پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/05 11:09 PM

(2013/03/05 10:44 PM)lucy-beauty نوشته شده توسط:  کادج تو می تونی ترک کنی!

مادر کادج نه کاداج !!!!!!

تو نسخه ی ژاپنی کداج هم صدام میکردید ......به ک صدای ع میدادید......خییییییییییییلی صداتون قشنگه مادر

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/05 11:15 PM

(2013/03/05 11:05 PM)ramin 99 نوشته شده توسط:  
(2013/03/05 10:09 PM)****کاداج**** نوشته شده توسط:  
(2013/03/05 10:04 PM)ramin 99 نوشته شده توسط:  اریس چیزی نگفت که
چرا بخواد طعنه بزنه

لطفاً شما دخالت نکن و گرنه با همین دندونام گازت می گیرم !!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

.......................................................

هیچی مادر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه آخه من خیلی اهل شوخی و خنده م !!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میخوای گاز بگیری
با همین شمشیرم همه اون دندوناتو از ته میکشم بیرون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دستت دردنکنه اقای خشن!!!!!

ولی من الان دیگه اروم شدم و مثل پیرمردای 900 ساله دندونامو نمیریزم بیرون که تو بخوای چشم بزنی جنسیس!!!

...........................

فکر کنم فقط به صدای مادرم احتیاج داشتم...........حالا دیگه من تا ابد شکلک نمیذارم!!!!!!! ( تا وقتی که حالم خوب باشه شکلک تعطیل )

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/06 01:36 AM

خواهش میکنم کاداج جان
خدای شکر که اروم شدی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالت خوب نیست ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/06 04:01 PM

سفیروث کجایی پیدات نیست ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/06 04:11 PM

فکر کنم سر مادر جنوا و بقیه ی بروبچ خیلی شلوغه

پس با اجازه همگی من اون تاپیک کذایی رو میزنم...ولی از اونایی که رضایت ندادن عکس نمیذارم شاید دوست نداشته باشن.
اما اگه خواستین می تونید بیاین اونجا و رضایت بدید.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/06 04:18 PM

آره بدو ... من دل تو دلم نیست ......مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میخوام بدونم عکسا چه جورین ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/06 04:19 PM

مرسی کاداج عزیزم ...
خجالتم نده ... صدام اون قدرا هم خوب نیستا ....
خوشحالم که حالت خوب شده !

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - زاواره - 2013/03/06 04:37 PM

من برگشتم.
بالاخره تونستم وقت پیدا کنم به این تایپک عزیز سربزنم.
جناب کاداج خان مثل اینکه مدتی اعتیاد پیدا کرده بودند،درسته؟چشمم روشنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واقعا که!دوروز نیستم ببین چه بلایی سرخودت میاری!خوشحالم که اعتیادت رو ترک کردی،پسرجان!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
درد اعتیاد درد بدیه!میدونی که چی میگم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هه!
من دوست ندارم زنده بشم.تو همینجا داره بهم خوش میگذره.ولش کن کی حوصله داره یگانه سازی کنه وبرگرده دنیا رو نابود کنه{باید به من لقب خبیث ترین،مارمولک ترین وخالی بندترین موجود دنیارو بدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه}
کم کم دیگه باید به فکر اجرای نقشم باشم.البنه کاداج خان که هنوز معلوم نشده طرف کیه!
تو این دنیا نمیشه حتی به یه نفر اعتماد کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/06 04:47 PM

سلام سفیروث خوش اومدی ...
کداج دیگه طرف اون شکلک هم نمی ره نگران نباش .
سفیروث چرا اینقدر می خوای خودتو بدذات نشون بدی ؟ سفیروث به این ماهی ..... اصلا به نظرم خیلی هم خوش قلبی ...
رها کن این حرفا رو دیگه سفیروث باید دوباره همون قهرمان مردمی بشه...

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/06 04:47 PM

سفیروث موندگار شد تو اون دنیا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پس با کی باید مبارزه کنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه