پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/06 04:52 PM

حالا سفیروث هم نخواد بجنگه آخرش تو کل این دنیا رو به باد میدی ببین کجا گفتم جنسیس جان !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/06 06:08 PM

سلام.
بچه ها الان که هیچ کدومتون نیستین وقتی که اومدین لطفا واسه ی من بنویسید اینجا چه خبره؟ حوصله ندارم برم ده صفحه رو بخونم.
راستی اریس چقدر جالبه این جمله:
Aerith an angle from the sky . دقیقا شبیه جمله ی منه. پس تو میشی مادر مهربونه من میشم بدجنسه!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آفرین جنسیس من روحیه ی مبارزه طلبیت رو تحسین می کنم. همین طوری اگه پیش بری میشی یکی مثل پسرای گلم. منظورم کاداج و سفیروثه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Mohabat69 - 2013/03/06 07:41 PM

منم میخوام یه چندتا جمله و ضرب المثل بگم
به کاداج میگم: ترک عادت موجب مرض است مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به سفیروث و طرفداران صلح : از تفرقه اتحاد به وجود میاد و از اتحاد تفرقهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Jenova a demon from the sky مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی به نظر من آتیش بیار این معرکه جنسیس بود و سفیروث و کاداج پیش ایشون باید شاگردی کنندمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/06 08:57 PM

خیلی ممنون اریس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهدنیا بدست من نابود نمیشه خیالت راحت
خیلی ممنون مادر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
زک عزیز اول از همه خود سفیروث شروع کرد به رجز خونی من کاریش نداشتم
اول پای منو کشید وسط خودش فرار کرد تو رو خدا میبینی این همه تمرین کرده بودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - زاواره - 2013/03/07 11:39 AM

(2013/03/06 08:57 PM)ramin 99 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون اریس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهدنیا بدست من نابود نمیشه خیالت راحت
خیلی ممنون مادر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
زک عزیز اول از همه خود سفیروث شروع کرد به رجز خونی من کاریش نداشتم
اول پای منو کشید وسط خودش فرار کرد تو رو خدا میبینی این همه تمرین کرده بودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کی گفته من فرار کردم،هان؟
چرا بیخودی برای خودتون حرف درست می کنید؟
من بعد از اینکه نوشتم کی حوصله داری یگانه سازی کنه وبه دنیا برگرده نوشتم که باید به من لقب خبیث ترین،مارمولک ترین وخالی بندترین موجود دنیارو بدن.
من هرگز فرار نمی کنم.من برای مبارزه آماده ام وسفیروث هیچ وقت از میدان جنگ فرار نمی کنه.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/07 11:47 AM

حب خدای شکر که فرار نکردی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فعلا کسی حوصله یگانه سازی نداره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/07 12:49 PM

نقل قول: کی گفته من فرار کردم،هان؟
چرا بیخودی برای خودتون حرف درست می کنید؟
من بعد از اینکه نوشتم کی حوصله داری یگانه سازی کنه وبه دنیا برگرده نوشتم که باید به من لقب خبیث ترین،مارمولک ترین وخالی بندترین موجود دنیارو بدن.
من هرگز فرار نمی کنم.من برای مبارزه آماده ام وسفیروث هیچ وقت از میدان جنگ فرار نمی کنه.

احححححححححححححححسنت!!!!!

................................................................................​...............................................

جنسیس شما بشین لاولس بخون............من یگانه سازی می کنم پس من باید حوصله شو داشته باشم نه کس دیگه!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/07 01:08 PM

کاداج دوباره شروع کردی ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بهت نشون میدم
اریس بعدا میگی چرا همیشه میخوای مبارزه کنی

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/07 01:12 PM

بابا بیچاره کاداج که چیزی نگفت ....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آرامش خودتونو حفظ کنید جنسیس عزیز مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/07 01:16 PM

باشه اروم شدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج یگانه سازی کن بعدا کارت دارم