زودتر یگانه سازی کن دوباره سفیروث رو بفرستم اون دنیا

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/07 01:42 PM

من می خوام یگانه سازی کنم ، اما ژن های مادر خیلی کمه ، نمیشه!!!!

اگه با این مقدار بخوام یگانه سازی کنم مثل دفعه قبل می شه همون آش و همون کاسه!!!

محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/07 01:44 PM

کاداج چرا تو فکری ؟
تو این عکست خیلی تو فکری

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/07 01:49 PM

تو فکر اینم که یگانه سازی بکنم یا نکنم!!!!!

از یه طرف اگه بکنم به دلیل کمبود سلول های مادر قدرت سفیروث کم میشه و دوباره کلود شکستمون میده........از یه طرفم اگه نکنم مادر پوستمو می کنه و شماها هم خوش به حالتون میشه!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

میخوام یه کاری کنم که نه سیخ بسوزه نه کباب!!!!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/07 01:55 PM

خب راستش تنها راهش اینه که کباب درست نکنی !!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی بیخیال شو .....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/07 02:03 PM

کاملا با تیفا موافقم
کباب درست نکن

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/07 02:03 PM

اگه کباب درست نکنم که باید گشنه پلو بخورم!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تازه بر فرض محال اگه بیخیال بشم مامان و سفیروث منو دوباره می برن اون دنیا!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من تازه اومدم این دنیا و به زندگی برگشتم بذارید عرقم خشک بشه بابا!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شاید مجبور بشم برم شینرا و مادر رو از کپسولش دربیارم و ازش سلول درست کنم و بعد یگانه سازی رو انجام بدم.

اما این وسط رافوس و محافظ هاش دست و پا گیرن .............وای اگه دستم به این رافوس برسه ، می دونم چی کارش کنم!!.......اصلا" همش تقصیر اون بود که به جعبه ی مادر تیر زد!!!!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/07 02:05 PM

اوه اوه چقدر مشکلات داری
تا یگانه سازی راه درازی در پیش داری مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/07 02:14 PM

اشکال نداره کاداج جان بعدا از سفیروث برو بپرس که کله ی منو کجا گذاشته.( یه جوری بپرس این آدم خوبا نفهمن که بتونن دوباره نقشه هاتو به هم بریزنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
تیفا جان نمی شه بی خیال شد باور کن...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

و تو جنسیس... هیف که من زنده نیستم وگرنه می دونستم با پسری مثل تو چطوری برخورد کنم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در ضمن به نفعته که به برادر هات ملحق بشی وگرنه مجبوریم تو رو هم نابود کنیم. هیچ مادری دلش نمی خواد نابودی فرزندش رو ببینه مخصوصا من ( عجب دروغ شاخداری گفتم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )