پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/21 01:19 PM

نوکتیس که پسره!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخواهر لایتینگ سارا هستش!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ولی خیلی کاراکتر خوبیه .......من که خودم بعد از جنسیس دوسش دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/02/21 01:54 PM

ميدونم خواهرش ساراس ولي من از نوكتس بيشتر خوشم مياد از رنگ موهاش و چشماش كه تغيير ميكنن خوشم مياد.......تازه از شمشيرم استفاده مكنه كه منم ميميرم واسه شمشيرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاز تير كمون خوشم نيادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)
راستي ميتوني اسم هركس تو پست اول بنوسي اينجوري معلومه كي به كيهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/21 02:09 PM

اینو که خودم میدونم پسره سرهنگ!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

باشه چشم........اسما رو تو پست اول میزاررممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اما قضیه ی آواتار باید یکم بیشتر راجع بهش بحث کرد!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اخه چرا عوض نمی کنید؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نوکتیس هم قشنگه که!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/02/21 03:24 PM

آره بچه ها .... آواتار تونو عوض کنین دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/02/21 03:34 PM

من آروم آرومم خب کنایه هم نمی زنم چشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب حالا من حال ندارم
کاداج خودت برام یه شخصیت انتخاب کنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/02/21 03:43 PM

من سارا فارون رو بر می دارم آخه خیلی تیر کمون دوس دارم !!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی 1درصد خیال نکنین من آواتارم رو عوض می کنم گفتم که آدم باید وفادار باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا تو امضام یه چیزی می ذارم که معلوم بشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/02/21 03:47 PM

ای بابا عجب بدبختیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ترانه جان ..... عوض کن دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/02/21 04:04 PM

آخه سایه جان...
کاداج کنایه رو ممنوع کرده وگرنه جوابت رو می دادم
حالا دیگه چرا مسائل را سخت می کنین ولی اگر اصرارها زیاد بشه شاید بکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/21 04:23 PM

یا باید اسم شخصیت رو داشته باشید ( که با پرداخت کمی سرمایه می شه نام کاربری رو عوض کرد ) یا باید اواتار و امضا هردو ماله کاراکترتون باشه!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اوکی؟؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبیشتر از این عصبیم نکنیدوگرنه جون کسی رو تضمین نمی کنم!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ترانه دارم برات اواتار سارا رو درست می کنم عکس امضا هم ازش دارم میذارم.............

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/02/21 04:27 PM

کاداج به نظرت نام کاربریمو تیفا بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟